Speciális karakterkészlet növelése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Alex Kramer - Bryan'#1053 «

Ötleted leírása

» Lehessen használni IG chaten a: & ; = ; @ ; #, ' ; illetve a kapcsos és szögletes zárójeleket, ha már OOC chaten is használhatóak. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszönöm. «



 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
&-ra példa: Lock & Load, bármilyen angol kifejezés, amiben van.
@ az email címek miatt.
' az elharapások végett, pl: jóvan', figy', mér'

=, #, [], {} 🤷‍♂️
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
&-ra példa: Lock & Load, bármilyen angol kifejezés, amiben van.
@ az email címek miatt.
' az elharapások végett, pl: jóvan', figy', mér'

=, #, [], {} 🤷‍♂️
Az aposztrófot megértem, a #&@ karaktereket már nem igazán. Most elgondolkodtam azon, hogy /do esetén elképzelhető az említett speciális karakterek.

Viszont az IC chaten a karaktereink ténylegesen beszélnek, így a valós kiejtést kell leírnunk. Esetleg korlátozottan, a /do-ra engedélyezett lehetne a speciális karakter, ellenben nem.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Az aposztrófot főleg be kéne hozni IC chatre, elég nagy hiányosság, hogy altgr+7-tel kell az aposztrofozást helyettesíteni úgy, hogy nem első alkalommal hozok egyszerű karaktert, aki bár ezúttal nem írástudatlan, de nem épp egy egyetemet végzett kultúrember..
Az és jelet lehet helyettesíteni 'N'-nel az tény, de van, aki szeretné pl ennek a cégnek a nevét csak úgy leírni & jellel :D
Nem tudom, az aposztrof hiánya elég gázos :/ Az tényleg nagyon kellene :( Teljes mértékben támogatom
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Kell. A mai rohanó világban is. Értem, hogy pl a valóságban, ha e-mail címet adsz meg akkor úgy mondod, hogy "kukac" viszont legyünk tekintettel arra is, hogy TEXT a szerver, és írni mindig "@" írjuk. Akármikor e-mail címet kérünk IC valakitől, mindig egy olyat kapunk amiből hiányzik a "@" mivel elfelejti az ember, hogy nem írja ki a chat... majd ooc megjegyzi, hogy ja igen, a kukacot nem írja és OOC javítja ki az e-mail cím helyes írását.. ennek sok értelme így nincs.

Az aposztróf jelet magyarázni se kell, hogy miért van rá szükség. A szlengek miatt is, illetve a leharapott szavak miatt is szükséges/jobban esik a szemnek ha ilyen személlyel RPzünk.
A & jelre nem igazán tudok mit felhozni, /do-ban és /me-ben szükséges lenne, IC chatben annyira nem prioritás.

Szerintem ezek nem olyan dolgok, amiknek a bekerülése zavarná/gátolná a közösség játékát.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kell. A mai rohanó világban is. Értem, hogy pl a valóságban, ha e-mail címet adsz meg akkor úgy mondod, hogy "kukac" viszont legyünk tekintettel arra is, hogy TEXT a szerver, és írni mindig "@" írjuk. Akármikor e-mail címet kérünk IC valakitől, mindig egy olyat kapunk amiből hiányzik a "@" mivel elfelejti az ember, hogy nem írja ki a chat... majd ooc megjegyzi, hogy ja igen, a kukacot nem írja és OOC javítja ki az e-mail cím helyes írását.. ennek sok értelme így nincs.
Ki, hogyan csinálja. Úgyis a többség dönti el és biztos vagyok benne, hogy elfogadás esetén az általad leírt fog bekerülni. Tehát szinte az összes speciális karakter, ami a ‘köznyelvben’ használatos.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,533
-
Head of Staff hozzászólás
Felírva belsősre és csak az aposztróf fog bekerülni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó