Ryan Deckard---> Armando D Cullen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CryingCat

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
panaszkonyvj.png

Neved: Ryan Deckard
Játékos(ok) neve: Armando D Cullen
Panasz oka: Nonrp, rp aloli kilépés.
Panasz kifejtése: Sandy Shores-ban végeztem járőrszolgálatot, majd a Sandy főúton megtaláltam Armando-t kúszva. Annyit írt, hogy segíts majd szó nélkül beszállt a járőrautóba mellém majd közölte, hogy kéne egy furvar neki az autókerhez. Felszólítottam ic, hogy szálljon ki. Amikor kiszállt rárúgott a járőrautó oldalára. Mikor kiszálltam elkezdett futni. Tehát a rárúgás szándékos, és eddig nincs is semmi probléma. Menekülés közben lesokkoltam, majd leerpztem, hogy rátérdelek. (Itt menekülés közbe próbáltam felszólítani, hogy álljon meg de futás közbe nem igen lehet írni, viszont ő pontosan tudta, hogy miért is futok utána.) Ez után szerettem volna egy részletes rpt írni, de erre már nem volt lehetőségem mivel amint végetért a sokkoló hatása, ő tovább is futott. Semmi try, /do ellenkezik, még csak ic-t sem írt. Ekkor hívtam egy adminsegédet (Liana Scarletti-t) mivel nem volt fent a szerveren egy admin sem. Mint kiderült már sikeresen ruhát váltott Armando, majd be is afkol. Vártam rá legalább tíz percet, majd amikor tovább álltam később le is lépett a szerverről.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/4F5f3o7
Megjegyzés: Én szívesen újra játszom az esetet, mert nem szertem ha az rpk adminügyek miatt törnek meg, várom majd a válaszod Armando
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Heló.

A panaszt én fogom bírálni. A panaszolt fél (Armando D Cullen) kap további egy napot a hozzászólásomtól számítva, hogy legyen lehetősége leírni a hozzáfűznivalóját.
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
A panaszolt fél (Armando D Cullen) hozzászólásának hiányában nem látom értelmét az újrajátszásnak. Sok hozzáfűznivalóm nincs az eseményhez, igazából egy példát olvashattam(tunk) a totális NonRP-re.

[adminisztrator=Cserkó]A panasz jogos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó