Szállítmányozási korlátok megszüntetése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Charles Wilson/3sm4rt «

Ötleted leírása

» Ahogy a címbe is leírtam, a jelenleg érvényben lévő szabályozás megszüntetése vagy a vihető fuvarok mennyiségének növelését szeretném "elérni".
Mivel jelenleg semelyik másik munkán sincsen ehhez hasonló korlátozás, ezért úgy gondolom, hogy ezen is feleslegesen van jelen. Ha a farmer munkát nézzük ott is számtalan ültetvényt lepakolhatunk, kint tölthetjük a fél napunkat és nem zavar senkit sőt ott még 2 másik hely managelésével is tudjuk tölteni az időnket. Jelenleg nem olyan felkapott meló, viszont régebben azért kicsit felpörgette a forgalmat az autópályákon . Plusz ha valaki nem maxos céget vásárol, hanem maga szeretné felhúzni ez is eléggé hátráltató tényező.
Úgy gondolom nem ez fogja elhúzni a Playereket az IC szituációktól, ha meg valaki el akar zárkózni az el is fog ettől függetlenül. Ezért úgy gondolom, hogy itt lenne az ideje ennek a korlátozásnak a feloldására. «


Csatolmányok

» -«

Egyéb megjegyzések

» -«



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,969
Silay Denzel
Ez a korlatozas pont azert lett behozva, hogy ne lehessen ejjel nappal csak a kamionozast tolni. Minden biznisz ekkor egy szintre lett hozva, es ezt nem szeretnenk felboritani.
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Ez a korlatozas pont azert lett behozva, hogy ne lehessen ejjel nappal csak a kamionozast tolni. Minden biznisz ekkor egy szintre lett hozva, es ezt nem szeretnenk felboritani.
De mondjuk így is ha valakinek van egy veteményese, állat farmja, és egy földje, az is el tud tölteni egy egész napot ennek a rendezésével nem ?
 

Kirazu84

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Kriszokos0
De mondjuk így is ha valakinek van egy veteményese, állat farmja, és egy földje, az is el tud tölteni egy egész napot ennek a rendezésével nem ?
Szia. Le írom neked, hogy mi is a szitu, mint egykori farmer
Függ attól, hogy milyen minőségű a földed, de nekem magas minőségű volt Paletoban, ami azt jelenti hogy 6-7 óra volt a termési idő a tök földön. A vetési, locsolási idő nagyjából max 1 óra, mivel képzeld, lett csökkentve a max ültetvény szám 300-ról 100-ra(ha jól emlékszem). Igy a bevétel is csökkent bőven. Egy jó példa, hogy 1.5 előtt volt nap, amikor csak a tök föld hozott 500-600k nyereséget, ez mára szerencsére le ment átlag 300k környékére.
A szántó, hát ott is számít, hogy milyen minőség, de a szántó a legkisebb érték. Az én szántom ami volt, az konkrétan egy 20k-ba került el vetni és naponta kétszer, ha tudtam aratni, mivel 8 óra körül volt a termési idő. A haszon volt rajta, nagyjából 50k. Ez napi fél óra.
Ami a legjobban megéri, az a ranch. Itt is több féle módon tudod csinálni, mivel különböző állatok vannak és más-más a növekedési idő. A legjobban a marha és tehén éri meg, de azok 5 napok, mire teljes súlyt érnek el és darabja 25k-30k. Ha leadod teljes súlyon, akkor 60k mindkettő. Viszont az itteni haszon nagyjából 25k-35k között mozog, mivel az 5 nap alatt költesz rájuk. Fa, vas, széna, satöbbi. Termelnek trágyát is, de azt átlagban nem sokan veszik, szóval az sem egy állandó bevételi forrás. Annyi, hogy ranch függő, de van ranch ami akár 60-70 állatot is képes be fogadni, ha össze nyomod egymásra szinte őket. Ez napi 1-1,5 óra másfél az én módomon.
Ha mind hármat tolod egyszerre, akkor volt, hogy nálam minden harmadik nap, mivel disznóztam, a bevételem 1 millió körül mozgott. De ez minden harmadik nap és max 20 állatom volt a ranchon. A tök földet naponta 2-3 alkalommal csináltam.
Ha ki számolod, akkor ez nagyjából napi 5,5(ha csak etetsz és itatsz a ranchon, akkor ez maximum napi 4) óra maximum egy nap alatt, ahogy én toltam neki. Ettől vannak sokkal jobban megérő és bevétel fokuszáltabb módok is, azok több időt is vesznek el, de embere válogatja igazából.
Remélem segítő kész komment és át láthatóbb lesz a dolog :)
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Szia. Le írom neked, hogy mi is a szitu, mint egykori farmer
Függ attól, hogy milyen minőségű a földed, de nekem magas minőségű volt Paletoban, ami azt jelenti hogy 6-7 óra volt a termési idő a tök földön. A vetési, locsolási idő nagyjából max 1 óra, mivel képzeld, lett csökkentve a max ültetvény szám 300-ról 100-ra(ha jól emlékszem). Igy a bevétel is csökkent bőven. Egy jó példa, hogy 1.5 előtt volt nap, amikor csak a tök föld hozott 500-600k nyereséget, ez mára szerencsére le ment átlag 300k környékére.
A szántó, hát ott is számít, hogy milyen minőség, de a szántó a legkisebb érték. Az én szántom ami volt, az konkrétan egy 20k-ba került el vetni és naponta kétszer, ha tudtam aratni, mivel 8 óra körül volt a termési idő. A haszon volt rajta, nagyjából 50k. Ez napi fél óra.
Ami a legjobban megéri, az a ranch. Itt is több féle módon tudod csinálni, mivel különböző állatok vannak és más-más a növekedési idő. A legjobban a marha és tehén éri meg, de azok 5 napok, mire teljes súlyt érnek el és darabja 25k-30k. Ha leadod teljes súlyon, akkor 60k mindkettő. Viszont az itteni haszon nagyjából 25k-35k között mozog, mivel az 5 nap alatt költesz rájuk. Fa, vas, széna, satöbbi. Termelnek trágyát is, de azt átlagban nem sokan veszik, szóval az sem egy állandó bevételi forrás. Annyi, hogy ranch függő, de van ranch ami akár 60-70 állatot is képes be fogadni, ha össze nyomod egymásra szinte őket. Ez napi 1-1,5 óra másfél az én módomon.
Ha mind hármat tolod egyszerre, akkor volt, hogy nálam minden harmadik nap, mivel disznóztam, a bevételem 1 millió körül mozgott. De ez minden harmadik nap és max 20 állatom volt a ranchon. A tök földet naponta 2-3 alkalommal csináltam.
Ha ki számolod, akkor ez nagyjából napi 5,5(ha csak etetsz és itatsz a ranchon, akkor ez maximum napi 4) óra maximum egy nap alatt, ahogy én toltam neki. Ettől vannak sokkal jobban megérő és bevétel fokuszáltabb módok is, azok több időt is vesznek el, de embere válogatja igazából.
Remélem segítő kész komment és át láthatóbb lesz a dolog :)
Köszi, hogy leírtad részletesebben is illetve időket mellékelve. :) Én azt is elhiszem, hogy ezzel az volt a terv, hogy kirobbantsák a playereket a folyamatos grinde-ból. Viszont ha én úgy látom, hogy aznap nem várható semmi RP, vagy csak szimplán én rászánom azt a napomat, arra hogy egy kis zsebpénz gyűjtsek nem értem, hogy miért kell ezt korlátozni ? Felnőtt emberek játszanak nagy többségbe, el tudják dönteni, hogy mivel szeretnék a játék idejüket tölteni. Így is akadnak olyan playerek akik 0-24 be egy intibe "beszélgetnek", itt legalább lehet a PD-vel SD-vel egy kis igazoltatásosdit játszani :D
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
Köszi, hogy leírtad részletesebben is illetve időket mellékelve. :) Én azt is elhiszem, hogy ezzel az volt a terv, hogy kirobbantsák a playereket a folyamatos grinde-ból. Viszont ha én úgy látom, hogy aznap nem várható semmi RP, vagy csak szimplán én rászánom azt a napomat, arra hogy egy kis zsebpénz gyűjtsek nem értem, hogy miért kell ezt korlátozni ? Felnőtt emberek játszanak nagy többségbe, el tudják dönteni, hogy mivel szeretnék a játék idejüket tölteni. Így is akadnak olyan playerek akik 0-24 be egy intibe "beszélgetnek", itt legalább lehet a PD-vel SD-vel egy kis igazoltatásosdit játszani :D
Szia, Sziasztok!
A fentebb írt soraiddal tökéletesen egyetértek. Nem kívánok egyik oldalra sem állni elfogultan, de az úgy nevezett korlátozások tudjuk hova vezetnek. El, át, máshova.. (nem konkurens szerverre gondolok elsősorban).
Aki szeretne, így is megkeresi és hiszem, hogy találja is a módját, hogy RP-t alakítson ki. Aki meg másban leli örömét, az meg nem is fog, ha korlátozzák, ha nem. Maximum letudja a fejében (még, ha bután is gondolja) megfogalmazódott kötelezőjét, s lelép!
A korlátozások legtöbbször (ha nem is minden esetben), de csak elrettentésnek jók! Nyilván alapszabályokon kívűl. :)
Mondjuk nekem ellenemre sincs a mostani rendszer, megtalálom így is az egyensúlyt az egészséges kamion és rp között. :)
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:949
Én másképp látom a dolgokat, mindenki csak a bizniszben látja a lehetőséget. Való igaz, hogy a legjobb pénzkereseti lehetőség ha az embernek nincs egy csapat frakció amiben részt vállaljon. Viszont akár legál akár illegál oldalon vagy, rengeteg olyan lehetőség van, ahol a pénz csak jön befelé. Maradjunk a farmer példánál. Kimegy a földekre van veteményes szántó meg ranch ezt aznapra letudja 2 óra alatt az legyen kb átlag 500k bevétel. Plussz ha az ember fent van egy nap 10 órát, abból 8-at elmegy dutyzni. Átlag fizetések óránként 13000$ körül van óránként, ami megint 100.000$ + naponnta. Ezen felül jönnek a prémiumok stb... - Illegálnál is rengeteg olyan lehetősége van amiből tud saját zsebre dolgozni. Kamionos korlátozásra reagálva, én inkább a cégen belüli szintrendszert hagynám el, ha van valakinek pénze akkor fejlessze a cégét ahogy szeretné.
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Én másképp látom a dolgokat, mindenki csak a bizniszben látja a lehetőséget. Való igaz, hogy a legjobb pénzkereseti lehetőség ha az embernek nincs egy csapat frakció amiben részt vállaljon. Viszont akár legál akár illegál oldalon vagy, rengeteg olyan lehetőség van, ahol a pénz csak jön befelé. Maradjunk a farmer példánál. Kimegy a földekre van veteményes szántó meg ranch ezt aznapra letudja 2 óra alatt az legyen kb átlag 500k bevétel. Plussz ha az ember fent van egy nap 10 órát, abból 8-at elmegy dutyzni. Átlag fizetések óránként 13000$ körül van óránként, ami megint 100.000$ + naponnta. Ezen felül jönnek a prémiumok stb... - Illegálnál is rengeteg olyan lehetősége van amiből tud saját zsebre dolgozni. Kamionos korlátozásra reagálva, én inkább a cégen belüli szintrendszert hagynám el, ha van valakinek pénze akkor fejlessze a cégét ahogy szeretné.
Itt nem is leginkább a pénz a lényeg, én kifejezetten élvezem ezt a melót csinálgatni. Van egy feelingje az egésznek mikor felpöccinted a rádiót és csak vezetgetsz ekkora dögöket. :D Ha valaki játszott már az euro truck simulatorral, akkor ismerős lehet az érzés. Mindenki azt gondolja, hogy ezeket a munkákat csak Grind céljából lehet művelni. De van akit ez vonz, van mikor nem akarok már RP szitukba belekeveredni, de szeretnék azért fent játszani kikapcsolódni. Pont tegnap olvastam egy másik ötletet ahol a srácok a borászattal kapcsolatba nyitottak egy topicot. Olvastam és számomra dúrva, hogy ennyire el tudtak benne merülni. Úgy is csinálják, hogy igazából nincs nagy bevételük, de csinálják mert tetszik nekik. Teljesen jogos amit ott is írtak, ha valaki arra adja a fejét, hogy valami hasonlóba tevékenykedjen annak legyen is meg a gyümölcse. Ezzel is csak színesítik a szerver közösségét. Ahogy azt feljebb is írtam, szerintem a forgalomra is jó hatással lenne, megint kicsit sűrűbben lehetne emberekkel találkozni az autopályákon. A rendvédelem is járkálhatna kicsit kifele a városból. Persze tudom, hogy az utóbbi időkben kicsit ingadozó volt a playerbase is, viszont ahogy látom, és remélem ez lassan visszatér a régi kerékvágásba.
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
ha eltörölnék az lenne a legjobb!! de ha felemelnék egységesen 10,10 re nem mint most cégtulaj 8 sofőr 5 az is jó lenne
 

Kalmarka

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Cody King
Nem támogatom. A jelenlegi korlátozás azért van gondolom, hogy egy szintre legyenek hozva a bizniszek. Ha eltörlésere kerülne akkor a fuvarozó bizniszből állna a szerver élet. Ha jól tudom a magas összegű fuvarok 40-30 ezer körül mozognak 50% részesedéssel így (ha Alan-Jakson pontosan írta, hogy a sofőr 5 fuvart vihet/nap) akkor egy nap ha 30.000-el számolok 75-80-at minimum össze lehet vele szedni. Egy frakcióban nem tudsz ennyit keresni most se csak max ha napi 8 órát játszol. Ezt az ötletet csak az támogatja aki a gyors meggazdagodásra megy és nem az RP-re. Ez persze saját vélemény.
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Nem támogatom. A jelenlegi korlátozás azért van gondolom, hogy egy szintre legyenek hozva a bizniszek. Ha eltörlésere kerülne akkor a fuvarozó bizniszből állna a szerver élet. Ha jól tudom a magas összegű fuvarok 40-30 ezer körül mozognak 50% részesedéssel így (ha Alan-Jakson pontosan írta, hogy a sofőr 5 fuvart vihet/nap) akkor egy nap ha 30.000-el számolok 75-80-at minimum össze lehet vele szedni. Egy frakcióban nem tudsz ennyit keresni most se csak max ha napi 8 órát játszol. Ezt az ötletet csak az támogatja aki a gyors meggazdagodásra megy és nem az RP-re. Ez persze saját vélemény.
8 fuvart tudsz levinni egy nap, ha jól nyomod és leviszed ezeket a fuvarokat akkor 160.000-170 / nap. Akkor ott van a tökföld ott ha nagyon nyomod akkor 3 alkalommal le tudod szedni/ nap akkor az 3-400.000 / nap. aztán átmész szépen a másik földed-re ahol már kész a gabona vagy búza azt is eladva 60-70k/ kör. Ha ez se lenne elég pénz aznapra, akkor átmész a ranchre és levágsz néhány állatot. :D Én csak szarvasmarhát tenyésztettem annó. Nem sokat. és hetente 1misit kaptam belőle. Akkor kérdem én mi is van balanszolva ?
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:949
8 fuvart tudsz levinni egy nap, ha jól nyomod és leviszed ezeket a fuvarokat akkor 160.000-170 / nap. Akkor ott van a tökföld ott ha nagyon nyomod akkor 3 alkalommal le tudod szedni/ nap akkor az 3-400.000 / nap. aztán átmész szépen a másik földed-re ahol már kész a gabona vagy búza azt is eladva 60-70k/ kör. Ha ez se lenne elég pénz aznapra, akkor átmész a ranchre és levágsz néhány állatot. :D Én csak szarvasmarhát tenyésztettem annó. Nem sokat. és hetente 1misit kaptam belőle. Akkor kérdem én mi is van balanszolva ?
Ha kamionosba felveszel 4 embert és leviszi a maga 5 5 fuvarját te a 8-at átlag 30.000 fuvarokkal számolva az 300.000$ kb úgy 450.000 - 500.000$ közt vagy. Így is hogy el lett törölve a szint korlát nagyobb lett a munkaerőpiac.
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
Ha kamionosba felveszel 4 embert és leviszi a maga 5 5 fuvarját te a 8-at átlag 30.000 fuvarokkal számolva az 300.000$ kb úgy 450.000 - 500.000$ közt vagy. Így is hogy el lett törölve a szint korlát nagyobb lett a munkaerőpiac.
Szia Fater.
Ebben nem mondom, hogy nincs igazad, de valljuk be, hogy legyen szó kezdő játékosról vagy régebbiről, tapasztalatból mondom, hogy az átlag idő amit eltölteltenek egy cégnél az úgy kb 2 hét, de inkább annyi sem.
Amíg meg nincs a kiszemelt lakás, autó... jobbik esetben egy frakció ami teljes elfoglaltságot és élményt nyújt. (Ez utóbbit szorgalmazom is!).
A feltételek, miszerint szereltetsz is esetleg, bónuszt is adsz teljesítmény fejében (mivel azért 50% nem kecsegtető sokaknak), üzemanyagot is állsz nyilván, hisz a cégek így működnek... -sem olyan ösztönző erő, hogy hosszabb ideig megvessék a lábukat egy helyen.
Nem célom bántani az új játékosokat, vagy régi, de új karaktert hozó játékosokat, de bizton állítom, hogy egy céget hosszútávon nagyobb létszámmal üzemeltetni lehetetlen, vagy...elenyésző számban lehet.
Mindenesetre mégegyszer kihangsúlyozom, nekem a jelenlegi rendszer is tökéletesen megfelel, nem épp finom és felemelő dolog ezer fuvaron át kifolyatni a szemem. 😂
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Én ezzel csak a lehetőséget akarom megadni, az nem azt jelenti, hogy élni is kell vele. Én is foglalkoztatok 3-4 embert mennek is le a fuvarok, nincs probléma. Viszont ne állítsuk már be a kamionozást a legjobb kereseti lehetőségnek úgy, hogy nem az. :,) Ott vannak a szerelőtelepek, ott is vannak szép bevételek, fakitermelő cégek, ott a fát is pörgeted el nem kis pénzért, illetve a juharszirupot is. Mindegyik melóba van pénz ha az ember szeretné beletenni az időt. Nem értem akkor miért ezt kéne korlátozni, mikor mindegyik más bizniszt szinte egyedül tudod csinálni?
 

Kirazu84

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Kriszokos0
Igazából úgy is meg van, hogy melyik mennyi munkát igényel és milyen kiadásokkal jár.
Pl ranchez grind is kell fa és szeg miatt, ha éppen nem veszed meg 500$/db áron. Egy javítás 4 fa és 3 szeg. Szerencsére a szeg egy semmi idő, ha adja is a vasat. De a fa kiadás, ha veszed és idő, ha ki vágod.

Szerintem a rendszer úgy jó, ahogy van jelenleg igazából. Még a szint követelmények is törölve, dobni fog kicsit remélhetőleg minden biznisz terén létszámban, ha valaki kis mellék keresetet akar.
 

Relay

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:750
-
8 fuvart tudsz levinni egy nap, ha jól nyomod és leviszed ezeket a fuvarokat akkor 160.000-170 / nap. Akkor ott van a tökföld ott ha nagyon nyomod akkor 3 alkalommal le tudod szedni/ nap akkor az 3-400.000 / nap. aztán átmész szépen a másik földed-re ahol már kész a gabona vagy búza azt is eladva 60-70k/ kör. Ha ez se lenne elég pénz aznapra, akkor átmész a ranchre és levágsz néhány állatot. :D Én csak szarvasmarhát tenyésztettem annó. Nem sokat. és hetente 1misit kaptam belőle. Akkor kérdem én mi is van balanszolva ?
Tény, hogy fejleszteni kell a céget és megvenni a jobb / nagyobb kamionokat stbstbstb. De ha ez mind meg van, beülsz és csak mész meg tankolni kell. A tökfölddel, szántófölddel és az állatokkal foglalkozni kell. Pénzt kell beléjük fektetni minden egyes "haszon" előtt. Ha normálisan összeszámolod akkor minimális a profit. Mert hiába kapsz összesítve 1 millió dollárt, ha ebből be kellett fektetned 500 ezret. Tehát nagyjából ugyanazzal a nyereséggel jössz ki. Nem fogsz tudni milliókat kaszálni, be is kell fektess.
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Adminsegéd
Üzenetek:107
Chase Dalton
Hát a tökföldnél pár száz dolcsiból megvan a mag, a víz ingyen van, akkor a szántón ismét csak mag kell, az egyetlen amihez cucc kell az az állatok ahol ahogy te is írtad kb a fele nyereség. Szóval ha összeszámolgatjuk hogy innen 400, amonnnan 70, aztán a harmadik helyről ismét egy 500 ( és most csak egy közepes minőségű helyről beszélünk, nem nagyüzemi állattartással ) akkor is egy szép összeg jön ki. Akkor a kamionozásnál is ott van a szereltetések, motorgenerálok, ahogy fentebb is írták bónuszrendszer, és tankolás (ez mondjuk hanyagolható ár, mert az az 1-2000 dolcsi, semmi). De ahogy írtam én nem akarok világmegváltást, ha azt mondják balanszolt akkor legyen úgy. Mi elvagyunk a srácokkal, mindenki csinálja mikor kis költőpénz kell neki. Viszont azon se lepődjünk, meg hogy megy az ókori piacozás mindenhol. :D
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
Nem támogatom. A jelenlegi korlátozás azért van gondolom, hogy egy szintre legyenek hozva a bizniszek. Ha eltörlésere kerülne akkor a fuvarozó bizniszből állna a szerver élet. Ha jól tudom a magas összegű fuvarok 40-30 ezer körül mozognak 50% részesedéssel így (ha Alan-Jakson pontosan írta, hogy a sofőr 5 fuvart vihet/nap) akkor egy nap ha 30.000-el számolok 75-80-at minimum össze lehet vele szedni. Egy frakcióban nem tudsz ennyit keresni most se csak max ha napi 8 órát játszol. Ezt az ötletet csak az támogatja aki a gyors meggazdagodásra megy és nem az RP-re. Ez persze saját vélemény.
Akkor nálatok is legyen!! Napi 3 autó emberenként mert ez nem fair
 

Allen-Jakson

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:92
Allen Jakson
Szerinted mennyit keresünk mi a telepen? Csak kíváncsi vagyok mit gondolsz. De inkább nem megyek ebbe bele.
Mennyi is a magas motor generál? 200 ezer felett és abból olyan 90 ezret de 80 ezret tuti és nekünk 15 ezer egy fuvar amit kap egy sofőr és az nagyon jónak számít és ha kiszámolod 75 ezer kb amit tud így keresni de tankolnia is kell ti meg álltok ott mint egy oszlop bejön a kocsi toltok 5 sor rp t mqjd elmentek az alkatrészért és rányomtok a panelbe a feladatra és ennyi titeket nem büntet meg a zsaru nem rabolhatnak el minket elkap a zsaru kirabolhatnak van olyan hogy nincs fuvar kopik a kamion olajat kell cserélni ha törik meg kell szereltetni 5 ezrenként generál mindezt úgy hogy napi 5 fuvar amit vihet egy alkalmazott ha az alkalmazotat megálítja egy rendőr emiatt elbukja a fuvart akkor mi 50% büntetés és arra is adózunk 10% akkor tüzvédelmi engedély fuvarozási engedély is kell lehet kell nektek is tűzvédelmi de azt nem tudom és akkor ha nem aktív a sofőr akkor meg csak a pénz megy telephelyet kell bérelni 13 ezerért és akkor valahogy életbe is kell maradni 50% meg nem igazán rajonganak
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó