Sarah Chiyong

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

charlieka

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Sarah Chiyong

- Sarah egy huszonegy éves fiatal leányzó.
- Tipikus amerikai lány, totálisan felvette a tengeren túli stílust, alig észrevehető a harmadik generációs koreai vér.
- Nagyon könnyen befolyásolható, illetve rendkívül érzékeny és különlegesnek is tartja magát.
- Vérbeli Little Seoul lakos teljesen egyedül lakik a majdnem szüleitől független,
- Jelenleg az ULSA tagja, amire nagyon büszke, kommunikációt tanul, nagyon nagy lelkesedéssel.
- Elég sok ismerőse van, kevesebb barátja, és egy kedves szerelemmel is megáldotta a sors.
- Nagyon kedveli a szociális oldalakat, szereti hogyha ő van a középpontban. Társaságos lény, imád ismerkedni új emberekkel. - Hobbija pedig a sütés főzés, habár nem a legügyesebb benne.
Grand-Theft-Auto-V-Screenshot-2023-06-12-22-02-12-14.png
 
Utoljára szerkesztve:

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
[hc]
Kedves @charlieka !

Örömmel értesítelek, hogy a karaktertörténeted olyan szintet ért el, ami alapján a bíráló csapattal arra a döntésre jutottunk, hogy HCRP minősítésben részesítünk. Gratulálok!

A továbbiakat ingame Dashboard-on keresztül tudod intézni!
[/hc]
 

charlieka

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Sarah Chiyong
canvas.png

N-vtelen-2.png



Miért mentem bele, miért engedted, hogy belemenjek?


Miért nem akadályoztad meg?
Azt akartam, hogy te irányíts. A te véleményed bárkinél fontosabb, te jelented nekem a levegőt, nélküled fulladok.

Jó volt nézni, ahogy mindenkivel összevesztem, élvezted? Miért nem segítettél?

SZÜKSÉGEM VOLT RÁD
abban a pillanatban, de te mégis levegőnek néztél, azt hittem többet jelentek neked.

Tudom, hogy amit tettem, nem volt elfogadható, és ráébredtem, hogy hibáztam. Most, hogy visszatekintek, látom, hogy mennyire meggondolatlanul cselekedtem. Sosem szándékoztam sérülést okozni neked, de tudom, hogy az általam elkövetett tett fájdalmat okozott neked, és ezért igazán megbántam.

Megfogadtam, hogy tanulok a hibáimból, és azon dolgozom, hogy javítsak a viselkedésemen és megértem a tetteim következményeit. Bízom benne, hogy idővel talán megbocsátasz nekem, és újra felépíthetjük a bizalmat és a kapcsolatot közöttünk.

Nagyon fontos vagy számomra, és szeretném, ha tudnád, hogy törődöm veled és értékelem a kapcsolatunkat.


"A drogok átka nemcsak az elme rabjai, hanem a szívünk lerombolói is. Elszakítanak minket a boldogságtól, felszívják a reményt, és elrabolják az életünk legszebb pillanatait. Az ártalmas varázslatukkal csak hamis boldogságot ígérnek, de valójában örökre magányosságot és széthullott álmokat hagynak maguk után."

k-bsz.jpg
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó