Ryan Butler -> Reaper

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

FrankY1

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
panaszkonyv.png

Neved: Ryan Butler
Adminisztrátor(ok) neve: Reaper, de nem tudom Asley Williams a neve IG.
Panasz oka: Admin kihasználás, oktalan kick
Panasz kifejtése: Puma 1es admin egy ügyet kezdeményezett haverommal mert hogy ő ugrálgat. Haverom ezt elmagyarázta Pumának hogy mi az oka, lényegében történtek némi gondok a képernyőjével és a billentyűzete is kezd elfáradni ezért lenyomta a gombot így ugrott. Puma úgy vélte hogy hazudik a haverom ezért mivel ott voltam vele gondoltam tanusítom mivel nekem is mutatta és mondta hogy mi a helyzet (küldött képet Messengeren). Itt hozzátenném hogy tudok független ember lenni és tudok pártatlanul dönteni akár haver akár nem. És mivel az Admin dolga jelen esetben az igaszság kiderítése volt gondoltam le írom OOC hogy mi a szitu, ugyan azt írtam amit a haverom neki hátha megérti... Ennek ellenére Puma elég lekezelően vissza válaszolt de mindegy is. Aztán Reaper random ír OOC chaten hogy nincs közöm az ügyhöz ezért ne szóljak bele. Kérdem én ha nincs az ügynél és neki főleg nincs köze az ügyhöz akkor ő miért szól bele 1.? 2. Miért ír egy rövid üzenetet aztán ne hogy válaszoljak gyorsan offdutyzik ne hogy megmondjam neki az igazat. Aztán írtam neki OOC remélve hogy itt van a környéken és látja "Reaper megse szóltalam de igen" ezt írtam neki. Aztán rá pár másodpercre fogad a kick.
Admin kihasználás: Random be dutyzik vagy nem tudom ír egy sor OOC szöveget és kilép dutyból, ami a kisebb gond a nagyobb az hogy admin dutyn kivűl ki kickel. Értem én hogy admin de jöjjön oda szemtől szembe és mondja el mi a helyzet, ez nem állapot véleményem szerint.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/sMxcPGq
[23:16:55] Reaper: (( Ryan, amennyiben nem a te adminügyed van, ne szólj bele. ))
[23:17:31] Ryan Butler: (( Reaper megse szóltalam de igen ))
[23:18:04] Ashley Williams kidobott téged a szerverről. Indok: Szóltam, hogy ne szólj bele más adminügyébe.

Megjegyzés: Mindent le írtam amit szükségesnek találtam. Véleményem szerint nem volt helytálló az amit ő tett. Várom a bírálást!
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szervusz FrankY!

Valóban nem értettem, hogy mikor adminügyet intézek miért jössz oda és szólsz bele az OOC chat-be. Ami miatt ez flusztráló, mert elpörög és felesleges infókat kapok, kvázi lassítod az ügyintézést, ami senkinek nem jó. Csak azért mert a barátod, semmi közöd nem volt az ügyhöz, meg is kértelek, hogy ne írj közbe. Ezt egy ideig sikerült tartanod, majd újra közbeszóltál. Ezidő alatt beszéltem Reaper-rel és FenderBenderrel a barátodról, valamint egy videót néztünk az üggyel kapcsolatban, közben néha OOC chat-en próbáltam kommunikálni a barátoddal, mikor megint közbeszóltál, ekkor kértem meg Reaper-t hogy kickeljen. Ő csak figyelmeztetett OOC, majd megint feleslegesen írtál, idézem: "Aztán írtam neki OOC remélve hogy itt van a környéken és látja "Reaper megse szóltalam de igen" ezt írtam neki." Ekkor lettél kirugva a szerverről.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szia.

Mint felettem leírták, nem igazán értem, hogy miért mentél oda egy Adminügybe beleszólni, ha te nem vagy érintett. Többször is jelezték nekem, hogy zavarod az ügyintézés menetét a folytonos beleszólásaiddal. Én ott voltam tőletek pár méterre, ezért beálltam dutyba és leírtam, hogy ezt fejezd be, mert ez így nem jó, aztán mentem tovább RPzni. Az utána történteket már nem láttam, annyit mondtak, hogy mehet a kick, mert folytatod, így meg is történt. Nem fogok a többi admintól bizonyítékot vagy bármit kérni, mivel megvan a bizalmi alap, ami szerintem meg is kell legyen.
Viszont az Admin kihasználás részét nem tudom megérteni, hogy mégis miért történt volna ilyen.
 

FrankY1

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Nem olvastatok El a panaszkonyvet. Le irtam ide is es ooc is le irtam h lattam es tudom hogy mi volt a Baja ti megvadoltatok haveromat hogy hazudik holott vegig nekunk volt igazunk, de nektek Kell legyen igazatok nehogy a playernek. Es puma ha te intezed az ugyet miert nem te kickelsz? Miert kersz meg egy masik admint? Es itt a kerdes h akkor neked mi kozod volt az ugyhoz? TSen lattam 3an ott vagyok 1 szobaban es minket nem akartatok behuzni pedig jeleztuk feletek azt hogy itt vagyunk. Aztan megy a kivetelezes is. Haverom kapott 4 warnt mert amikor kezdte a gamet elszurta de megtanulta mi hol hany meter. Ti ezt felhoztatok csak hogy kiszurjatok vele. Ezert 4 warn mert ugrott? Mert szar a billentyuzete? Mert szar a kepernyoje? Aztan 0 24 ment a vadaskodas h hazudik. Vegul a masik aki melletted puma ugralt elengedted csak ugy mert miert ne. Aztan haverom amikor DCn ra kerdezett hebegtel habogtal. Nevetseges es ezert hagyjuk Abba a szerot haverral egyutt. Ez nem allapot hogy random vadaskodtok meg kiveteleztek.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Na várj, most azért pár dolgot tegyünk tisztába.
-Elolvastuk a PK-t, de továbbra sem érzem úgy, hogy te érintett lennél az ügyben a semmiből ott teremve.
-Miért kéred te is és a barátod is számon Pumát? Miért ne kérhetne meg, hogy segítsek neki az ügyben, amit intéz?
-Teljes mértékben közöm volt az ügyhöz, mivel Puma megkért rá és korábbi tapasztalatomat is megosztottam vele a barátodról.
-Nekem biztosan nem jeleztétek, hogy a várómban vagytok és húzzalak be titeket, de amúgy, mint írtad is DCn beszéltünk a barátoddal.
-A barátodnak rengeteg szankciója volt már, így nem túl stabil az a kijelentés, hogy kezdéskor elszúrta, de tanult belőle.
-Még mindig nem értem, hogy ha rossz a képernyőd, akkor miért csak ugrálva lehet futni.
-Honnan tudod, hogy a másik személy nem kapott szankciót?
-Ez a hebegés-habogás nem tudom honnan jött, de az OOC stílus, amit a barátod képvisel korábban, az nem elfogadható.
-Nem volt semmiféle random vádaskodás/kivételezés.

Edit: Az Admin kihasználást még mindig nem értem, kifejthetnéd, hogy mégis mi volt ebben az, hogy reagálhassak rá rendesen.
 

FrankY1

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Azert voltam erintett az ugyben mivel szolt nekem TSen hogy Puma le freezelte es nem hiszi el azt hogy a kepernyoje egy szar (kep volt csatolva de neki az nem eleg) ezert oda mentem mivel hivtak es tanusitottam mert en az igaszsag oldalan allok mint mindig de ez lenyegtelen.
Nem kerjuk szamon csupan feltettuk a kerdest a kivetelezes miatt. Lattam en is es haverom is azt hogy magahoz getelte a gyereket (mellenk) aztan szamon kerte hogy miert ugralva kozlekedik aztan mondta neki is hogy ez milyen szabaly Szeges es elengedte, lattuk hogy elszalad (ne szorakozzunk lattuk hogy elsetalt szval egyertelmu hogy nem adott szankciot neki de tudok logot is fel mutatni ha Kell). Ha segiteni akarsz jo azzal nincs baj de akkro gyere oda es legy ott az hogy TSen 3asban ott cseveresztek nem allapot.
Nem is azt mondtam hogy neked irtam es ez is a baj hogy nem voltal ott IG megis jobban tudtsz mindent. Egyebkent Pumanak en szoltam hogy itt vagyunk tsen a varotokba kb 15percet voltunk vagy 10et aztan leleptunk mert nem tettetek lepest.
Nezd meg a datumot, akkro kezdtuk a jatekot de ebbe miert Kell belekotni? Itt volt egy egyszeru ugy amit eltulloztatok 1oran at.
Ezt en sem ertettem de Pumanak El lett mondva (haverom altal), itt is latszik hogy nem voltal az ug 100%ban.
Mert lattam ahogy vigan elszalad Mintha jol vegezte volna dolga. Es Puma elengedte 2perc Utan minket 1oraig szivatott a helyett hogy engedett volna minket jatszani, RPzni.
Nem volt semmifele stilusa kuldj logot ahol stilust mutatt. Igen DC miutan ra vagtatok a 4 warn meg jo hogy felhaborodott en is ugyan igy cselekedtem volna. 4warnt ra raktok mert amikor kezdtuk a gamet elszurtuk (MTA szabalyokkal jatszottunk de tanultunk ezekbol, en legalabbis).
1.vadaskodas: haveromat azzal vadoltatok hogy hazudik nektek innen szarmazik. Kuldve lett egy kep Luma figyelmen kivul hagyta mert neki video Kell. Ezert is Votlam az ugy reszese.
2.Kivetelezes: haverom 4warnt kapott mert ugrott a masik meg elszaladt Mintha jol vegezte dolgat.
Telorol irtam szval sry.
Dani amennyiben szeretned haverral szivesen fel megyunk TS tisztazni a dolgokat. (leeht egyszerubb lenne)
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
-Azért, mert a haverod azt mondja, hogy gyere oda, még mindig nem érzem úgy, hogy te érintett lennél az ügyben.
-Ha adott neki szankciót, ha nem (amit amúgy te nem látsz csak az Adminok, szóval nem tudom hogy akarsz róla logot mutatni) az az ő dolga, nektek semmi közötök ahhoz, hogy kit hogy szankcionál, ez az ő döntése.
-Mi az, hogy nem állapot, hogy hárman cseverészünk TS-en? Miért ne beszélhetnénk meg a dolgot? Egyébként nekem továbbra sem szóltatok, hogy a várómban vagytok és húzzalak be titeket.
-A barátoddal továbbra is beszéltünk DCn, szóval az az állítás, hogy semmibe voltatok véve ilyen téren, az alaptalan.
-Nem kell a IG ott állnom mellettetek, ahhoz, hogy tudjam mi történik.
-Az, hogy ott szivatott titeket az két sebből vérzik: Senki sem mondta, hogy te nem mehetsz el, valamint próbált beszélni a barátoddal.
-Többször is elfogadhatatlan stílusban nyílvánult meg, mind DCn, mind OOC chaten, amennyiben az elbíráló személy kéri szívesen megmutatom, bár DC beszélgetésről felvételem nincs, bár elismerted, hogy miután warnt kapott nem volt megfelelő.
-Attól, hogy rossz a monitor, amiről valóban küldtetek képet továbbra sem győztél meg, hogy folyamatosan ugrálva kéne futni.
 

FrankY1

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Épp ez az hogy érintett voltam mivel ti megvádoltátok haveromat hogy hazudik és azért mondom hogy "ti" mivel 3an intéztétek elvileg az ügyet. Ezért mentem oda, hogy hátha elhiszitek de nektek kell legyen igazatok, attól függetlenül hogy kaptatok egy képet.
És mégis milyen szankció merűl ezek után fel?
[23:05:15] Sergio Pareja: (( Nem csinál több ilyet. ))
[23:05:22] Sergio Pareja: (( Neharagudj. ))
Ezek után vígan elment mintha jól végezte volna a dolgát. LÁTTAM hogy elmegy nyugodtan szóval nem kell bemesélni hogy kapta a Jailt vagy a szankciót. Mutassátok fel akkor a bizonyítékot és elhiszem hogy intézkedtetek e miatt valamit. Haverom 4warnt kapott mert ugrált, ő pedig semmitse kapott amikor DCn haverom felhozta hogy akkor neki miért nem lett osztva 4 warn akkor hebegtetek habogtatok, végűl azzal mentettétek magatokat hogy playernek nem kell bizonyítani semmitsem. Remélem Daninak akkor tudjátok bizonyítani azt hogy ő is megkapta a magáét.
Szívatás: Én abbahagytam már a szerót, haver mondta hogy nézzünk fel hátha változott valamit a szeró. Max 1 másfél órára jöttünk volna fel, azt az élményt is elhúztátok 1órán keresztűl, holott egy 10 20perces ügyről beszélünk. És miért ne álljak ki haveromért ha neki van igaza? Csak tudom hogy mit beszél ha azt a képet amit ti is láttatok akkor készítette mi közben játszottunk, még mondta nekem TSen hogy várjál küldöm a képet hogy mivan a képernyőmmel. Nem tudom milyen stílust képviselt haverom OOC de ha képviselt volna bármilyen stílust akkor miért nem lett rá szólva? Se DCn se OOC chaten nem szóltatok rá, különös szerintem.
Fel szeretném tenni azt a kérdést feléd Reaper hogy te mit tennél akkor ha oktalanúl kapnál 4 warnt? Szerintem az emberíség 99% pont felháborodna, mert az amit ti csináltatok nem volt korrekt, szerintem.
Nem téged kell meggyőzni hogy mit miért, nem te intézted az ügyet hanem Puma. És itt már nem a mi hibánk hogy az admin társad nem avatott be 100%osan csak azt mondta el neked amit ő akart.
Végűl: 1.Véleményem szerint a legnagyobb probléma ott van hogy nem néztetek a player oldali énetekbe. Gondoljatok a mi helyzetünk be is és ne csak az admin nézetből... Ha kicsit bele gondoltok rájöttök (remélem) hogy miért vagyok felháborodva.
2.És továbbra is annyit látok hogy próbáltok mentegetőzni és mindenbe belekötni csak hogy ez a PK jogtalan legyen.
Várom a bírálást, több hozzáfűznivalóm nincs. Amennyiben a bírálószemély szeretne kérdést feltenni szívesen válaszolok rá!
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
-Attól, hogy önkényesen odajössz bizonygatni valamit, még nem leszel érintett.
-Mint mondtam, az, hogy más milyen szankciót kap, ahhoz nektek semmi közötök.
-
Idézet tőle: FrankY:
hebegtetek habogtatok
Ennek az eredete érdekelne, ha már nem hallottad a beszélgetést.
-Azt hiába írod le még 100x, hogy kaptunk képet arról, hogy rossz a monitor, akkor se fogom érteni, hogy miért kell ugrálva futni emiatt.
-Ami azt illeti rászóltam PMben, amire ezt a reakciót kaptam TSen: "Mi az h vegyek vissza"
-Nem teszek semmit, ha oktalanul 4 warnt kapok, mivel én szabályosan játszok, ergo warnt se fogok kapni, főleg nem négyet.
-Mindennel tisztában voltam, nem csak azzal, amit "ő akart".
-Nem látom, hogy hol mentegetőznék.
-Továbbra sem tudtad kifejteni nekem az Admin kihasználás részét, amit már rengetegszer kértem, de akkor úgy veszem, hogy csak random szavakkal dobálóztál, anélkül, hogy átgondoltad volna.
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szerintem ha warn-ra bárki felháborodik az azért furcsa, mert az csak figyelmeztetés, kvázi, ha utána semmi szabályszegést nem csinálsz, (már pedig miért csinálnál?) akkor olyan mintha nem is történt volna semmi.

Amúgy miért nem rám nyit a barátod PK-t az eljárásommal szemben? Ebben a témában az intézkedésem taglalása szerintem ésszerűtlen, pláne, hogy nem erről szól a topic.

Nem mellesleg kijelentettétek, hogy nem fogtok játszani már a szerveren, amely kijelentést szintén nem tartok témához kapcsolódónak, inkább próbáltok lelkiismeretfurdalást kelteni, szintén feleslegesen, ahelyett, hogy a tárgyilagosságra törekednétek.

Több sebből vérzik.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szólt az admin, hogy ne írj OOC. Az azt takarja, hogy ne írj OOC. Nem tudom, hogy miért vagy meglepődve a kicken, ha ezután folytatod...
A másik srác ügyét nem itt vitatjuk meg. (Bár 11 adminjailen meg azon, hogy rossz monitornál miért kell ugrálni biztos, hogy lenne mit beszélni.)


[admincontroller]Jogtalan. Bullshit PK-kat hanyagoljuk, mert csak egymás idejét raboljuk.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó