Scott Taylor - Puma

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
panaszkonyv.png

Neved: Scott Taylor
Adminisztrátor(ok) neve: Puma
Panasz oka: Jogtalan DM jail. BCFMD tag DMelése scriptes rablás közben.
Panasz kifejtése: Panaszom Pumára azért szeretném tenni, mert autókereskedés rablás közben az egyik mentős bejött a tűzvonalba medicelni , tök fekete/sötét ruhába és távolról kilőttem ahonnan egyáltalán nem látszik hogy micsoda.
Bizonyíték (kép, log, videó): .
Megjegyzés: Szerintem ez abszurd, hogy egy mentős mindenféle rendőri biztosítás nélkül felfut a tetőre és el kezd gyógyítgatni egy lövöldözés közepén megsérült rablót.Illetve olyan ruhába amibe egyáltalán nem kivehető hogy ott ő most éppen micsoda.Próbáltuk vele megbeszélni,de nem hajlott rá egyáltalán.A sérült frakció társamtól azt kérte hogy folytassa az rp-t , miközben ő már át vitte ooc ba az ügyet az admin jailal. Még azt hozzá teszem hogy utolsó rádiója az volt körbe vettek a rendőrök azon a bizonyos tetőn és úgy mentem oda kimenekíteni.
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szia!

[quote author=Kreator]Jogtalan DM jail. BCFMD tag DMelése scriptes rablás közben.[/quote]
"A BCFMD tagjait scriptes rablások során [bank, bolt, fegyverraktár] megölni nem lehet. Ez alól kivétel,
ha a játékos megpróbálja kihasználni ezt a védelmét [pl.: tűzvonalba fut, vagy egy rablás közben
bemegy az épületbe, stb.]." és őt te ölted meg: (felmásztál a létrán a tetőre, ahol az ellátás már zajlott, kvázi a terep teljesen tiszta volt és lelőtted)


[22:49:53] [KILLOG] Jonathan Cordozar meghalt 2020.11.19. 22:49:55-kor egyéb által.--

Mégpedig Ő úgy ment oda ellátni, hogy az SO jelzett neki:
[22:37:57] [BCSO] [Deputy Sheriff I] Jax Daugherty: Azonnali mentős egység szükséges a tetőre, az elkövetők likvidálva, súlyosan megsérültem én is, vétel!
[22:38:11] [BCSO] [Deputy Sheriff I] Jax Daugherty: Hátulról közelitsék meg a létrán, a terep tiszta, küldöm a koordinátákat.

Kvázi szerverszabályzatot szegtél, ami miatt intézkedtem veled szemben.

[quote author=Kreator]Panaszom Pumára azért szeretném tenni, mert autókereskedés rablás közben az egyik mentős bejött a tűzvonalba medicelni , tök fekete/sötét ruhába és távolról kilőttem ahonnan egyáltalán nem látszik hogy micsoda.[/quote]

Nem tűzvonalba futott be. 22:48:05 körül már leadásra került két autó, szóval hatalmas tűzharc nem lehetett és mint fentebb a logot csatoltam, az SO tag már jelezte, hogy a terep tiszta így bement ellátni a sérültet. Erre rá, Te felmásztál a létrán, odamentél az ellátást végző MD-shez és lelőtted, azaz szerverszabályzatot szegtél. Tehát az általam beidézett írásod, miszerint tűzvonalba futott: Hazugság.

[quote author=Kreator]Szerintem ez abszurd, hogy egy mentős mindenféle rendőri biztosítás nélkül felfut a tetőre és el kezd gyógyítgatni egy lövöldözés közepén megsérült rablót.Illetve olyan ruhába amibe egyáltalán nem kivehető hogy ott ő most éppen micsoda.Próbáltuk vele megbeszélni,de nem hajlott rá egyáltalán.A sérült frakció társamtól azt kérte hogy folytassa az rp-t , miközben ő már át vitte ooc ba az ügyet az admin jailal. Még azt hozzá teszem hogy utolsó rádiója az volt körbe vettek a rendőrök azon a bizonyos tetőn és úgy mentem oda kimenekíteni.[/quote]

Továbbra is azt tudom mondani, hogy az SO jelzett, hogy tiszta a környék, így nem abszurd. Nem lövöldözés közepette, hanem lőtt sérültet. Ahogy az SO meg tud győződni arról, hogy a célpont nem e CIVIL és így őt nem sebesítik meg, úgy nektek is kötelező meggyőződni a szerverszabályzatban foglaltakról. Jelvényt viselt. Ezek alapján arra merek következtetni, hogy nem vagytok tisztában a szerverszabályzattal:
[22:51:46] Jonathan Cordozar: (( és hozzám se nyúlhatsz.. ))
[22:52:00] Paul Curie: (( Ez hol van benne szabályzatban? ))
[22:52:02] Carl Planck: (( szabályzatban ez is benne van hogy az md-st nem lehet megölni? ))
(Carl és Paul, most pontosan nem tudom melyik álnév ki volt, de Popek Harris és Scott Taylor.)
Mivel a oneRP GTA:V szerver egy RolePlay közösség, úgy gondolom joggal kértem, hogy folytassa az RP-t. Nem vittem OOC-ba az ügyet, csupán TE kaptál szankciót (30p AdminJail) a szerverszabályzat megszegés miatt. Popek Harris ugyanúgy RP szituációban maradt.

Ha szeretnétek hozzászólni megtehetitek:
- Zhenya Reznov (MD dolgozó - helyszínen volt)
- Jonathan Cordozar (MD dolgozó - ellátást végezte, le lett lőve Scott Taylor által)
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Egyetlen egy Seriff volt a környéken aki Jax , és általam meghalt a helyszinen szóval annyira nem volt az biztosítva. :)
Egyébként nincs ezzel baj... De meg sem próbáltál megérteni hogy full sötét feketés ruhában nem tudhatom hogy ő ott most éppen mentős vagy rendőr.Legnagyobb problémám az rp folytatással van amiért Popeket szankcionáltad is.. Pedig elvetted az egyetlen egy rp lehetőséget tőle amiben menekült volna azzal hogy jailba raktál.Ha látom hogy mentős szerintem egyértelmü hogy nem ölöm meg mivel a társam vérzett, veszély nem volt mert minden rendőr meghalt a környéken.

(Tüzvonal szerintem még mindig van addig amig ölnek embereket a helyszinen, Feltehette volna a kezét is több lövés eldördült de ő rezzenéstelenül gugolt a társam mellett. :D )
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Fentebb mindent taglaltam részletesen. Nem kívánok többet hozzászólni. Admin Controller esetlegesen felmerülő kérdéseire szívesen válaszolok.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Idézve a társam által rád tett panaszból!
Frakciótársad szerverszabályzatot szegett, szankcionálva lett (30p AJ). RolePlay szerveren játszunk, ami azt jelenti, hogy RPzni illik és szükségeltetik.
Az mióta tartozik rp szegésnek hogy jó távolból egy sötét ruhába lévő embert lelő valaki egy kimenekítő akció alatt?Ahol hozzá teszem az volt voicen rádión mondva hogy Rendőrök körbe vettek és segítség kéne.
Nem tudhattam hogy van kint mentős sehol nem láttam olyan kocsit.. még a jelvénye sem volt fel csippantva..

A frakciótársad büntetése és a te RP szálad között ok - okozati összefüggés nincs.
Miért ne lenne összefüggés? Én mentem az ő segítségére.. ha engem kiveszel egy Jailal az rpből már hátrányból indul mert nincs aki kimenekítse ic.



Még egyszer mondom teljesen megérteném a Jailt, ha én szándékosan mentőst akartam volna ölni.. De olyan távolságból egyáltalán nem volt kivehető hogy ő nem rendőr.
[22:56:38] Paul Curie: (( Azt hittem rendőr ))
[22:56:48] Paul Curie: (( innen lőttem le ))
[22:56:52] Paul Curie: (( egy fejest kapott és annyi ))

Kb ekkora távolság volt.









 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Ugyan Dani fogja elbírálni a panaszkönyvet, de annyit megjegyeznék az alapján amiket olvastam fentebb, ha csak egy sötétes ruhás embert látsz, de nem tudod biztosan hogy az civil/rendőr/orvos csak lelövöd, mert tippre rendőr az már magában DM, ennyi erővel mehetnél körbe paletoban és lelőhetnéd az embereket mert talán rendőrök. Puma tökéletesen járt el.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
A mentősön a jelvénye fent volt, szolgálati ruháját viselte, tehát nem lőhetted volna le. Legközelebb a sebesültet öld meg, vagy győződj meg, hogy kire célzol.


[admincontroller]Jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó