Sentor aka Katie Marston -> đ”»đ•’đ•Ÿđ•š

Állapot
A témåhoz nem lehet hozzåszólni, mert le van zårva.

Sentor

HaladĂł
Jåtékos
Üzenetek:24
unban.png


NĂ©v: Katie Marston
Adminisztrator neve: đ”»đ•’đ•Ÿđ•š
Indok: "Közösségrombolås"
Tiltás idƑpontja: 2020-06-15 13:11:50
Meddig tart a ban: Elvi alapon végleges, optimålisan ameddig a szerver be nem zår.
HĂĄnyszor voltĂĄl tiltva a szerverrƑl: Nem volt eddig szerencsĂ©m hozzĂĄ

[size=12pt]MiĂ©rt kĂ©rsz unbant: Eltelt nĂ©mi idƑ, gondoltam 50%-50% alapon megĂ­rom, a közössĂ©grombolĂĄs mint bĂ©lyegzƑ kissĂ© erƑs, de hĂĄt egyĂ©ni elbĂ­rĂĄlĂĄs kĂ©rdĂ©se. A labda fel lett dobva, kĂ©rdĂ©s hogy leesik vagy csak tovaszĂĄl. Viccet fĂ©lretĂ©ve, kivĂĄncsi vagyok mennyit vĂĄltozott a közössĂ©g cirka 4 hĂłnap alatt, mennyit vĂĄltozott a gazdasĂĄg Ă©s a moralitĂĄs. Mivel a "gondjaimnak" fƑkĂ©ppen Discordon hangoztattam, aminek aztĂĄn ez lett a vĂ©ge, bĂĄr sok vĂĄltozĂĄs törtĂ©nt, de a papĂ­ron/forumos tĂ©mĂĄk nem adjĂĄk vissza egy közössĂ©g Ă©letmĂłdjĂĄt.
[size=12pt]Min våltoztatnål, ha vissza jönnél a szerverre: Cirkån "nem zajonganék" a Discordon, viszont vannak dolgot, amit sem In-Game OOC, se TS-en nem lehet hangoztatni, ellentétben a discordal. 
[size=12pt]ÖsszessĂ©gĂ©ben jogosnak Ă©rzed a tiltĂĄst: RelatĂ­v kĂ©rdĂ©s, mert ha a bannolo szemszögĂ©bƑl nĂ©zem, biztosan rĂĄvĂĄgja hogy elĂ©g jogos a törtĂ©net, de szemszögembƑl? Szerintem kissĂ© egyĂ©rtelmƱ a dolog.
 
Állapot
A témåhoz nem lehet hozzåszólni, mert le van zårva.

Kinézet személyre szabåsa

Top AlsĂł