San Andreas Fire And Medical Deparment szervezetet vezetői pályázat.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ati998

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
A szervezet megalakulása illetve fejlődése napjainkig.

1888:San Andreas megyében megalakult a Los Santos Fire Department.Elhelyezkedésileg a belvárosában a Rockford Drive címen található.
Erre az év számra lehet visszavezetni az első hivatásos tűzoltó állományt.Ugyanebben az évben megalakult a Central Los Santos Medical Center Capital Boulevard címmel.Megalakult az első orvosi ellátást biztosító központja.[br]
1890-1900:A város fejlődése megkövetelte, hogy elszórtabban legyenek tűzoltó állomások elsőként a Davis, Macdonal Street-en illetve El Rancho Boulevard-on létesítetek még tűzoltó állomásokat.[br]
1895-ben:Megépítették a Mount Zonah Medical Center modernebb gépekkel és nagyobb befogadóképességgel, a második egészségügyi központtal nagyjából az egész város szükségleteit el tudták látni.[br]
1910:El Rancho Boulevard-on lévő tűzoltó állomás átépítése illetve egy kisebb egészségügyi létesítmény létrehozása St. Fiacre Hospital névvel. Ez ezért volt szükséges mert a városon kívül található kisebb lakott részeket is le tudják fedni.[br]
1910-1915:pillbox Hill Medical Center építésében amin a vártnál hamarabb 1915-ben került átadásra.[br]
1915-1929:Rockford Hills Fire állomás újjáépítése illetve a többi állomás felújítása járműpark frissítése, Az egészségügyi intézmények magas szintű ellátásának biztosítására létrehozott oktató intézett a felújított St. Fiacre Hospital helyén.[br]
1930:paleto Bay várossá akart válni és annak a feltételei között volt egy működő egészségügyi létesítmény illetve egy tűzoltó állomás létesítése.
Ezért a belvárosi parancsnokság létesített egy tűzoltó állomás a Paleto Boulevard-on és mellette egy egészségügyi központot The Bay Care Center néven.
Megépülése után ez a kirendeltség felelt a többi kirendeltségért amit Blaine County-ban létesítettek. Innentől a Paleto Bay városába található egészségügyi létesítmény vette át a kis falvak betegeit.[br]
1940:paleto Bay-től keletre található Sandy Shores község is szeretet volna várossá válni ezért beadott egy kérvényt ami gyors elbírálás után azzal végződött, hogy megjelent a térség második tűzoltó állomása illetve egészségügyi központja.[br]
1955:Blaine County-ban található intézmények korszerűsítése, jármű park lecserélése.[br]
1960-1980:Két egészségügyi központ létrehozása súlyosabb betegek ellátására illetve gondozására.
Elsőnek a Portola Trinity Medical Center kezdték el építeni a teljes komplexum átadására 1970-ben került sor.
Pár évnyi kihagyás után elkezdték a munkálatokat a második ilyen központon aminek a neve Eclipse Medical Tower lett lerakva az alapkövet 1978-ban helyezték le, de az átadása elhúzódott anyagi gondok miatt.[br]
1985:A megyében használt összes jármű park lecserélése, felszerelések modernizálása.[br]
1995:Intézmények felújítása, renoválása átépítése különleges mentési csoportok kiképzése.[br]
2000:Az orvosi egyetem kinevezte a St. Fiacre Hospital oktató központtá.[br]
2003:Eclipse Medical Tower ünnepélyes átadása.[br]
2010:Az összes intézmény korszerűsítése járműparkkal illetve felszerelésekkel.[br]
2015:The Bay Care Center átépítése a munkálatok befejezése 2016-ig tartott.((https://hu.gta5-mods.com/maps/mlo-paleto-bay-medical-center))[br]
2017:Sandy Shores Medical Center újjáépítése az átadás dátuma 2019 vége((https://hu.gta5-mods.com/maps/sandy-shores-hospital-mlo-interior-add-on-fivem))[br]
2019:Sandy Shores Fire Station nagyobbítása az átadás várhatóan 2020 második negyedéve((https://www.lcpdfr.com/files/file/19387-sandy-shores-fire-station-upgrade/))​
[br]

Szervezeti felépítés illetve rangok leírása​
[float=right max=60%]
zJdaJLd.png
[/float]
Főigazgatóság
Rang I: Chief of Department.
A rangot birtokló személy feladat az egész állomány koordinálása illetve az adminisztrációs ügyek intézése aktív tűzoltó illetve orvosi szolgálat nem nagyon végez![br]
Rang II:Chief in Fire Department/Chief in Medical Center.
A rang birtokló a feladat a rá bízott osztály vezetése illetve kapcsolat tartás a főigazgatósággal illetve a kisebb kirendeltsége.[br]
Rang III:Division Chief.
Ezt a rangot az adott kirendeltség vezetője kapja meg az ő feladatába tartozik a kirendeltség mindennapos működésének a zavar mentes irányítása kapcsolatba áll az osztályvezetővel és a főigazgatósággal.A Division Chief az adott intézményben dolgozók főnöke, elszámoltatási valamit fegyelmi jog körrel rendelkezik. A felvételi és elbocsátási ügyeket intézi viszont azokról a mindenkor osztályvezetőnek illetve főigazgatósággal tárgyalnia kell![br]

Tűzoltóság
Rang IV:Captain.
Ez a személy felel az adott mentős illetve tűzoltós egységek vezetéséért, ő állítja ki a szolgálatos sorrendet illetve figyel az emberekre[br]
Rang V:Lieutenant.
Feladata a szolgálatban lévő egységek számontartásai segély hívásokhoz való egységek kiküldése mentési művelet megtervezése és irányítása kevés szolgálatban álló egységnél önállóan is kivonulhat a helyszínre, alacsonyabb rangú kollégák oktatás és mentorálása.[br]
Rang VI:Fire Protection Inspector.
Feladat körébe tartozik az intézménye tűzvédelmi előírásainak ellenőrzése javítása mulasztások esetén bírság kiosztása tűzvédelmi oktatások tartása illetve a vizsga lebonyolítása.Alacsonyabb rangú kollégák oktatás mentorálása ha nincs fenn nagyobb rangú kolléga[br]
Rang VII:Driver Engineer.
A gépjármű vezetése illetve különböző mentési eszközök szakszerű kezelése.[br]
Rang VIII:Emergency Medical Technician.
Az adott osztagban ez a személy rendelkezik megfelelő orvosi ellátás biztosítására míg a mentős egység a helyszínre ér.[br]
Rang IX:Firefighter.
Általános tűzoltási feladatok végrehajtása mentési műveletek lebonyolítása.[br]
Rang X:probationary Firefighter.
Feladata a kollégák megismerése, a mentési és oltási rend és a szabályok megtanulása és betartása biztosított mentoráció mellett. Önállóan szolgálatot nem teljesíthet, lehetőség szerint egy lieutenant társaságában tegye, ha nincs, akkor alacsonyabb rangúval is lehet mehet(Driver Engineer-el vagy Fire Protection Inspector-al is tarthat)[br]

Mentőszolgálat
Rang V:Lieutenant.
Feladata a szolgálatban lévő egységek számontartásai, segély hívásokhoz való egységek kiküldése és a mentés állapotának figyelemmel kísérése, alacsonyabb rangú kollégák oktatás és mentorálása.Indokolt esetben kivonulást is végezhet, de lehetőség szerint ezt ne egyedül hanem mentorált személy társaságában tegye[br]
Rang VI:Driver.
Elsődleges feladat a gépjármű vezetés de rendelkezik valamennyi orvosi ismerettel hogy tudjon segíteni a a beavatkozás során.[br]
Rang VII:paramedic.
Feladata helyszíni beavatkozások (pl.: gége metszés, intubálás, újjáélesztés) elvégzése[br]
Rang VIII:probationary Paramedic.
Feladata a kollégák megismerése, az ellátási rend és a szabályok megtanulása és betartása biztosított mentoráció mellett. Önállóan szolgálatot nem teljesíthet, lehetőség szerint egy lieutenant társaságában tegye, ha nincs, akkor alacsonyabb rangúval is lehet mehet (drive-el is vagy besegít a kórházi ellátásba)[br]

Kórház
Rang IV:Chief Doctor
Feladata alapvetően a kórházon belüli orvosi munka irányítása. Mentősök által rádión közölt információk alapján orvosi ellátás levezénylése a beérkezéstől az ellátás végéig. Önállóan szolgálatot teljesíthet. Rendelkezik frakciójármű kulccsal és önállóan használhatja is a járművet.[br]
Rang V:Deputy Chief Physician
Feladata alapvetően a főorvos helyettesítése, tehát a kórházon belüli orvosi munka irányítása. Mentősök által rádión közölt információk alapján orvosi ellátás levezénylése a beérkezéstől az ellátás végéig. Önállóan szolgálatot teljesíthet. Rendelkezik frakciójármű kulccsal és önállóan használhatja is a járművet.[br]
Rang VI:Doctor
Feladata alapvetően a beszállítással vagy saját lábon érkező betegek ellátása és a rezidensek oktatása és segítése. mentőorvosi szolgálatot teljesíthet mikor arra be van osztva az adott személy. Önállóan szolgálatot teljesíthet. Rendelkezik frakciójármű kulccsal és önállóan használhatja is a járművet.[br]
Rang VII:Resident
Feladata alapvetően a beszállítással vagy saját lábon érkező betegek ellátása illetve tanulás a kiválasztott szak vizsga sikeres elvégzéséhez. Önállóan szolgálatot teljesíthet. Magasabb rangon lévő mentőssel együtt is dolgozhat mint mentőorvos.[br]
Rang VIII:Intern
Legfőbb feladat a gyakorlás a sikeres orvosi vizsga letételéhez. A vizsga letétele után rezidensként dolgozik tovább.[br]
Rang IX:Nurse Unit Manager
Alapvető feladata az ápolók munkájának megfigyelése illetve oktatása, a heti beosztásokat is ő állítja ki orvosok illetve ápolók részére[br]
Rang X:Nurse
Feladata alapvetően a fekvő betegek ellátása illetve a műtéteknél való asszisztálás. Önállóan szolgálatot teljesíthet a beosztása szerint.[br]
Rang XI:probationary Nurse
Feladata a kollégák megismerése, az ellátási rend és a szabályok megtanulása és betartása biztosított mentoráció mellett. Önállóan szolgálatot nem teljesíthet, lehetőség szerint legalább egy ápoló vagy orvos társaságában tegye.[br]


Felszerelések
A tűzoltóság részére
  • Különböző teljesítményű sugár csövek
  • A hozzájuk tartozó szerelvények(kupak kapocs, csonk kapocs, tömlőkapocs, kapocs kulcs, föld alatti illetve feletti tűzcsapkulcs, ...etc)
  • Különböző kézi oltó készülékek(GLORIA SD 6 hidrogén hajtó gázos habbal oltó készülék, GLORIA PD 6 GA nitrogén hajtó gázos ABC porral oltó készülék, tűzoltó takaró...etc)
  • Különböző méretű, anyagú tömlők(Synthetic-Eschbach 3F 20 méteres tűzoltó tömlő, Synthetic-Eschbach signalgelb 3F 50 méteres tűzoltó tömlő, hd-rekord magasnyomású tűzoltó tömlő több méretben...etc)
  • Víz ágyú(RB6 víz ágyú, Power stream víz ágyú)
  • Különböző habképző anyagok és a hozzájuk tartozó habbekeverő készülékek(habképző anyagok: AFFF/AR, AFFF. Bekeverők: FireDos Víz motoros mobil bekeverő, FireDos beépített bekeverő.)
  • Több típusú hőkamera(Argus mi-tic el3,c1 sisak hőkamera, argus mi-tic s3)
  • Műszaki mentéshez használt eszközök(légzsák leszorító készlet utas oldali és vezető oldali légzsákhoz, mentőfelszerelés, teheremelő heveder, összecsukható terelő kúp, üvegbetörő/biztonsági öv vágó, üveg vágó fú rész, áramfejlesztő pneumatikus emelőpárnához, hidraulikus feszítő vágó berendezés, robbanómotoros roncs vágó, motoros mentőfűrész...etc)
  • Kéziszerszámok/eszközök/kiegészítők(tűzoltó kézi balta, csáklya, tűzoltó balta, kapacs nyéllel, szikra csapó, villogó terelő tábla készlet, sisak lámpa tartó, RLS1000 kár hely megvizsgáló lámpa, tömlőtartó kötél, mentőkötél, ergodyne hűtőmellény... etc)

A mentőszolgálat részére
  • eset kocsi található eszközök(BaXstrap gerinc hordágy, speciális hullazsák, Xtra mentőágy, két táska orvosi eszközök és gyógyszerek, defibrillátor, infúziós pumpa, lélegeztető gép, vész melegítő takaró...etc)
  • mentőhelikopterbe található eszközök(Xtra mentőágy gerinc támasszal, két táska orvosi eszközök és gyógyszerek defibrillátor lélegeztető gép, vész melegítő takaró...etc)

Az egészségügyi központ részére
  • A nemrégiben épített Paleto Bay egészségügyi központban 2 fekvőbeteg fogadására kialakított helyiség szív frekvencia monitorral, 1 rendelő ággyal illetve szív frekvencia monitorral és mérleggel gyógyszeres szekrénnyel felszerelve
    1 körszerűen felszerelt műtő a kellő berendezésekkel illetve mikroszkóppal felszerelve
  • Az újonnan épített Sandy Shores egészségügyi központban 2 fekvőbeteg fogadására kialakított helyiség szív frekvencia monitorral, 1 körszerűen felszerelt műtő a kellő berendezésekkel illetve mikroszkóppal felszerelve, 1 rendelő ággyal illetve szív frekvencia monitorral és mérleggel gyógyszeres szekrénnyel felszerelve.
Az egészségügyi központjaink a legkorszerűbb felszereléssel vannak ellátva hogy minél több emberen tudjanak segíteni

Járműpark
Brute Ambulance
ambulance.jpg
[br]
Vapid Steed - Ambulance ((https://hu.gta5-mods.com/vehicles/vapid-steed-ambulance-add-on-liveries-template))
0d2a81-Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2019.10.27_-_21.30.37.85.jpg
[br]
0d2a81-Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2019.10.26_-_23.54.46.18.jpg
[br]
0d2a81-Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2019.10.26_-_23.43.32.11.jpg
[br]
0d2a81-Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2019.10.26_-_23.51.14.91.jpg
[br]
MTL Fire Truck
fire-truck.jpg
[br]
Buckingham Police Maverick a megfelelő matricázással
police-maverick.jpg
[br]
LSFD Rapid Responce skin ((https://www.gta5-mods.com/paintjobs/lsfd-rapid-repsonce-skin))
e5423d-20190220110005_1.jpg
[br]
Vapid Sadler Rescue Utility Truck
32c9a9-Screenshot%20(3637).jpg
[br]
Vapid Stanier EMS Unit
32c9a9-Screenshot%20(3682).jpg
[br]
Bravado Bison S Brush Truck (First Response)
32c9a9-Screenshot%20(3651).jpg
[br]
MTL Hazmat Truck
89a8c6-Hazmat%20Truck.jpg

((a fenti négy jármű letöltő linkje https://nl.gta5-mods.com/vehicles/los-santos-fire-department-vehicle-pack-lsfd-and-lsiafd-add-on-liveries))​

Terveim a frakcióval
Attila:
Legfőbb célom egy családias hangulatot teremteni a kollégák között mivel minden rp-t jobban át lehet élni egy olyan esetben mikor egy baj társ a mentési munkálatok során balesetet szenved.
A másodlagos célom az rp minősége rendszeresen fogunk tartani tűzvédelmi gyakorlatot a különböző intézményekkel illetve azt is ellenőrizni foguk hogy betartanak-e minden szabályt ami a tűzvédelemmel kapcsolatos,
segítünk pótolni a hiányosságokat illetve nem a fő célunk de ha valami olyan elmaradást tapasztalunk akkor pénzbeli szankciót is fogunk alkalmazni.
Elsősegély oktatások szervezése illetve tűzvédelmi napok, különböző rendezvények a rend védelmi szervezettel.A kollégák részére rendszeres továbbképzés biztosítása, hogy minél igényesebb rp szituációkat lehessen teremteni.
Néhány naponta megrendezett tűzeset rp-s szituációként ahová a mentősökkel együtt érhet ki a tűzoltóság(például olaj finomító tűz, bevásárló központban történő robbanás, a part mentén található olaj szennyezés).
Azon a véleményen vagyok hogy egy rp szerveren nem az fontos hogy mekkora vagyonunk van hanem, hogy mekkora a érdekes szituációkba keveredhetünk.
Utolsó gondolatnak mivel a kórházat nem nagyon vontam most bele nem tudom, hogy mennyire lenne kivitelezhető a szerver szempontjából az járvány kitörés mivel egy járvánnyal még az egészségügynek is lehetne adni egy jó rp lehetőséget mint megelőzés céljából meg a külön karantén illetve oltási pontok létrehozása.
Az rp kereti között max úgy lehetne kivitelezni, hogy a híradósok a járvány kitörése előtt figyelmeztetni a lakosságot, illetve aki nem oltatta be magát az ha akarna jelentkezhetne egy rp keretin belül a kórházba hogy elkapta az ép aktuális járványt.

Huni:
A fenti leírtak alapján én is a jó légkörre szeretném fektetni a hangsúlyt meg a sok jó kivitelezhető rp szituációra.
A tűzoltóság és az egészségügyben is rengeteg lehetőség van csak élni kell velük ha ezt az adott szerver engedi.
Alám tartozna a kórházak átfogó irányítása illetve besegítenék a tűzoltóság vezetésébe. Rp szituációkban a fentiek alapján nem lenne rossz ötlet ez a járvány csak tényleg a kivitelezés minőségét kell majd megvalósítani.
Szeretnék tartani az egészségügyi intézetekben különböző egészségügyi napokat ami azt takarja, hogy aznap ingyenesek lennének a vizsgálatok illetve ellátások.
De nem szeretnék ennyire előrehaladni majd meglássuk, hogy mint tudunk összehozni a szerverrel együtt!

Rólunk
Krisz Ravennov
Atillának hívnak 21 éves vagyok nemrég fejeztem be a tanulmányaimat mit autószerelő.
A roleplay világában 2013 vágtam bele kisebb nagyobb kihagyásokkal játszottam mta szervereken még az AVRP szerverén is töltöttem az időm nagy részét mint maffia tanácsadó a maffiát inaktivitás miatt felszámoltuk a maffia törvényei alapján felszámoltuk és én befejeztem az mta-s pályafutásomat egy ideig.Néha még felnézek a see mta v-3 mas szerverére de nem sokat maradok fenn.
Elkezdtem játszani a GTA Hungary rp szerverén de ott nincs annyira sok lehetőség hogy megérje ott játszani,
fivem szervereket is láttam viszont abban nem tetszik hogy szarrá modolják autó ügyileg szerintem sokkal élvezhetőbb az alap kocsikkal.
Maga a GTA világán kívül játszok még az amra 3-mal illetve a rustal és a space engineers nevű játékokkal, az utóbbi időben elkezdtem játszani a war thunderrel
A gépes játékokon kívül gépen szoktam még photoshoppolni illetve a 3ds max-on hobbiból modelleket készíteni.Szabadidőmben bringázni illetve a kocsimat szoktam szerelni meg segítek a haveromnak is szerelni a kocsiját.
A leendő vezető társamat már nagyjából 7-8 éve ismerem és azóta rengeteg játékkal játszottunk már együtt a fent nevezett mta-ban is.

Kenta Yokozava
Huninak hívnak 19 éves vagyok 3 éve fejeztem be az iskolát mint programozó. 2015-ben kezdtem el játszani az mta-val és kisebb nagyobb kihagyásokkal a mai napi is játszok.
MTA-s pályafutásomat a see-mta v2-es szerverén kezdtem rendőr kadétként de végül eljutottam a rendőrkapitány rangig.
Egy kisebb kihagyás után felhívtak AVRP re és ott bekerültem a barátaimmal egy maffiába és ott tevékenykedtem mint könyvelő.
A maffia felszámolás után az autó kereskedésbe tevékenykedtem míg volt játékos a szerveren.
Az mta-n kívül kipróbáltam a GTA Hungary rp-t de játékos hiány miatt nem nagyon tudtam mit kezdeni a szerveren túl korlátozott a lehetőség a vezetőség részéről.
A gta-n és az mta-n kívül játszottam a space engineers-el meg a war thunderrel jelenleg most a rustal töltöm időm nagyobb részét. Szabadidőm legtöbb részét downhill-el illetve a biciklit és a motoromat szerelésével töltöm.
A haveromat akivel ezt a frakciót pályázzuk már 7 éve ismerem és sok játékban töltöttük együtt az időnket.

Aktivitás
Ati személyesen hétköznap napi 3-6 órát tudnék a szerveren tölteni ez hétvégén lehetne több is a munkától függően.
Viszont mivel eddig ketten lennénk a frakció vezetésére ezért nagyjából le is lenne fedve az az idő mikor nem lenne fenn a szerveren egyetlen ember se a parancsnokságon.
De ez változhat mert lehet hogy jön még pár ismerősöm mint állomásvezető tűzoltósághoz és egészségügyi központhoz egyaránt.
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Heló-Beló!
Végigolvastam a lapot, tartalmilag szerintem rendben van. A formázást kicsit szerintem gondold újra, nekem néha olyan, mintha a szöveg egybefolyna.
Pacsi // telo
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szervusz!

Az a helyzet, hogy nem tudunk dönteni, hogy ezt, vagy a másik pályázatot fogadjuk el, mind a kettő nagyon tetszik mindenkinek. Az a kérésem, hogy keress fel TS-en. Meghallgatjuk mindkét pályázót és eszerint döntünk.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szervusz!

Örömmel értesítelek, hogy a pályázatod elfogadásra került!
Kérlek keress fel Discordon egy neked megfelelő időpontban!

Bár nehéz volt a döntés, de az elbeszélgetés alapján azt szeretnénk, hogy Te vezesd az FD/MD-t.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó