Scott Taylor - Claude

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
panaszkonyv.png

Neved:Scott Taylor
Adminisztrátor(ok) neve:Claude
Panasz oka: Nem megfelelő bírálat, pk alá csatolt bizonyítékok figyelmen kívül hagyása.
Panasz kifejtése:A panaszomat kizárólag azért nyitom mert ts3 beszélgetés ellenére emberi módon sem sikerült meggyőzni arról hogy a rám tett pk hoz csatolt bizonyítékok.. jelen esetben logok amik bármikor összehasonlíthatóak a szerver által mentettel. Minden általa felhozott indokot röviden RP késleltetést illetve MG-t kizárnak! Gondolok itt arra hogy a rablás előtti percekben privát Discord üzenetben beszéltem az egyik féllel (Rebecca) akit MG vel vádolnak fellépése miatt és megkértem hogy mutasson meg egy autót amikor még a rablók sehol nem voltak, lényegében a privát kútjukon voltam IC-n. Ezt az üzenetet nem sokkal azután hogy a PK hoz írt mint bíráló admin egyből a bírálattal, annak hiányában hogy ő jelezte volna előtte pk alatt majd ő fogja bírálni csak ezután privát üzenetben elküldtem neki a beszélgetés hogy 22:04 perc körül már megbeszéltük hogy fellép és megnézem.Mivel ez magán beszélgetés nem gondoltam hogy nyilvánosságra kéne hozni, és a bíráló adminon kívül bárkinek joga lenne hozzá hogy lássa ezért nem csatoltam.
Az általam küldött logból tisztán látszik hogy kizárja az a kb 20-30 másodpercenkénti vagy kevesebb idejü reakcióm amivel szemben a PK val rám több percet írnak egy-egy rp alatt ((Scott látható módon csak 2-3 percenként írt egy soros választ/rp-t)). Az egész rablás RP volt 3-4 perc. "3" különböző ember kért tőlem  "3" féle rp -t. Az egyik azt kérte pakoljam ki a zsebem, a második azt mondta hogy rakjuk be .. amiből azt a következtetést vontam le hogy el akarnak rabolni, a harmadik pedig azt mondta hogy majd ő maga elveszi ami kell neki. ME/DO parancsokat használtam, nem ellenkeztem egyáltalán már az első kérésnek is elegett tettem volna ami látszik is a logban. Az én RP-m volt az utolsó ebben a rablásban, ahogy meglátták a többi embert és egy random arra közlekedőt átvitték teljesen OOC-ba az egész rablást. A Szerver pályafutásom alatt én még egyáltalán nem hallottam ilyen szabályról hogy scriptesen is fel kell tenni a kezem minden képpen, illetve bekapcsolt OOC chattel kell játszanom , hipergyors reakcióval az RP-kre azért hogy a szerveren játszhassak. Lehet hogy régimódi vagyok, lassabban RP-zek és már hozzá szoktam MTA és egyéb szervereken a /me és /do rablásokhoz /motoz parancs hiányában... De tudtommal itt sem lehet hazudni do ba...

Összességében Claude-tól azt a választ kaptam miután megkapta a képet hogy az MG semmis, tehát nem az MG miatt késleltettem  a rablást ami józan paraszti ésszel is kiszűrhető .. Mert ha valakik informálva vannak nem azzal kezdenek fegyverekkel az oldalukon hogy mi is történik ott.. Meg nem állnak le csevegni hanem cselekednek. TS3 beszélgetés alatt végülis azt mondta hogy nem direkt de szerinte késleltettem az RP-t amire sem szabályzatot, sem előírást nem látok a rablásoknál hogy hogyan is kellene kinézni egy ilyennek a szerveren annak ellenére hogy végig csináltam amit kértek. Majd a végén zárás képpen, tegyek egy unban kérelmet amit majd valaki elbírál ... Attól függetlenül hogy már tisztában van azzal nem követtem el azt a hibát amiért meghozta a bírálatát és permával jutalmazott már a bírálat előtt Aktív  2021-03-29 14:58:14  Soha  Claude  Utolsó esély eljátszva.

Bizonyíték (kép, log, videó): PK rám amiért bannolt: https://forum.onerp.hu/index.php/topic,7566.0.html. Privátba ha szükséges elküldöm a privát üzenetét lefotóztam dátummal együtt ahol kimondja hogy nem volt MG , illetve a jaileket is levette az MG vel vádolt társaimról.
Az ügy videóban, rp-t követően lett elindítva a videó amikor áttértek csak ooc majdnem. https://www.youtube.com/watch?v=jeIZ1rSmnyg
Aktív  2021-03-29 14:58:14  Soha  Claude  Utolsó esély eljátszva.
Az rablás rp ről log részlet az elejétől:
[22:07:15] Lester R Torres mondja: Ejej
[22:07:16] David Slayton mondja: Állj
[22:07:18] Dino Winfred mondja: Álljá meg.
[22:07:22] *** David Slayton  nyakához szoritja a kést.
[22:07:23] Scott Taylor mondja: Nyugi van
[22:07:29] Lester R Torres mondja: Pakoljad amid van-e.
[22:07:30] Dino Winfred mondja: Az he.
[22:07:30] David Slayton mondja: Rakjuk be
[22:07:32] Dino Winfred mondja: Az van.
[22:07:47] Dino Winfred mondja: No.
[22:07:51] Scott Taylor mondja: Jól van
[22:07:53] Scott Taylor mondja: Megyek én
[22:07:55] Lester R Torres mondja: Kezedet főrakod.
[22:07:57] Scott Taylor mondja: Semmi hirtelen mozdulat
[22:08:04] Dino Winfred mondja: Semmi.
[22:08:07] Scott Taylor mondja: Nem kell a balhé
[22:08:08] Lester R Torres mondja: KEZEDET FŐRADKOD!
[22:08:15] Scott Taylor mondja: Itt a pénzem
[22:08:19] *** Dino Winfred  lehajol, alulról felfelé átkutatja Scott ruházatát.
[22:08:30] Dino Winfred mondja: Majd én kiszedem.
[22:08:31] *** David Slayton  kést szorosabban tartja  nyakához.
[22:08:33] Dino Winfred mondja: Most mondom.
[22:08:39] *** Scott Taylor  felemeli a kezeit
[22:08:46] *** nem ellenkezik [Scott Taylor]
[22:09:12] Dino Winfred mondja: He.
[22:09:16] Dino Winfred mondja: Rakd már fel a kezed.
[22:09:21] Scott Taylor mondja: Hova menjek ?
[22:09:30] Scott Taylor mondja: Egyszere ha egy beszél lehet jobban megértem
[22:09:36] Dino Winfred mondja: Fogd má be.
[22:09:38] David Slayton ordítja: RAGD FEL A KEZED
[22:09:40] Dino Winfred mondja: Rakd fel a kezed.
[22:09:44] *** a Kezei fent vannak [Scott Taylor]          Innentől kezdve semmilyen ic nincs egy jó percig, arra vártam hogy most akkor mit akarnak , gondoltam rá kérdek ócé jelbe.
[22:11:12] Scott Taylor mondja: (( Most mi van amúgy? ))
[22:11:40] Rebecca Evans mondja: Elnézést
[22:11:44] Rebecca Evans mondja: Itt mi folyik?
[22:11:41] Dino Winfred mondja: (( Neked nincs bekapcsolva az OOC chat?, arra várunk 5 perce, hogy felrakd a kezed))
[22:11:41] Lester R Torres mondja: ((rakd már fel a kezed mert felakasztom magam))
[22:11:48] Scott Taylor mondja: (( nincs))
[22:11:58] Lester R Torres mondja: ((ic fél órája írtuk hogy fel akezeket de vagy 100x))
Megjegyzés:Nem érzem úgy hogy utolsó esélyesként olyan indokkal bannoltatnám magam amit el sem követtem, és végig együttműködtem az rp ben amit a rablók nem folytattak hanem átvitték OOC ra ami rp megtörésnek néz ki és MG gyanúsítással meg adminnal dobálóztak OOC, amit videóból láttam.Ennek ellenére mi kaptunk csak szankciót , ami utána csak részben lett levéve. Annak ellenére hogy volt nem is egy aktív admin nem hívtak egyet sem.Nem érzem azt hogy egy script miatt lassítottam volna őket az rp ben, amit azt sem tudták melyik paranccsal kell működésbe hozni videóban jól látszik.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Ehhez már nem tudok mit hozzáfűzni... Tegnap feljöttetek TS-re Ivannal azzal, hogy nem akartok PK-t nyitni és beszéljük át a dolgokat,  úgy gondolom hogy megbeszéltünk mindent és fel is ajánlottam neked, hogy várjál kicsit és irj UB kérelmet. Mindketten leokéztátok, erre jön ez?
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Igen, megirtam mert akivel beszéltem ezzel kapcsolatban mindenki azt mondta hogy jogtalan.Én úgy gondolom hogy semmi értelme nincs Annak az állításodnak hogy húzom az rpt ugyanis nem voltam animba hogy halállal megúsztam volna az rp.t.Eleget tettem minden kérésüknek és azt csináltam volna amit mondanak logbol is látszik. Az hogy ők 3 félét akartak rpzni és össze zavartak nem az én hibám illetve az sem hogy megtörték az rpt ooc val, nem tartom jogosnak ahogy a legtöbb külső szemlélő sem ezért nem ub írtam.


Egy példát hoznék fel még tavaly november környékéről, amikor ooc mondtuk valakinek hogy tedd fel a kezed. Az admin azt mondta hogy ésszel ugyanis ooc nem álunk felette attól függetlenül hogy kirabolom. Ők pedig teljesen átvitték ezt ooc ba, és adminnal fenyegetőztek.Ahelyett hogy rpzték volna tovább.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Kreator, ne nagyon törölj innen témát.
Úgy tudom, hogy megbeszéltétek, úgyhogy zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó