Satan's Soliders

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Romi

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Satan's Soliders, (Sátán katonái) (SS) Motoros banda,
1982-ben alapította meg Charlie Nawel,
testvérével, Duane Nawel-el Auszráliában-ban.
e4b12490d3a18d906fb0773082d076ed.jpg
A képen jobb oldalt Charlie, és bal oldalt, Duane található.



Charlie, és Duane megimserkedett több taggal, és egy városszéli lepukkant PUB-ot felújítottak, és ott mozogtak nap-mint-nap. Fő bevételük is a PUB-ból származott, PUB-ban prostitúció, és drogdílerkedés fojt. Charliék jól megszedték magukat a PUB miatt, ezért terjeszkedésbe kezdtek, több PUB-ot nyitottak több városban, Charlie, Ken Farren-t bízta meg azzal, hogy Los Santos környékén vezessen egy PUB-ot. Ken, elment Los Santosba, ott is Vidéken, Harmony falu melett egy kihalt benzinkútban látott elég potenciát, Ken megismerkedett több emberrel, akik segítettek neki a PUB létrejövetelében, köztük Billy-vel is, aki mai napig a legjobb barátja.
sstk.jpg
sskut.jpg



OOC rólam: Heló, Romi vagyok, pár szerveren tevénykedtem már, több RP stílust is kipróbáltam már, Redneck, A.-Amerikai banda, MOB, de még Motoros bandában még nemvoltam, viszont ki akartam már régóta próbálni, és hát, itt, ONERP-n jött el ennek az ideje. Valószínűleg van hiba a történetbe, nemvagyok még akkora motoros banda szakértő, utánaolvastam, stb... De még akkor sem az igazi, tanácsokat, tippeket elfogadok, Beef-ből nemkérek, szóval a Beefkatonák X-elhetik is ki.


 

Romi

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Ken Farren:
ken.jpg

Ken, 1972-ben született, Ausztráliában, Iskola után, katonának állt be, ahol 12 évet le is húzott szolgálatban, Katonaság után sok szabadideje lett, elkezdett a motorok után érdeklődni, 32 éves volt, amikor megvette élete első motorját, Harley Davidson Knucklehead 37'-est. 35 évesen keveredett a SS motoros bandához Sokat lógott Charlieval, és a többiekkel, nagyon megtetszett neki a motoros élet, 45 évesen került Los Santosba, jelenleg Harmony Melett egy régi benzinkúton tevénykednek.
 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
[globmod]Akkor helyezem az archívumba.
Ha mégis úgy gondolod hogy viszed a NS frakciót szólj és visszahelyezi egy gmod.[/globmod]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó