Ryan Storl - James Nieves

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
panaszkonyvj.png

Neved: Ryan Storl
Játékos(ok) neve: James Nieves, társát nem tudom.
Panasz oka: Random lövöldözés.
Panasz kifejtése: Senora Freeway-en nyugisan vezetgettem, majd James Nieves fogta magát, rámfordult és fegyvert elővéve már lőtte is a kocsimat.
Bizonyíték (kép, log, videó): (ezt a képet sikerült lőnöm.)
Megjegyzés: várom a skull reactokat. (imádlak titeket)
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok! Én fogom bírálni a panaszkönyvet.
Kérném az érintett fél, James Nieves, 24 órán belüli reagálását.

Eddig eléggé egyértelmű a DM szabálypont megszegése, kérlek, fejtsd ki mi is történt ennek a pillanatában.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
[a] Sziasztok! Én fogom bírálni a panaszkönyvet.
Kérném az érintett fél, James Nieves, 24 órán belüli reagálását.

Eddig eléggé egyértelmű a DM szabálypont megszegése, kérlek, fejtsd ki mi is történt ennek a pillanatában.[/a]
Egy SMS-t kaptam IC, hogy menjek el valakiért, mert fuvarra van szüksége. Az eset a Senora Freeway-en, a grapeseed-i lefordulónál történt meg. Én a város felől érkeztem, onnan hajtottam rá a lefordulóhoz. Egyből lefordult rám, megállt mellettem és fegyvert elővéve lőni kezdett. Később a társa is megérkezett, akinek a nevét nem láttam, majd ő is lőni kezdett rám automata fegyverrel.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Egy SMS-t kaptam IC, hogy menjek el valakiért, mert fuvarra van szüksége. Az eset a Senora Freeway-en, a grapeseed-i lefordulónál történt meg. Én a város felől érkeztem, onnan hajtottam rá a lefordulóhoz. Egyből lefordult rám, megállt mellettem és fegyvert elővéve lőni kezdett. Később a társa is megérkezett, akinek a nevét nem láttam, majd ő is lőni kezdett rám automata fegyverrel.
Kérlek jaden, hogy az SMS szövegét és időpontját fotózd be ide.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Köszönöm a videót és a képet is, Jaden.

Továbbra is várom az érintett felek hozzászólását, mielőtt a végleges döntés megszületne.
 

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Na sziasztok, én voltam a James társa. Ez egyébként egyáltalán nem volt random a lövöldözés, mert ő egy olyan emberért jött oda ki aki azelőtt 10 perccel lett kirabolva tehát ő tisztában volt, hogy mibe csöppen(het) bele ezért nem is értem a " nyugisan vezetgettem " megjegyzést, holott 1 méteren múlott, hogy elüssön engem én, aki a fő úton közlekedtem, te meg lekanyarodtál. A környéken jártunk újra, a puszta véletlen, hogy pont akkor értünk oda sarokra mi is. A Jaden lelassított Elisabeth mellett, ekkor fogott fegyvert rá James. Azzal a Jaden cső gázt adott, én meg utána indultam mert hallottam 1-2 két lövést. Utána fordultam és látszólag sikerült eltalálnom legalább egy hátsó kerekét olyan 110-120 km/h val a szalag korlátnak csapódott elég rendesen . Ő semmivel sem törődve tovább hajtott kilőtt kerékkel(amiből ha egy volt nincs is baj, de azért nem 190+al kellene menni) és végsebességgel gondolom, mivel nem értem utol a motorral, hamar otthagyott. Itt egyáltalán szó sem volt DM-ről a részünkről, nem ez volt a cél, nyilván lehetett volna ezt szebben kivitelezni ezt nem vitatom. Mi azért mentünk rá mert lehúzott Elizabeth mellé aki az út szélén állt, mint kiderült ő is hívta. Még egyszer mondom, sem DM szándék nem volt ebben sem semmi más. Azelőtt a Elizabeth-el is jól eltudtunk RPzni. Ő nem hajtott tovább miután nekicsapódott a szalagkorlátnak, pláne nem tudom hány kilőtt kerékkel és 198 km/h-val. Egy másik észrevétel. Miből történt az a következtetés, hogy: " A tegnap esti 3 motorosból kettő már rabolgat. " Ami amúgy 4 volt de ez lényegtelen. Rendszám egy motoron sem volt, mindenki teljesen feketében. A maszk nevet mindig kikapcsoljuk mert értelmét nem látjuk ha az arcunk úgy is el van takarva. Még mindig feltevődik a kérdés, hogy miből lett ez ki matekozva, hogy mi a tegnap esti " motoros banda " vagyunk?

Edit: A videó itt látható az ütközéséről:
Edit: A másik meg, hogy AS-létedre ilyet írsz ki, hogy: " Megjegyzés: várom a skull reactokat. (imádlak titeket) " Nem hiszem a legokosabb döntések egyike és csak magadat minősíted ezzel, ha annyira "úriember" lennél akkor nem hergelnéd a másikat fölöslegesen.
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:742
Erre én válaszolnék. karakteremet kétszer rabolták ki bő 12 órán belül, így emlékezhet a kevlárokra, és a fekete motorokra. És mivel 3 motorról beszél az sms-ben nem is négyről, így az információi is falsok jelenleg ezekből dolgozhatunk, és ezt is tesszük.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Nem nagyon kívánok hozzászólni a poszthoz továbbá, így a bíráló adminra bízom a továbbiakat. Felesleges lenne reagálni ezekre.
Edit: A másik meg, hogy AS-létedre ilyet írsz ki, hogy: " Megjegyzés: várom a skull reactokat. (imádlak titeket) " Nem hiszem a legokosabb döntések egyike és csak magadat minősíted ezzel, ha annyira "úriember" lennél akkor nem hergelnéd a másikat fölöslegesen.
Itt pedig nem rólatok volt szó az "imádlak titeket" alatt, hanem azokra akik tényleg rá is nyomták és nem hergelés, hanem ténylegesen. Azt pedig sosem állítottam, hogy úriember lennék, sőt.
 

Jamess

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Vittorino Pisani
Üdvözlet, James vagyok. Felettem Klicskó leírta a történteket, igaz hogy nem volt felszólítás.. ráfogtam Jadenre a fegyvert megindult és akkor a kerékre próbáltam célozni, semmi DM szándékom nem volt. Videót sajnos nem vettem fel róla.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó