Rose Simmons ----- Frank Connor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
panaszkonyvj.png

Neved: Rose Simmons
Játékos(ok) neve: Frank Connor
Panasz oka: Magas összegű átverés
Panasz kifejtése: Fent említett játékos Frank Connor tőlem 2023/07/02 ingatlant vásárolt Vinewood Hillsben a megállapodás szerint kettő naponta fizetett egy megadott összeget ez elsőnek 600 ezer dollár volt, majd azt követően 400. Igérete szerint minden második nap fizetett volna nekem 400 ezer dollárt. Frank Connort alias 1stv4n_egyketto#1387 Discord felhasználóról írt nekem és küldte a "kifizetéseket". Tegnapi nap folyamán megígérte hogy a fent említett összeget még aznap elutalja. Nos tegnapi nap 15:44 perc óta lehetetlen a srácot elérni. Üzenetekre nem válaszolj IGNORÁLJA, útközben kiderült hogy még egy Tökföldet is vett hitelre az egyik ismerősömtől amit nekem nem említett mikor megvásárolta a Vinewood Hillsi ingatlant. Nemtudom mennyire igaz, de elméletben már egyszer volt bannolva ugyan ilyen eset miatt amit elkövetett más játékos ellen.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Az eddig összesen kifizetett összeg ami a számlára érkezett
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Discordon történt köztetek bármilyen egyeztetés? Ha igen, mellékeld őket, kérlek.
 

Doni

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
Az említett tökföldet tőlem (vásárolta ) volna meg, mi úgy állapodtunk meg hogy csinálja a munkálatokat amiből pénzt csinál és így törleszti le a vásárlási árat viszont nekem egyszersem utalt tölesztő részletet és megkeresés után csak hitegetett hogy fizetni fog nem felejt el stb. Csak a bevételi grafikont láttam a cégben amiből tudott volna fizetni de mégsem tette, gondoltam hamár említve lett a tökföldes dolog úgy éreztem jelentkezem én is.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Frank Connor teljes nullázást fog kapni a ban mellé, ez nem is kérdés.

@Srilanka keress fel a szerveren majd a maradék $5,000,000 miatt.
@Doni Te pedig a részletekkel DC-n.

A panasz jogos. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó