Szállítmányozási korlátok megszüntetése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Charles Wilson/3sm4rt «

Ötleted leírása

» Ahogy a címbe is leírtam, a jelenleg érvényben lévő szabályozás megszüntetése vagy a vihető fuvarok mennyiségének növelését szeretném "elérni".
Mivel jelenleg semelyik másik munkán sincsen ehhez hasonló korlátozás, ezért úgy gondolom, hogy ezen is feleslegesen van jelen. Ha a farmer munkát nézzük ott is számtalan ültetvényt lepakolhatunk, kint tölthetjük a fél napunkat és nem zavar senkit sőt ott még 2 másik hely managelésével is tudjuk tölteni az időnket. Jelenleg nem olyan felkapott meló, viszont régebben azért kicsit felpörgette a forgalmat az autópályákon . Plusz ha valaki nem maxos céget vásárol, hanem maga szeretné felhúzni ez is eléggé hátráltató tényező.
Úgy gondolom nem ez fogja elhúzni a Playereket az IC szituációktól, ha meg valaki el akar zárkózni az el is fog ettől függetlenül. Ezért úgy gondolom, hogy itt lenne az ideje ennek a korlátozásnak a feloldására. «


Csatolmányok

» -«

Egyéb megjegyzések

» -«



 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:638
Maurizio Mancini
Mennyi is a magas motor generál? 200 ezer felett és abból olyan 90 ezret de 80 ezret tuti és nekünk 15 ezer egy fuvar amit kap egy sofőr és az nagyon jónak számít és ha kiszámolod 75 ezer kb amit tud így keresni de tankolnia is kell ti meg álltok ott mint egy oszlop bejön a kocsi toltok 5 sor rp t mqjd elmentek az alkatrészért és rányomtok a panelbe a feladatra és ennyi titeket nem büntet meg a zsaru nem rabolhatnak el minket elkap a zsaru kirabolhatnak van olyan hogy nincs fuvar kopik a kamion olajat kell cserélni ha törik meg kell szereltetni 5 ezrenként generál mindezt úgy hogy napi 5 fuvar amit vihet egy alkalmazott ha az alkalmazotat megálítja egy rendőr emiatt elbukja a fuvart akkor mi 50% büntetés és arra is adózunk 10% akkor tüzvédelmi engedély fuvarozási engedély is kell lehet kell nektek is tűzvédelmi de azt nem tudom és akkor ha nem aktív a sofőr akkor meg csak a pénz megy telephelyet kell bérelni 13 ezerért és akkor valahogy életbe is kell maradni 50% meg nem igazán rajonganak
Csak pár infót itt hagynék mert úgy látom nem vagy tisztában a dolgokkal. Egy szerelőtelep havi bérlete 1 millió dollár a telephelybérlés. Ezenkívül több százezer dollárokért lehet venni még alkatrészeket. Az árrések már így is kicsik mert 5 telep van jelenleg. Volt kamionos cégem is azzal, hogy bárkit felvehetsz szint korlátozás nélkül már elég nagy segítség. Viszont a két bizniszt egymással nem lehet összehasonlítani.
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
Kötelező megadni játékostársadnak a tisztelet. #Brownie
Csak pár infót itt hagynék mert úgy látom nem vagy tisztában a dolgokkal. Egy szerelőtelep havi bérlete 1 millió dollár a telephelybérlés. Ezenkívül több százezer dollárokért lehet venni még alkatrészeket. Az árrések már így is kicsik mert 5 telep van jelenleg. Volt kamionos cégem is azzal, hogy bárkit felvehetsz szint korlátozás nélkül már elég nagy segítség. Viszont a két bizniszt egymással nem lehet összehasonlítani.
NOs poqu te azt mondtad régen hogy a kamionos telephely szerinted valami 100 ezer naponta vagy valami hasonló és most ezt én higyem el? Hát szerintem nincs annyi
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Mondjuk feleslegesen vitatkozunk itt a poszt alatt. Legend az elején megmondta, hogy ezzel lett balanceolva a biznisz, és ezt nem tervezik felborítani. Sok olyan dolog van amibe nem feltétlen látunk bele, de ha ez kell ahhoz, hogy szépen fusson minden akkor hát ez van. Akik cég vezetők igyekezzenek embereket bevonni, bár ez is olyan minél több fuvaros cég lesz, annál kevesebb embert tudunk magunkhoz csábítani. De hát ki kell találni valami csalogatót. :D
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:638
Maurizio Mancini
NOs poqu te azt mondtad régen hogy a kamionos telephely szerinted valami 100 ezer naponta vagy valami hasonló és most ezt én higyem el? Hát szerintem nincs annyi
Nem szerintem, ne irkálj hülyeségeket. Most is meg tudom mondani, hogy pontosan 238 ezer dollár volt egy havi telephelybérlet. Ha azóta nem lett változtatva.
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
Nem szerintem, ne irkálj hülyeségeket. Most is meg tudom mondani, hogy pontosan 238 ezer dollár volt egy havi telephelybérlet. Ha azóta nem lett változtatva.
390 ezer de már majdnem sikerült

Csak pár infót itt hagynék mert úgy látom nem vagy tisztában a dolgokkal. Egy szerelőtelep havi bérlete 1 millió dollár a telephelybérlés. Ezenkívül több százezer dollárokért lehet venni még alkatrészeket. Az árrések már így is kicsik mert 5 telep van jelenleg. Volt kamionos cégem is azzal, hogy bárkit felvehetsz szint korlátozás nélkül már elég nagy segítség. Viszont a két bizniszt egymással nem lehet összehasonlítani.
De amúgy már te nem is játszol a szerveren ha jól tudom a beny s t is eladtad
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:485
Hector
Mert aztán poqu rendelkezik nem is játszik már eladta a beny s is
Poqunak sokkal régebb óta volt kamionos cége, mint amióta te a szerveren játszol. Ne feledd, nem csak te csinálod. Ha nem naponta veszel új autókat (amihez aztán a kutyának sincs köze), spórolsz kicsit, akkor talán pénzed is lesz. Mindig is mondtam, aki nem tud megfelelően gondolkodni, aki csak a pénz nézi egy cégben... Aki nem hajlandó befekektetni egy vállalkozásba, csak a sült galambot várja, az inkább bele se kezdjen. ST lacika videókat ajánlom megtekintésre neked, hogy hogyan is "kell" céget vezetni. Csak pár ilyen céges vidijét nézd meg, ráfogsz jönni, hogy Őt is megbüntetik, arúkárért, gyorshajtásért, svájci határlépésért.
Kérlek, gondold át, mielőtt írsz valami butaságot, hisz sosem tudhatod, hogy a Te tudásod elégséges-e ahhoz, hogy ilyen vad és személyeskedő állításokat írj. Ha Poqu nem is játszik már (esetleg, ezt nem tudom.), akkor is ott az agya, a tudásat és a tapasztalata. Amennyiben nem hallgatsz a tapasztalra, úgy kérlek, ne írj butaságokat.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:954
Mennyi is a magas motor generál? 200 ezer felett és abból olyan 90 ezret de 80 ezret tuti és nekünk 15 ezer egy fuvar amit kap egy sofőr és az nagyon jónak számít és ha kiszámolod 75 ezer kb amit tud így keresni de tankolnia is kell ti meg álltok ott mint egy oszlop bejön a kocsi toltok 5 sor rp t mqjd elmentek az alkatrészért és rányomtok a panelbe a feladatra és ennyi titeket nem büntet meg a zsaru nem rabolhatnak el minket elkap a zsaru kirabolhatnak van olyan hogy nincs fuvar kopik a kamion olajat kell cserélni ha törik meg kell szereltetni 5 ezrenként generál mindezt úgy hogy napi 5 fuvar amit vihet egy alkalmazott ha az alkalmazotat megálítja egy rendőr emiatt elbukja a fuvart akkor mi 50% büntetés és arra is adózunk 10% akkor tüzvédelmi engedély fuvarozási engedély is kell lehet kell nektek is tűzvédelmi de azt nem tudom és akkor ha nem aktív a sofőr akkor meg csak a pénz megy telephelyet kell bérelni 13 ezerért és akkor valahogy életbe is kell maradni 50% meg nem igazán rajonganak
Egy kis info hogy képbe legyél. Hayes számait mondom neked. 3 hónapja van a tulajdonomban a telep. Napi bérlés 30.000$ 900.000$/hónap. Ha az alkatrész árakat nézed 1000$-64000$ közt vannak (magas motorgenerál a legdrágább). Amire te azt mondod hogy egy generál 200.000$ lehet igazad van lehet nem. Nem fogom az áraimat itt megosztani. 3 hónap alatt 1 motorgenerál szerelésem volt magas minőségbe, talán 3 közepes generálom, és ennyi. Míg mindegyik cégtípusban van állandó bevétel nagyjából fixen ki lehet hozni. Egy szerelőtelepnél nem mindig. Csinálhatod 0-24-ben ha nem téged választanak, és csinálhatod napi 1-2 órát ha teli van a teleped. Nem lesz kiszámítható bevételed. Ha kifogsz egy x ideig tartó periódust ahol nem jön be munka csődbe is mehetsz...
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
Mondjuk feleslegesen vitatkozunk itt a poszt alatt. Legend az elején megmondta, hogy ezzel lett balanceolva a biznisz, és ezt nem tervezik felborítani. Sok olyan dolog van amibe nem feltétlen látunk bele, de ha ez kell ahhoz, hogy szépen fusson minden akkor hát ez van. Akik cég vezetők igyekezzenek embereket bevonni, bár ez is olyan minél több fuvaros cég lesz, annál kevesebb embert tudunk magunkhoz csábítani. De hát ki kell találni valami csalogatót. :D
Továbbra is tartom minden tisztelettel, hogy nem a bevonzás (munkaerő felvétel) a problémás, hanem a munkaerő megtartása!
Vannak kivételek, normális felfogású játékosok, akik az igazi balance-ot tudják tartani (ami nem más, mint a bizniszezés és az értékteremtő RP kialakítása), de... ezekből vannak kevesebben. Sajnos!
Dehát ilyen ez a pop szakma... :D
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:485
Hector
ötlet.
legyen fix 15k fuvar, max, de ne legyen SEMMILYEN limit. Felezzük, de töröljük a limiteket. Csináld, ha akarod. De 4-500k max profittal, ami után ugye adózol is rendesen.
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
ötlet.
legyen fix 15k fuvar, max, de ne legyen SEMMILYEN limit. Felezzük, de töröljük a limiteket. Csináld, ha akarod. De 4-500k max profittal, ami után ugye adózol is rendesen.
Minden bántás távol álljék tőlem, de ez még rosszabb lenne, mint a jelenlegi rendszer. 🙂
Szerintem abszolút nincs gond a mostani rendszerrel. A játékosok hozzáállása a problémás csak. 🤷🙂
 

Kalmarka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Cody King
Mennyi is a magas motor generál? 200 ezer felett és abból olyan 90 ezret de 80 ezret tuti és nekünk 15 ezer egy fuvar amit kap egy sofőr és az nagyon jónak számít és ha kiszámolod 75 ezer kb amit tud így keresni de tankolnia is kell ti meg álltok ott mint egy oszlop bejön a kocsi toltok 5 sor rp t mqjd elmentek az alkatrészért és rányomtok a panelbe a feladatra és ennyi titeket nem büntet meg a zsaru nem rabolhatnak el minket elkap a zsaru kirabolhatnak van olyan hogy nincs fuvar kopik a kamion olajat kell cserélni ha törik meg kell szereltetni 5 ezrenként generál mindezt úgy hogy napi 5 fuvar amit vihet egy alkalmazott ha az alkalmazotat megálítja egy rendőr emiatt elbukja a fuvart akkor mi 50% büntetés és arra is adózunk 10% akkor tüzvédelmi engedély fuvarozási engedély is kell lehet kell nektek is tűzvédelmi de azt nem tudom és akkor ha nem aktív a sofőr akkor meg csak a pénz megy telephelyet kell bérelni 13 ezerért és akkor valahogy életbe is kell maradni 50% meg nem igazán rajonganak
Nem akarlak megbántani de amivel nem vagy tisztában arról nem kell írni. Ha meg már így szóba hoztad, hogy mit csinálunk a telepen akkor meséld el mit kéne csinálnunk? RP szerver nem? RP-zünk... Mert ti mint csináltok? Mert abban nem sok RP van. WASD nyomogatás másból nem nagyon áll a fuvarozó munka. Bocsi még a H gomb a plató leakasztásához. Ha kíváncsi vagy mennyit keresünk a telepen keress meg DC elmesélem neked és a könyvelést is atkuldom ha kíváncsi vagy rá. Még fogsz lepődni.... Főleg hogy abban a hitben vagy amit fentebb leírtál
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Továbbra is tartom minden tisztelettel, hogy nem a bevonzás (munkaerő felvétel) a problémás, hanem a munkaerő megtartása!
Vannak kivételek, normális felfogású játékosok, akik az igazi balance-ot tudják tartani (ami nem más, mint a bizniszezés és az értékteremtő RP kialakítása), de... ezekből vannak kevesebben. Sajnos!
Dehát ilyen ez a pop szakma... :D
Sajnos ez a legtöbb bizniszre igaz. De talán igen a szállítmányozásra hatványozottan az. Bejönnek nyomják, az elején szép számokat hoznak, megvan a dolog amit szeretnének aztán leáll az egész. De szerintem ezzel nem igazán lehet sok mindent kezdeni. Lehetne esetleg még olyan dolgokkal játszani, hogy egy cég több mindennel is foglalkozhat(ahogy az jelen állás szerint is van) .Viszont ezeket kéne valahogy kicsit kapcsolni, hogy változatosabb legyen a játék élmény. Így a player egy cégen belül több helyen is megpróbálhatja magát. Mondjuk fuvarozós céggel tudsz éttermet is üzemeltetni, maga a kajálda egy nagyon jó ötlet, viszont mi lenne ha azon belül is lehetne kajakihordást vállalni a városon belül ?
Ahogy a taxis munkánál vannak npc fuvarok és élesek, úgy szerintem itt is megállná a helyét. Csak craftolt kajákat lehetne kivinni szóval egyből két melót is be lehetne durrantani egy ilyen étterem alatt (Szakács, Futár). Lehet ezek is jó RPket szülnének a többi játékossal, az esztelen farmolást is kicsit interaktálhatóbbá alakítaná át. Szerintem ha kínálunk az embereknek alternatívát, akkor később történik meg a kiégés is. Így igazából mint a Farm munkánál, a playerek eldönthetik, hogy melyik területen szeretnének melózni.
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
Sajnos ez a legtöbb bizniszre igaz. De talán igen a szállítmányozásra hatványozottan az. Bejönnek nyomják, az elején szép számokat hoznak, megvan a dolog amit szeretnének aztán leáll az egész. De szerintem ezzel nem igazán lehet sok mindent kezdeni. Lehetne esetleg még olyan dolgokkal játszani, hogy egy cég több mindennel is foglalkozhat(ahogy az jelen állás szerint is van) .Viszont ezeket kéne valahogy kicsit kapcsolni, hogy változatosabb legyen a játék élmény. Így a player egy cégen belül több helyen is megpróbálhatja magát. Mondjuk fuvarozós céggel tudsz éttermet is üzemeltetni, maga a kajálda egy nagyon jó ötlet, viszont mi lenne ha azon belül is lehetne kajakihordást vállalni a városon belül ?
Ahogy a taxis munkánál vannak npc fuvarok és élesek, úgy szerintem itt is megállná a helyét. Csak craftolt kajákat lehetne kivinni szóval egyből két melót is be lehetne durrantani egy ilyen étterem alatt (Szakács, Futár). Lehet ezek is jó RPket szülnének a többi játékossal, az esztelen farmolást is kicsit interaktálhatóbbá alakítaná át. Szerintem ha kínálunk az embereknek alternatívát, akkor később történik meg a kiégés is. Így igazából mint a Farm munkánál, a playerek eldönthetik, hogy melyik területen szeretnének melózni.
Ezt tökéletesen lehoztad. 🙏🙂
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
Csak pár infót itt hagynék mert úgy látom nem vagy tisztában a dolgokkal. Egy szerelőtelep havi bérlete 1 millió dollár a telephelybérlés. Ezenkívül több százezer dollárokért lehet venni még alkatrészeket. Az árrések már így is kicsik mert 5 telep van jelenleg. Volt kamionos cégem is azzal, hogy bárkit felvehetsz szint korlátozás nélkül már elég nagy segítség. Viszont a két bizniszt egymással nem lehet összehasonlítani.
Na újra itt megnéztem egy telepet az egy hónapra kijön a bérlés 500 ezerből úgy hogy ja megnéztem kiszámoltam

ötlet.
legyen fix 15k fuvar, max, de ne legyen SEMMILYEN limit. Felezzük, de töröljük a limiteket. Csináld, ha akarod. De 4-500k max profittal, ami után ugye adózol is rendesen.
Enél meg a mostani rendszer is jobb nem jönének dolgozni
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:485
Hector
Ellen. Figyeljcsak. Szerintem zárjuk le ezt a témát. Sosem lesz neked jó semmi. Se a matek, se a script, se az, ahogy mennek a dolgok. 3 emberem van, napi 24 fuvar, és nem panaszkodom. Kijövünk a pénzünkből. Szerelve vannak a kamionok.
Ahogy már mondtam, ha egy játékban sem tudsz céget vezetni és csak várod a sűlt galambot, tenni meg nem teszel semmit, addig ne akarj céget vezetni! 5 vezetője van az Oil Transnak. Az 5 különböző ember sem tud egy normális képet összerakni.
Bocsánat, ha túl nyers voltam.
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
Ellen. Figyeljcsak. Szerintem zárjuk le ezt a témát. Sosem lesz neked jó semmi. Se a matek, se a script, se az, ahogy mennek a dolgok. 3 emberem van, napi 24 fuvar, és nem panaszkodom. Kijövünk a pénzünkből. Szerelve vannak a kamionok.
Ahogy már mondtam, ha egy játékban sem tudsz céget vezetni és csak várod a sűlt galambot, tenni meg nem teszel semmit, addig ne akarj céget vezetni! 5 vezetője van az Oil Transnak. Az 5 különböző ember sem tud egy normális képet összerakni.
Bocsánat, ha túl nyers voltam.
oil trans csak az enyém mijen 5 vezető?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó