Stella Pacheo - Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popi321

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Alexandra Anderson
unban.png


Név: Stella Pacheo
Adminisztrátor neve: Laca
Indok: OOC stílus
Tiltás időpontja: 2022.05.14
Meddig tart a ban: ( Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ezen kívül egyszer sem
Miért kérsz unbant: Jogtalannak érzem a Ban-t. Laca adminnal PRIVÁT beszélgetés során elkezdtünk vitatni egy szabálypontot ami lenyegében vitatkozásba torkollot. A vitát lezárva az lett a végkimenetele, hogy discord szervereken (text és Voice) valamint IG szerveren perma bannt kaptam azzal az indokkal hogy "OOC stílus" Örökre. Én nem tartom jogosnak hogy discordon alapuló privát beszélgetés miatt mindenhonnan lebannol, valószínűleg régi okok miatt. Szervernyitás óta 1x írtam egy adminnak (Alverez) hogy pöcs, de ezt még aznap megbeszéltem vele, és bocsánatot ia kértem tőle. Innentől pedig nem értem a szerveren lévő bannom indokát, ugyanis privát beszélgetésben le tud tiltani, ha discordon olyan a stílusom akkor ott le tud némítani, de szerintem discordnak, főleg privát beszélgetésnek nem kéne meghatároznia a szerveren tőrténő dolgokat.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Jobban odafigyelnék a nyers fogalmazásomra, és megvállogatnám a szavaimat.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Részben jogos alverez miatt, viszont nagyon túlzott szankcionálásnak vélem a globális perma bannt miután privát beszélgetésben vitába torkollott a szerverszabályzat megvitatása Lacával. A Discord beszélgetést nem szeretném nyilvánossá tenni adatvédelmi okok miatt, kérem, hogy a bíráló admin vegye fel velem a kapcsolatot (MEE7 #0625]
 

Mellékletek

  • A8A8015C-5E91-4638-A93B-D39A2668F49B.png
    A8A8015C-5E91-4638-A93B-D39A2668F49B.png
    466.9 KB · Megtekintések: 35

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Szia @popi321,

A beszélgetésünkben képviselt stílusod már csak hab volt a tortán és ezenkívül már több játékos és admin említette, hogy az OOC stílusod nem épp a legmegfelelőbb.

Amennyiben szeretnél visszajönni a szerverre, akkor utolsó eséllyel feloldom a bannod.

Megfelel?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó