Skill rendszer módosítás (Drogok és fegyverek).

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» RoTTeN «

Ötleted leírása

» Skill rendszer módosítás (Drogok és fegyverek).

Jelenleg a szerveren csakis egy lehetőség áll
rendelkezésre a skill szint növelésére, a könyvek. Sokkal reálisabb lenne, hogy ha egy fegyver összeszerelése is növelne a szinten, adna pluszban XP-t (gyakorlat teszi a mestert alapon). Ugyanez lenne értendő a drogok kezelésére is. A mostani rendszerben a craftolás és drogok kezelése csak megakadályozza a jelenlegi szintünk csökkenését, XP-t viszont nem ad, nem növekedik a szintünk. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Így a rendszer picit reálisabb lenne. «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
ha ez az ötlet 2020ban jött volna fel még megértem, nem hiszem hogy most annyira nehéz lenne találni esetleg venni könyvet.

szerk: azon kéne elgondolkodni, ha valaki legálra tér akkor neki a skilljei jogosan romlanak-e. Régóta nem vagyok illegálba és jelenleg nem is akarok visszamenni. Viszont réges-rég több milliót raktam magamba hogy a frakciónak/illegális közegnek tudjak craftolni. Ezt már nem tudom kihasználni, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Viszont réges-rég több milliót raktam magamba hogy a frakciónak/illegális közegnek tudjak craftolni. Ezt már nem tudom kihasználni, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
Dettó. Minden harmadik ember maxra húzott fegyverskillel mászkál. Elvesztette az értékét a skill rendszer.

A másik oldalom viszont idővel mindenki drog/fegyver nagymester lenne. Frakcióra bontva szerintem így is van már 2-3 ember aki ért hozzá.
Már most is ez van, akinek annyira kell a skill, az áldozza rá azt a pár száz PP-t, így sincs balanszban, de nem hiszem, hogy ez most prio 1 kategória.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
ha ez az ötlet 2020ban jött volna fel még megértem, nem hiszem hogy most annyira nehéz lenne találni esetleg venni könyvet.

szerk: azon kéne elgondolkodni, ha valaki legálra tér akkor neki a skilljei jogosan romlanak-e. Régóta nem vagyok illegálba és jelenleg nem is akarok visszamenni. Viszont réges-rég több milliót raktam magamba hogy a frakciónak/illegális közegnek tudjak craftolni. Ezt már nem tudom kihasználni, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
Itt nem is arról van szó, hogy nehéz lenne könyvet szerezni. Ha már nem vagy illegálos, nem is tudsz craftolni fegyvert, így a skilled azzal nem tudod fenntartani.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Itt nem is arról van szó, hogy nehéz lenne könyvet szerezni. Ha már nem vagy illegálos, nem is tudsz craftolni fegyvert, így a skilled azzal nem tudod fenntartani.
Igen nekem pont ez a problémám. Utoljára szerintem 21-ben voltam illegálba és craftoltam, akkoriban mindenből maxos voltam. Szerencse, hogy nem vesztek sokat de valamit erre simán ki lehet találni. Ha legális frakciókban vagy akkor a skill ne degradálódjon.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
[SA]Szia, ez az ötlet valóban sokat késett. Már nincs értelme bevezetni, aki átmegy legálba az is fent tudja tartani könyvekkel. 1 hírdetésbe telik[/SA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó