Steam-es ajándékok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Sziasztok!

Gondoltam megpróbálok így húsvét közeledtével kedveskedni kicsit a közösségnek, ha már menni úgy sem nagyon lehet semerre.
Hoztam nektek jó pár kulcsot, amikből minden nap rakok ki egyet, random időpontokban, hogy ne mindig csak például a délben online lévőknek legyen esélye. Arra kérlek titeket, hogyha sikerült elvinnetek egy kulcsot, azt jelezzétek ebben a témában egy komment formájában, hogy ne próbálgassa a későbbiekben mindenki végig egyesével a kulcsokat.

Az elsővel a 2019-es The Steam Awards "kiemelkedő látványstílus" kategóriájának a győztesét lehet megszerezni.
Íme a key: 3EXWA-XDC69-7QNQZ

Sok sikert kívánok mindenkinek. :3
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Sziasztok!

Újabb nap, újabb kulcs. :3
A kérésem továbbra is csak annyi, hogy aki viszi a kulcsot, az legyen szíves itt komment formájában jelezni.

A mostani kódnak az értéke 14,99€  ---  44AFH-AJX2A-EAI9G

Sok sikert! :)
 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Szerencse alapján sikerült behúzni, köszke.
f53fGqy.png
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Yello'! o/

Tudom, hogy napi egyet ígértem, de annyi van, hogy sosem fogy el ... >.<
Ez egy kicsit különlegesebb kulcsnak ígérkezik, ami egy TELJES ÁRÚ játékot tartalmaz, 59,99€ értékben.
A kérésem sosem fog változni: aki elviszi, kérem tegyen meg annyit, hogy itt, komment formájában jelzi, akárhogy.

3ZYV8-VGCYK-Y82EH

További szép estét és sok sikert a következő alkalommal, bár, ki tudja, hogy az mikor lesz? :p
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Hali! o/

Éjszaka még nem szórtam be ide semmit, szóval ezt most pótolnám is. Innentől kezdve a nyuszi érkeztéig napi kettő kulcsot fogok kirakni nektek.
A mostani ajándék értéke 29,99€!

3BG3Z-3XQ6V-0X5LC

Illetve van még valami, amit biztos, ami biztos megosztok itt is. Mint láthattátok, a OneRP vezetősége kiírt egy nyereményjátékot, ahol GTA V kódokat lehet nyerni, Rock Star launcher-be. Akik most ezt olvassák, azoknak jó eséllyel nincs rá szüksége, de lehet, hogy van olyan ismerősötök, aki szívesen játszana.
Íme a link: https://www.facebook.com/onerpg/photos/a.318381888339014/1530032697173921/?type=3&theater

Sok sikert mindenkinek! :3 
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Sziasztok. o/

A mostani egy kicsit alsóbb kategóriás kulcsnak ígérkezik, de attól még lehet, hogy valaki használná ... :D
Az értéke 8,19€

3LGZI-EDQ0H-QZB7I

Sok sikert mindenkinek a következő alkalommal! :)
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Hali!

Gondoltam kirakok egy kulcsot 00:00-kor, bár nem tudom, hogy ezt melyik naphoz is számoljuk ... o_O
Az értéke 29,99€

4ANPL-X072Y-22DL6


Sok sikert mindenkinek! :)
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Hali!

Rövidre fogom. Itt a kövi kulcs, 24,99€ értékkel bír.

4ZKV6-KGD3R-WCQTA

Sok sikert mindenkinek! :)
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Hali. o/

Béta teszt utáni kis kulcsozódás következik! :3
Értéke: 8,19€

3XHQ3-32Z55-Q3ZNM

Sok sikert mindenkinek! :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó