Ruházati rendszer 1.2-re

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» tiiskiid#3189 «

Ötleted leírása

Mindenkinek a legnagyobb vágya szerintem az 1.2-re, hogy teljes reform legyen a ruházatban.
Nem vágyunk igazából sokan egy újabb pénzszerzési lehetőségre, hanem arra, hogy karaktereinket egyedire tudjuk varázsolni.
Mivel a szerveren elég sok menyoos játszik arra gondoltam össze szedhetnénk pontosan miket szeretnénk látni a szerveren, akár ez alatt a poszt alatt jobban és részletesebben.
Itt nem csak arra gondolok, hogy ruhák milyen formában kerüljenek be.
Állítólag fogy a limit a jelenlegi rendszert pedig bővíteni nem lehet.
Ezért vagy egy új rendszer kitalálása lenne a cél, vagy melyik ruhák amik nem fontosak. Így azok hozzászólását is várom akik valamit feleslegesnek tartanak.


Csatolmányok


Én szerintem az első lenne kezdésnek:

https://community.ls-rp.com/forums/topic/1317-yard-line-17/

Legjobb amit szerintem sokan használnak.

 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Ha hozzá számít a ruházathoz akkor én több stílusú kevlárokat látnék, nem kellenek ilyen csicsás szét modolt elég ha fekete, terepmintás, zöld és kék között váltakoznak.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Katana jó lenne, végre rp-zhetnék rendes japánt 😁, hamarosan teszek fel ide pár tetkó és autentikus ruha módokat! Pl sombrero stb…
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Ha hozzá számít a ruházathoz akkor én több stílusú kevlárokat látnék, nem kellenek ilyen csicsás szét modolt elég ha fekete, terepmintás, zöld és kék között váltakoznak.
Nem véletlenül EUP-s ruhák vannak bent. - Elég furcsa lenne alap GTA-s kevlárokkal látni a PD-t, stb-stb.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
1.2-re várhatóak új ruhák / hajak, illetve a megújult ruharendszer is érkezik velük együtt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó