simon - Debi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

simon

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
nincsen még
unban.png





Név: Nayden_Janowitz

Adminisztrátor neve: Debi

Indok: Nonrp, fun, DM, fear roleplay figyelmen kívül hatása

Tiltás időpontja: Nagyjából 2 éve nem emlékszem pontossan mikor.

Meddig tart a ban: Örök

Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez volt az első ami komoly volt. Még annó a tulajdonos, vagy az egyik FA adott egy örök bant mert nem tudtam a szabályzatot (Nagyon eltért az alap MTA szabályzatoktól, amivel nem voltam addig tisztában)

Miért kérsz unbant: Újra játszani szeretnék a szerveren.

Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Nem sok mindenen, mivel mikor tiltva lettem akkor is frakció tag voltam, és komolyan vettem a roleplayt. Ha nevezhetem így, egy kisebb baklövés volt részemről a ban.

Összességében jogosnak érzed a tiltást: Az eredeti ( ha jól emlékszem 3 napos) kitiltásomat teljessen jogosnak érzem, mert tényleg elkövettem ezeket, sőt még talán egy-kettő hónapos bant is érdemeltem volna. Viszont mivel az első szabályszegésem volt a szerveren, ezért az örök bant soknak tartottam akkor.

Viszont beláttam a hiábaimat, és értelemszerűen 2 év nagyon sok idő, és nem hiszem, hogy ujbol ekkora szabályszegéseket követnék el!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Szia @simon,

Utolsó eséllyel megkapod az unbant, de a legkisebb szabálytalanság esetén is visszakerül rád, amit már nem oldunk fel többé.

Elfogadod?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
Feloldottam a kitiltásod. Kellemes időtöltést a szerveren!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó