Ruhák eldobásának teljes letiltása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Bembe Mariappa/Demzsi#0941«

Ötleted leírása

» Teljeskörűen scriptel is legyen letiltva a ruházat, igény esetén más objectek is földre való eldobása. Annak ellenére, hogy nem engedélyezett bizonyos pontokon -hova tovább- tilos a a ruházatok és bármi más item eldobálása, egyeseket teljesen hidegen hagy a dolog és olyan szemetet hagynak maguk után, hogy szekunder szégyenérzemet van. Ez szerintem már az a pont, amikor a szép szó nem hat. Csak a kukába tudjuk kidobni a szemetet/ruhát innentől. «


Csatolmányok

»
POqOuHy.png
Válasz «


Egyéb megjegyzések

» -Szándékosan nem kapcsoltam ki a chatet, hogy mindenki lássa milyen szép összképet fest a dolog.
-Ne mondja senki, hogy ez IC ügy, mert egyszerűen az összképet rombolja, csúnyán náz ki.
-Nem, nem szedtem fel, mert nincsen szabad ruha slotom.«



 
Utoljára szerkesztve:

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Szerintem azért nem jó ötlet, mert RP-nél akár jó is lehet, hogy a script engedi az itemek földre dobását! Akár igazoltatni akarnak a rendőrök, te meg gyors egy bokorba bedobod a drogot vagy fegyvert amit illegálisan tartasz!
Ilyenkor az illetőt kell megbüntetni nem pedig a teljes játékos bázistól elvenni egy lehetőséget!
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,106
.
Szia,

Azt hogy ne lehessen eldobni én sem támogatom, de ha szólsz egy adminnak akkor tud intézkedni ellene. Komolyabb szankció ugyan ezért (még ;) ) nem jár, de egy jó kis szemétszedő körútra elszoktam személy szerint vinni a kollégát😀
 

daco

🇺🇸
Játékos
Üzenetek:415
find out ic
Nekem is nagyon sokszor szokta szúrni a szemem, hogy tele van hányva x ruhabolt mindenféle ruhával. Szerintem az egy remek megoldás lehetne, hogy a boltok, és blipel jelölt épületekben ne lehessen eldobni bizonyos itemeket. Tudtommal, egyébként a legtöbb ruhabolt közvetlen közelében vannak kukák is. Tehát ha valaki ilyet csinál, ez még plusz ráadás arra, hogy mennyire is trehány.

A bizonyos szót direkt kiemeltem. Hiszen csak adott dolgokra gondolok itt. Példának okáért a ruhaboltokban a ruhákat, és vice versa a lottószelvények a postánál.


EDIT: A Topicban szereplő ruhabolt, a bejáratban van a kuka..
1670246349719.png
 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Lehet az item eldobás felindulás volt, yes. Ettől függetlenül továbbra is támogatnám bizonyos itemek eldobásának vagy nő drop zónák létrehozásának bevezetését
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:645
Melina Wong
Majd délután felszedem neked!!!
Amúgy teljes mértékben támogatom, kegyetlen idegesítő.
Leginkább a postát és a ruhaboltokat érinti ez. Pár unalmas pillanatban segítő jelleggel szoktam körbejárni a boltokat kidobálni a leszanált dolgokat, olykor hosszadalmasabb egy admini procedúra ezzel.
A dropzónák növelése viszont felesleges, mert ugyanúgy ledobják, csak még szétszórtabban.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Hector
Grapesed piachoz hasonló itemeldobás-tiltást eltudok képzelni és támogatom is. Karácsonyfa alá esetleg ? :)
 

Peter1994

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Inkább szólj Ashley Madison karakteremnek. Pont egy ilyen vállalkozást akarok indítani tiszta RP az egész. Eldobott ruhákat össze gyűjtöm aztán eladom őket.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
Szóljatok egy elérhető adminnak és intézi a játékossal, aki nem tudja a fél méterre lévő szemetesig elvinni a ruhákat a ruhabolt előtt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó