Santiago Alvarez-Ismeretlen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
panaszkonyvj.png

Neved: Santiago Alvarez
Játékos(ok) neve: Ismeretlen
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Egyszerű közúti szabálysértés miatt állítottam meg. A szerverszabályzat feketén fehéren leírja, hogy "Alapesetben közúti kihágás miatt történő igazoltatás során (pl. átmentél a piroson) a rendőrség nem vizsgálja át a járművedet, így nincs esély
arra, hogy megtalálják az illegális tárgyat. Ebből kifolyólag ennél a szituációnál a rendőr lelövése DMnek minősül."

Bizonyíték (kép, log, videó): [18:12:41] [Megafon] [BCSO] Santiago Alvarez: Itt a BCSO! Húzódjon félre és MARADJON a gépjárműben![18:13:45] *** Logan Washington  kinyitotta egy jármű ajtaját.
[18:13:49] ** [CH: 9111] Santiago Alvarez (Deputy Sheriff): Romeo-32 10-20 Marina Dr. 10-56v fehér Sugoi W-P-N-S-B-A, 1 személyt látok,
[18:14:17] [Megafon] [BCSO] Santiago Alvarez: állítsa le a gépjárművet
[18:14:22] *** Daryl Jenkins  leállított egy járművet.
[18:14:28] *** Santiago Alvarez  kicsatolja a biztonsági övet.
[18:14:41] *** Santiago Alvarez  megérinti az autót
[18:14:42] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[18:14:42] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!
[18:14:49] *** Daryl Jenkins  beindított egy járművet.

Megjegyzés:Nem ez volt az első eset, hogy egy egyszerű igazolatás miatt megölnek. Jelen esetben azért állítottam meg a srácot, mert a halfelvásárló (Sandy Shores) kereszteződésnél, driftelt.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[adminisztrator]Üdv.
Panaszolt fél kíván bármit a szituációhoz fűzni?[/adminisztrator]
 

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Sziasztok,Debi hívott minket DC-re,MI(tehát én és Andrew,Santiago nem)megjelentünk,és megbeszéltünk mindent.
Viszont mi már folytatjuk IC az ügyet,és épp rendőrségi tárgyaláson vagyok.

Egyébként azt akarom még hozzáfűzni,amit Debinek is mondtam.

A kocsimmal sokat raboltunk,amit többen is láttak,volt jogom feltételezni,hogy körözés van rajta.
Amikor Santiago megálított,akkor én nem tudhattam,hogy körözés alatt van-e a kocsi vagy nincs.
Ráadás,hogy tele volt a járgány illegál cuccokkal.
A többiek épp ott mágneseztek,tehát látták,hogy szarban lehetek. Ezért is lőtték le Santiagot.
De továbbra is hozzá teszem,hogy én IC nem tudhatom,hogy körözés volt e,ráadásul egyedül volt a rendőr,simán húzhatta volna az időt,míg kijön az erősít.Én ezt IC nem tudhattam,de továbbra is tartom magam ahoz,hogy mi már megbeszéltük az adminnal DC-n,elmagyaráztuk neki a helyzetet. Most pedig már folytatom az RP-t a rendőrséggel emiatt.

UI: Rám meg hiába raksz DM-el panaszt,ha nem én lőttelek le xd
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Nem véletlenül írtam azt, hogy társai. ((Módosítottam))
Ez, hogy "nem tudtam," részemről ez sovány vigasz, mert újabb újabb ilyen és ehhez hasonló szituációt fog előidézni, mert "nem tudtam".
Másrészt, nem szólítottalak fel, hogy szállj ki a gépjárműből, csupán annyit kértem, hogy állítsd le a gépjárművet. Ha körözés alatt lett volna az autó, akkor nem szállok ki a szolgálati járműből, nem lépek oda kocsidhoz, hanem megvárom a többi egységet.
Viszont a szerverszabályzatban nem találtam olyan pontot, hogy "nem tudhattam, hogy" miatt a rendvédelmist le-lehet lőni.
Debi valóban írt nekem, csak nem vettem észre, mert toltam egy alt-tabot.
"PM: Debi [ID: 69]: még intézkedem vele. jössz oneRP DC társalgóba, kérlek?"
 

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
"Ha körözés alatt lett volna az autó, akkor nem szállok ki a szolgálati járműből, nem lépek oda kocsidhoz, hanem megvárom a többi egységet."

Én nem ismerem a rendőrségi protokolt IC(De őszintén megmondom OOC se)!!  ;D
Mégegyszer leírom,VAN okom feltételezni,hogy körözés alatt áll az autóm,azzal raboltunk este pár embert,akiket nem ütöttünk le,tehát láthatták a rendszámomat,érted?

 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[adminisztrator]Egy perc sem tudott elteni, és megölted. Ezen bizonyíték-halmazból tisztán látható, hogy nem is akartad megadni sem az esélyt arra, hogy kiderüljön, valóban köröznek-e vagy sem. Nyilvánvalóan fel fogod ismerni, ha körözött járműként azonosítanak, és annak egyértelműen látható jele lesz. Nem adtad meg a lehetőséget sem, hogy közölje a megállítás indokát, így ezt a nem tudtam hogy köröznek-e dolgot nem tudom elfogadni. A panaszod elfogadom, DM szabálypont megszegésért vonom felelősségre a panaszolt felet.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó