Shaquille Knight - Ruszi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Armagon

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
panaszkonyv.png

Neved: Shaquille Knight
Adminisztrátor(ok) neve: Ruszi
Panasz oka: Kibannolt úgy h többször kértem hogy hívjon fel egy nagyobb rangú admint mert abszurd dolog miatt akar bannolni
Panasz kifejtése: 200kval rp átvertem egy random tagot, rpsen elvettem a nála lévő borítékot ami tartalmazta a 200k-t, ezután szóltam a gyereknek hogy át ne adja az összeget még mert nem emlékszem a limit-re, gyors felkerestem Ruszit h hallod öreg mennyi a limit? Erre ő 150, ezutan irtam a csavonak h 150 adjon csak át scriptesen. Ruszi szerint az lett volna a helyes hogy a karakterem vissza ad neki 50 ezret hogy itt van báttya boccs de most egy fenti hang azt mondja hogy csak 150-el verhetlek át
Bizonyíték (kép, log, videó): Van videóm az egészről
Megjegyzés: MINDEKÖZBEN A TAG AKITŐL EREDETILEG LOPTAM A KOCSIT ODA JÖTT ÉS KILÉPETT ELÖTTEM A SZERVERRŐL CSAK HOGY MEGÁLLITSON A MENEKÜLÉSEMBEN (RUSZI MEG VÉGIGNÉZTE)
 

Armagon

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Azt még hozzá tenném hogy háromszor kértem hogy hívjon egy nagyobb rangú admint, mert ez nevetséges. -Erre Ő azt irta "Nem Írok"
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Szia! Várom az említett videót, illetve @Ruszi válaszát, amennyiben van még hozzáfűznivalója.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Köszönöm a felvételt.

Megnéztem a logokat, a videót, illetve a PK-t is amit kaptál. Már ott is erősen mutatkozik, hogy az RP-hez, mint műfajhoz nem feltétlen van sok közöd, ilyen hozzáállásal és viselkedéssel. Arról meg már nem is beszélve, hogy milyen stílust vagy képes megengedni magadnak - akár a játékostársaiddal, akár az adminokkal szemben.

A legfőbb indoka a bannodnak a stílusod volt, amit meg is értek. Nincs a közösségnek szüksége ilyen magatartást képviselő játékosra.

A PK jogtalan, nincs UB egy jó ideig, az biztos.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó