Ryan Brawn -> Akito M Inc, és Bob Wolf

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hamvai

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
panaszkonyvj.png

Neved: Ryan Brawn
Játékos(ok) neve: Akito M Inc, Bob Wolf
Panasz oka: Többszörös nonrp
Panasz kifejtése: Panaszt szeretnék tenni a fent említett két játékosra, aminek az okai a következőek: Rendszeresen szabályt szegnek és nem viselkednek úgy ahogyan az elvárható lenne. A stílus és viselkedés sem megfelelő szerintem amit képviselnek és mutatnak a többi játékos felé(lásd: Discord chat-némításban is részesült már emiatt). Akito és társa folyamatosan csak a voice opciót használja, egyszer sem rp-zett és egyszer sem használta a text chatet sem,holott pedig ezek használata szerintem nem elhanyagolható teljes mértékben. 
Bizonyíték (kép, log, videó): Discordon tudok küldeni a tegnapi esetről egy rövidebb clip-et
Megjegyzés: A mai este amikor a szőlősben voltam, megpillantottam az autójukat amiről "híresek" így mindent lepakoltam amit csak tudtam, aztán mégis egy kis idő elteltével elkezdtek közeledni felém autóval száguldva a szőlő sorai között.. majd csak voice-ot használva kommunikáltak és próbáltak elkapni. Ennek eredménye annyi lett,hogy kétszer sikerült nekik elütni majd az autómba is belemenni majd rp-t elhanyagolva tovább száguldani. Ezekután egy kanyarban Akito elrepült az autójával de 30mp múlva mintha semmisem történt volna visszajött tehát itt sem rp-zett. A társa szintén nem mutatott semmilyen rp-t sem az ütközés során sem máskor. Ezek után ők nem tudtak utolérni engem és itt ért véget a sztori. Ezen kívűl a vezetési tudása sem felel meg szerintem az rp színvonalnak és a realitás határainak, mivel a városban is úgy vezet ahogyan azt irl nem tehetné meg, nekimegy a másik autónak, egyéb tárgynak falnak.. majd elhajt. További esetekről szerintem mások is betudnak számolni.
 
J

Jade

Vendég
Vendég
Nos mint nyílt rész, nem csak neki van elege belőle, de amikor rabolnak és egymás mellett is vannak csak a rádióba beszélve, ami egy text szerveren eléggé undorító. Semmi beszédet nem látsz mert csak a rádióba beszélnek egymásnak. Ezen hozzáállást a voice szerveren kamatoztassák szerintem!

A vezetésről meg nem is nyilatkozom, mert a szőlős szélén úgy mennek le mintha természetes lenne 80-100km/h óraával. Amikor ütköznek a /me /do nem létezik náluk sajnos!

Remélem azért ezt majd a vezetőség és az admin tagok megtudják oldani, a szerver közösség nagy részének ez a játék stílus szerintem nem fekszik! Nem támadás képpen, de lássuk be ez nem text szerverre való!
 

StopYaing

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Hát uram, picit mellé lőttél, max 10-el megyünk le a dombon, mindig van rp, ha nincs akkor be lesz pótolva, a szerveren összesen van 1 jailem, az is a stilus miatt. Szerintem gondolkozz el a leirt vadakon. | UI: pont minket ragadtatok ki, ezt mar megint adom btw : @ :D
 

Hamvai

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Minden leírt dolog teljesen jogos és valós. Te magad is elismered, hogy elhanyagolod az rpt, mi az hogy bepótolod? 10 perc múlva le rp-zed, hogy felborultál vagy hogy ütköztél? Ne viccelj már! És nem 10-el közlekedtek a szőlősben de ez látszik a videón is szerencsére.
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Idézet tőle: StopYaing:
Hát uram, picit mellé lőttél, max 10-el megyünk le a dombon, mindig van rp, ha nincs akkor be lesz pótolva, a szerveren összesen van 1 jailem, az is a stilus miatt. Szerintem gondolkozz el a leirt vadakon. | UI: pont minket ragadtatok ki, ezt mar megint adom btw : @ :D

Az RP-ket nem bepótolni kell, hanem helyben elvégezni.

Több videót látván, rendkívűl elszomorító, hogy 0-24 a voice rádión kommunikáltok text szerveren. Az esti eseményen indokolatlannak tartom azt az elütést, ettől függetlenül a szabályzatnak megfelelően, nem volt DB. RP hiánya miatt fog kapni szankciót Akito M Inc, Bob Wolf, Peter Locust egy korábbi esemény végett.

[adminisztrator=Cserkó]Jogos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó