Százalék alapú ki és be kapcsolható gázpedál.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Amanda Watson - .loona_the_wolf «

Ötleted leírása
» Sziasztok. Ezt az ötletet azért írom, mert kicsit megelégeltem a PD kempelését a kamiontelephely mellett. Sajnos a játék nem ad lehetőséget a gáz finom kezelésére így nyitom ezt az ötlet posztot. A koncepció az lenne, hogy olyan százalék alapú rendszer amit egy parancs vagy bind segítségével aktívvá tehetnénk. Amennyiben aktív lenne a rendszer a sebességtartóval ellentétben a bukkanókon nem kapcsolna ki + W vagy S-el lehetne csökkenteni vagy növelni alapból, melyet a bind fülön állíthatnánk. Így ha sport, ha sedan .... kamion ezáltal nem kaparna el és így nem lenne véletlen sebességtúllépés sem induláskor.

Miért lenne előnyös?
-realitás szempontjából, akinek nem muszáj (civil) nem kaparó felnikkel tudna választása szerint indulni
- Kényelmesebb a jelenlegi lehetőségeknél, mivel bukkanón nem kapcsolna ki.
- Részben az én véleményem de ha a gta fizikával való visszaélés létezik, akkor a játékadta lehetőség szerinti gáz adás és elvétel vagy a fent említett módon lehetőséget adni rá vagy tolerálni az esetleges túllépéseket és néhány másodpercet várni vagy 1 percet a reakció megvárása miatt.
«


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
A /limiter parancs erre van, nem engedi egy adott sebesség felé a járműved. Még véletlen sem lehet gyorsan hajtani vele.

EDIT: egyébként egy alapjáték feature ez, csak a szükséges periféria kell hozzá.
 

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
A gond az, hogy a Limterrel meg kell állni írogatni vagy bele repülsz a falba ha olyan helyen akarod módosítani. Azért jutott ez eszembe.
 

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Bevan, de legalább akkor ennél nem lehet kivenni a X sebesség alatti kikapcsolást? Mondjuk álló helyzetben bekapcsolhatóvá tenni és azzal megindítani?
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Nem tudom, talán egy éve is már, hogy senki se igazoltatott. A tempomat nekem Q-ra át van bindelve, soha nincs gondom azzal, hogy jól vezessek.
vessző, pont, kötőjel pedig háromféle limiter (mondjuk azt se használtam már 1 hónapja, 65km/h tempomat only)
eléred a kívánt sebességet kábé és bumm Q. Egy harmadik ilyen funkció szerintem teljesen felesleges lenne, már csak azért is, mert így is van kettő funkció, mégis sikerül valahogy szimpla legális embikéknek, hogy leigazoltassák őket :D ezen egy ilyen bónusz nem fog változtatni :)
 

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-
Az is megoldás lehet, hogy felmész pl: 50km/h-ra, benyomod a tempomatot. Aztán + gombbal növeled a sebességet.
Garantáltan nem mész túl, pláne ha benyomod a limitert is.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó