Stephon Waters - Morningstar [Helyette]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

daniel

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Meral Yilmaz
unban.png


Név: Stephon Waters
Adminisztrátor neve: Morningstar
Indok: Utolsó esély eljátszása
Tiltás időpontja: 2023-02-08 01:13:56
Meddig tart a ban: Örökké
Hányszor voltál tiltva a szerverről: A jelenlegi kitiltásommal együtt kétszer.
Miért kérsz unbant: Élveztem a játékot a szerveren, és hibának érzem a belém fektetett bizalom eljátszását, szeretném bebizonyítani, hogy ennél több van bennem.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A probléma kétségtelenül a viselkedésem volt, nem tudtam túllépni a másik játékos elleni elfogultságomon, és ez nagyban befolyásolta a hozzáállásomat Morningstarhoz. A pillanat hevében számomra Morningstar nem tűnt pártatlannak, és utólag belátom, hogy ha így is volt, még ez sem indokolta az arroganciát, tiszteletlenséget és a kulturálatlan viselkedést a részemről. Van egy helyes módja az adminisztrátori döntéssel szembeni fellebbezésnek, és az nem a személyeskedés. Bár az ezt megelőző kitiltásom feloldása is annak az ígéretében történt, hogy az ott és akkor tanúsított deviáns magatartásomra többé nem kerül sor, sajnos képtelen voltam ennek az ígéretnek eleget tenni, és most két hónappal később újból ott vagyok, mint voltam. Akárhogy nézzük, ez engem minősít, és tenni szeretnék ellene. Sokan a reaktív természetem miatt negatív megítéléssel vannak rólam, és ez nem csak a játékon belül igaz, ezért szeretnék kérni egy legutolsó esélyt, hogy bebizonyítsam, nem csak leírtam, amit megkövetelt az unban, hanem valóban képes vagyok a változásra, mert én magam is szükségét érzem annak. Az unban kérelmem célja ezúttal nem csak annyi, hogy feloldást nyerjek a kitiltás alól, hanem hogy fejlődni tudjak, mint személyiség, és eltűnjön rólam a "nem közösségbe való" bélyeg. Végső soron szeretnék elnézést kérni azoktól akiket megbántottam, főleg a kitiltást követő ámokfutásom alatt.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen.
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
Szia, a tiltásodat legutoljára feloldom a következő feltételekkel. 180 perc AJ, mint kiváltás, továbbá a legkisebb szabálytalanság esetén visszakerül a tiltás, ami azután soha többé nem lesz feloldva. Elfogadod?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó