Sons of The Forest Téma(vélemény, stb)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
A téma címe adott, aki már tolta egy véleményt/esetleg vicces bugokat dobjon be ide. :D
Hátha van a témára vevő.. :rolleyes:


Sons_of_the_Forest_Logo.png
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Nekem egy csalódás volt a játék, nem hogy ~30€-t nem ér, de 10-et is alig.

A bázis építésnek konkrétan 0 értelme van, a játék ha nagyon ráfekszel max 3-4 óra alatt végigvihető, boss fight nincs, cserébe halál bugos az egész. A The Forest 1 élményhez képest nyomait se lehet felfedezni a jó játék fogalmának.

Egyáltalán nem ajánlom, max ha nagyon le van árazva.

10/3-4 nagyon max.
 

PeRy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
#6000
Teljesen egyerértek @Klód -al beleraktam 3-4 órát és semmi újat nem mutatott a játék, szerencsére nem vettem meg, mert elsőnek mondom torrentesen kipróbálom, de nemhiszem hogy megfogom venni, egyedül teljesen unalmas, haverokkal egészen türhető, de valóban semmi boss fight, A The Forest teljesen más világ, sokkal élvezhetőbb game
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Én a The Forestbe több, mint 500 órát tettem, minden téren kimaxoltam. Őszintén szólva sokkal több és nagyobb elvárásaim voltak a Sons Of The Forest felé. Az új építési mechanika nem rossz, viszont még pár helyen bugos. A játék sztori része, ha kész van és ez az, akkor egy hulladék. Fél, max egy órás. Az is csak azért ennyi idő, mert futkározni kell a mapon. Valamilyen szinten hozza amit a The Forest, viszont ennyi idő után egy sokkal jobb játékot vártam volna.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
Srácok, azért azt is vegyétek figyelembe hogy a fejlesztők elmondták, hogy még egyáltalán tervbe se lett volna nekik a játéknak a kiadása, és egy nagyon alap early access-t adtak ki. Viszont már olyan régóta tolták el folyamatosan a kiadásnak a dátumát, a játékosok egyre türelmetlenebbek lettek, egyre több fake leak, egyre több hypeolást kapott a játék, és nem szerették volna, hogy emiatt vesszen el a player base. Véleményem szerint ahhoz képest, hogy ennyire alap és korai kiadás, engem személy szerint lenyűgöztek, legfőképp a játéknak a grafikájával, és a részletességgel. Igaz, még elég sok hangeffekt buggos, és nem olyan amilyen lennie kéne de ezen 100%-ban biztos változás lesz még a jövőben. Szerintem egy nagyon jó játékot fognak csinálni belőle a későbbiekben. A sztori részéhez nem tudok hozzászólni, még lehetséges azon is fognak módosítani a későbbiekben.
 

RekkyS

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Pár év múlva jó lesz ez, de most nagyrészt szaladgálásból áll az egész, és semennyire nincs befejezve a játék. The Forest is teljesen másképp nézett ki kiadáskor, mint ahogy most, szóval abban lehet reménykedni, hogy idővel megcsinálják ezt is normálisan, csak hát kinek van kedve várni megint éveket..
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Az elmúlt 18 órában amit belefektettem felfedeztem és építettem. Vannak benne olyan dolgok, amire ráfér a finomítás, sőt nem is egy, ahogy bugok is előfordulnak. Számomra érdekes, hogy a játék jelenleg mindent a kezedbe ad, mindenre rávezet, ahelyett, hogy igazán fel kellene fedezni azokat. (például a barlangok helyei és a mapon lévő egyéb jelölések).

Szerintem Kelvin hatalmas segítség tud lenni, a csajszikámnak az értelmét nem igen látom, mert azon kívül, hogy lead egy-két lövést, teljesen más területen kóricál, mi pedig megint máshol vagyunk. A mobok tipikusan rohadt erősek, páncél és kisebb ügyesség nélkül esélytelen, hogy megnyerd a harcot ellenük. Szerencsére páncélt nem nehéz szerezni, de az is nagyon idegesítő, hogy animból animba vernek, mozgás közben nem lehet a gyors inventoryt megnyitni és használni, hiányzik a hotbar, mert le kell ülni piknikezni ahhoz, hogy egy dárdát lecserélj egy másik fegyverre. Túl gyorsnak gondolom a sztorit, hogy olyan helyekre is elvezet a játék már az elején, amit később kellene megmutatni szerintem. Az italszerzés borzasztó, bár valamennyire reális, mindaddig amíg be nem köszönt a tél és be nem fagy az egyetlen tó a környéken.. Sajnálom, hogy azt nem lehet feltörni.

A barlangokat kicsinek találom, bár az tény, hogy a fények ezerszer jobbak. Az animációk szépek, az effektek jók, a lehetőségek is megnyerőek. Tetszik az építés benne, ahogy szelni lehet a fát, ahogy kidől a fa..

Rengeteget lehetne beszélni erről, viszont úgy gondolom, hogy idő kérdése és biztos megkapja a kellő ráncfelvarrást a játék. Így is kifogom játszani, illetve évek múlva is, amikor már szinte teljesen máshogy fog kinézni.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Én szerintem a játékot még várattatni kellene mindenki teréről.. Mármint arra gondolok, hogy várjatok vele bőven. Ez még csak egy "béta" verziója. A fejlesztők "siettek", hogy ki legyen már adva mert sajnos 3x tolták el a dátumot vele. Fejlesztik minden nap / minden percben szinte. A "The Forest" játék 2-4 év után lett végleges. Konkrét meglett a story eleje - vége. A grafika hát igen, U.E 5 már. Számomra az tetszik, hogy néhány hang a régi maradt ~ néhány dolog. Jelenleg a SoTF egy olyan játék, hogy a The Forest 2023-as verziója a tárgyak terén.
Én nekem eléggé tetszik jelenleg, közel 40 órám van már a játékban és már - már kezdek megérteni benne pár dolgot. Fentebb írtátok, hogy "oda téve magad 3-4 óra alatt ki lehet játszani" sajnos ez részben igaz, hogy ki lehet. De nem muszáj. Én például megnéztem az Ending részét.. Hát egy Arial betűtípus befigyelt azért :))) avagy ezzel arra céloznak, hogy ez csak egy "random" ending. Én véleményem szerint várjatok és kb 1 éven belül lesz egy normális story már.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Én is ezzel próbálom nyugtatni magam, hogy őszinte legyek. Önmagában, ha nem a kijátszásra mész akkor egész szórakoztató tud lenni.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Lehet hülyeségnek fog tűnni amit irok, de én arra számítottam hogy ebben az új részben végre lesz egy normális barkácsolási rendszer. Bármilyen fura , nekem az hiányzik a játékból hogy tudjunk craftolni sokkall több tárgyat, dolgot önerőből. Például vas érc bányászása során talalnánk nyers vasat, amiből tudnánk csinálni például kovácsolt vasat, és ha nekünk megvan a megfelelő tervrajzunk például egy kard elkészítéséhez, akkor nyersanyagokból meg le tudjuk gyártani. A tervrajzokat nyilván a világban tudnánk megtalálni felfedezés közben, tehetnének bele sok páncélt, fegyvert amit így le tudnánk gyártani, nekem enélkül hiányos a játék durván. Szerintem az eléggé nagy sikerélmény játékon belül, ha hosszú hosszú keresgélés után találunk egy tervrajzot, megvannak a megfelelő eszközeink nyersanyagok begyűjtésére, és igy tudunk gyártani új felszerelést magunknak , amivel megküzdhetünk az ellenséggel. Ugyanúgy igaz lenne ez több dologra, nem csak fegyverre és páncélra.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó