Samson Jeans - Aiden Clark

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Corey

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Samson Jeans
panaszkonyvj.png

Neved: Samson Jeans
Játékos(ok) neve: Aiden Clark
Panasz oka: MetaGaming
Panasz kifejtése: Kolégájával igazoltatni készült Samsont, aki motorral, utcai ruhában, bukósisakban félreállt. Miután elkezdődött az intézkedés, és elmondták az indokot (gyorshajtás), Samson elmenekült a helyszínről. Egy félreeső sikátorban a motort letéve, teljesen átöltözve elsétált a motortól, majd nem sokkal később szolgálatba állt a szerelőtelepen. Az intézkedő rendőr felkereste Samsont a telepen, aki munkásruhában volt jelen, majd letartóztatta. Kolégáinak átadta Samsont, akit be is vittek, és fogdába zárták hatóság elől való menekülés vádjával.
Bizonyíték (kép, log, videó): Itt igazából tőle(tőlük) szeretnék bizonyítékot kérni, miképp sikerült ilyen gyorsan elcsípni, bizonyíték, kérdezések, további intézkedések hiányában.
Megjegyzés: Szeretném tisztázni a dolgokat. Ha úgy alakul, hogy jogos, akkor csak egyszerűen szeretném, hogy az eset semmissé váljon, és Samsonról eltűnjön a priusz. Aidennek (és társának) nem szeretnék büntetést.
 

Simoon

Haladó
Adminisztrátor
Üzenetek:18
Dr. Jessica Fray
Hellóka!
Pillbox Hill-en lettél leigazoltatva gyorshajtás miatt amit írtál is. Itt le lett rádiózva a motorod típusa, rendszáma. Miután kiszálltunk te elhajtottál majd a motorra ki is adtuk a körözést. Ezek után le lett kérdezve a motor tulaja amire téged hozott ki. A lekérdezésnél kiderült, hogy a Benny's csapatát erősíted ezért kezdtük meg ott a keresésed. Mikor beértünk megkérdeztem egy ott dolgozót személy szerint @Danyy -t, ő mutatta meg ki is vagy pontosan.

Csatolok egy képet, hogy honnan tudtuk meg hol dolgozol:

 

Corey

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Samson Jeans
A problémám nem azzal volt, hogy kiderült kié a motor. Ez egyértelmű, tisztában vagyok vele hogy bármilyen adat lekérdezhető.

Azzal volt probléma, hogy bejött, csattant a bilincs, elvittek és már ültem is. Annyi alapján, hogy látta a fejem felett a nevem, és az én nevemen van a motor.
Megpróbáltam rákérdezni IC, hogy mit tettem, nem jött rá válasz. Rendben, IC ügy. Megpróbáltam rákérdezni OOC, hogy konkrétan hogy bizonyosodott meg a "karaktere" arról, hogy tényleg én voltam-e, arra is ezt a fenti választ kaptam, a további kérdéseimet ignorálta. Amivel persze nincs gond, tudom hogy az OOC ignorálható. (Amikor megemlítettem a lopás lehetőségét, kolégája "gyönyörűen" megindokolta: [21:53:01] Ray Sparks: (( nem mert a neveden van xd )) [21:53:18] Ray Sparks: (( saját motorod lopod el? )) Ezután befejeztük az OOC-t.)

Végigmentem az RP-vel, egyrészt mert nem volt más választásom, másrészt pedig, mert reménykedtem valamilyen kihallgatás-szerűségben, vagy bármilyen kicsit komolyabb RP-ben. Hogy például legalább kérdezzenek rá, hol voltam az elmúlt 10 percben. Hogy megpróbáljanak felmutatni bármilyen IC bizonyítékot, hogy tényleg én ültem azon a motoron. Kihangsúlyoztam a panaszban, hogy sisakban, civil ruhában próbáltak igazoltatni, azt is, hogy teljesen átöltözve hagytam el a motort. Azt is, hogy amikor "rám találtak", munkásruhában voltam.
Mostmár kíváncsi vagyok, milyen RP született volna ebből az egész szituációból, ha használtam volna a maszkomat. (A nyaksál maszkot használom általában, mivel ugye a bukósisak nem maszk, pedig eltakarja az egész fejet.)

Mostmár biztos vagyok benne, hogy én írtam rosszul a panaszt, ezért akkor így elnézést is kérek, nem sűrűn csinálok ilyet.

(Ez azért kicsit fura volt. [00:16:52] Samson Jeans mondja: Ha mégis elviszik, küldhetek panaszt? [00:17:01] Cormac Lincoln mondja: Abban már jártas. [00:17:06] Samson Jeans: (( ez mi volt )) Nem jött válasz.)
 

Simoon

Haladó
Adminisztrátor
Üzenetek:18
Dr. Jessica Fray
A problémám nem azzal volt, hogy kiderült kié a motor. Ez egyértelmű, tisztában vagyok vele hogy bármilyen adat lekérdezhető.

Azzal volt probléma, hogy bejött, csattant a bilincs, elvittek és már ültem is. Annyi alapján, hogy látta a fejem felett a nevem, és az én nevemen van a motor.
Megpróbáltam rákérdezni IC, hogy mit tettem, nem jött rá válasz. Rendben, IC ügy. Megpróbáltam rákérdezni OOC, hogy konkrétan hogy bizonyosodott meg a "karaktere" arról, hogy tényleg én voltam-e, arra is ezt a fenti választ kaptam, a további kérdéseimet ignorálta. Amivel persze nincs gond, tudom hogy az OOC ignorálható. (Amikor megemlítettem a lopás lehetőségét, kolégája "gyönyörűen" megindokolta: [21:53:01] Ray Sparks: (( nem mert a neveden van xd )) [21:53:18] Ray Sparks: (( saját motorod lopod el? )) Ezután befejeztük az OOC-t.)

Végigmentem az RP-vel, egyrészt mert nem volt más választásom, másrészt pedig, mert reménykedtem valamilyen kihallgatás-szerűségben, vagy bármilyen kicsit komolyabb RP-ben. Hogy például legalább kérdezzenek rá, hol voltam az elmúlt 10 percben. Hogy megpróbáljanak felmutatni bármilyen IC bizonyítékot, hogy tényleg én ültem azon a motoron. Kihangsúlyoztam a panaszban, hogy sisakban, civil ruhában próbáltak igazoltatni, azt is, hogy teljesen átöltözve hagytam el a motort. Azt is, hogy amikor "rám találtak", munkásruhában voltam.
Mostmár kíváncsi vagyok, milyen RP született volna ebből az egész szituációból, ha használtam volna a maszkomat. (A nyaksál maszkot használom általában, mivel ugye a bukósisak nem maszk, pedig eltakarja az egész fejet.)

Mostmár biztos vagyok benne, hogy én írtam rosszul a panaszt, ezért akkor így elnézést is kérek, nem sűrűn csinálok ilyet.

(Ez azért kicsit fura volt. [00:16:52] Samson Jeans mondja: Ha mégis elviszik, küldhetek panaszt? [00:17:01] Cormac Lincoln mondja: Abban már jártas. [00:17:06] Samson Jeans: (( ez mi volt )) Nem jött válasz.)
Miután kiderítettem egy ott dolgozó személytől, hogy ki is vagy valójában és ő rád is mutatott csak utána mentem oda hozzád. Ezek után megkértelek, hogy add le a szolgálatot majd le is kisértelek az öltözőbe. Az öltözőbe lettél megbilincselve, ott közöltem a jogaidat majd miután felértünk a járőrautó mellé ahol a kollegák vártak ott lett közölve veled az előállítás pontos indoka ami HEM(Hatóság Előli Menekülés) volt. OOC is rákérdeztél arra, hogy hogyan sikerült nekünk ilyen gyorsan megtalálni amire én adtam is neked választ már ott.

Az rp szituáción nem változtatott volna ha maszk van rajtad, mivel a motor a te neveden van így te vagy ez első számú ember akit keresni kellene.
Az előállítás részén már nem én vettem részt mivel a mi kocsink épp szervizelés alatt volt ezért kértünk plusz egységet aki elvitt téged.
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[FA] Sziasztok
A PD részéről teljesen jogos volt, hogy bevittek téged, mivel a te neveden szerepelt a motor, amit ők kerestek, ezért ilyenkor te vagy elsődlegesen gyanúsítva. A Bennysben megbizonyosodtak a személyazonosságodról, az egyik munkatársadon keresztül, tehát itt Aidenék nem hibáztak.
Az már más kérdés, hogy az az egység aki bevitt téged, miért nem hallgatott ki normálisan, ahol te tudtál volna védekezni.

Mindezek fényében a PK jogtalan az MG-t tekintve, a továbbiakban IC panaszt tehetsz a veled szemben eljáró rendőrökre (akik lecsuktak kihallgatás nélkül) [FA][/FA][/FA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó