Rose Revolution újrapályázása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Gyengébbek kedvéért!
Ahogy olvasom itt a kommenteket van egy pár duty afkos,szexrps, illetve 4 lyukas kerékkel rallyzó, továbbá szerveren nem is nagyon játszó igazán "minőség RP-s" Nber..
Nem a Beef topic ba nyitotta a pályázatot ha jól látom...
Engem érdekel milyen volt/lesz/lenne .. Támogatnám!
Na megjött a tűzoltóból lett maffia boss karakter is. Egyre viccibb ez a topic. Ja és köszi de nem tudom ki volt olyan fraki tagja amit el kellett vegyenek mert túl alacsony volt a színvonal 🤭 Sok nemzetit!

Akinek nem esett még le, nem a beef itt a lényeg, hanem egy élhető, “színvonalas” magyar közösségi RP szerver kialakítása.
 

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Gondolom egy ember okkal ad le egy FKt. Másrészt a Goldenbergs inc. megmutatta hogy mit tudtok összehozni, nekem tetszett a fragmovie, eszembe juttatta a régi Onlineos kalandjaimat. Ha lesznek hasonló zenés-táncos fragmoviek akkor teljes mértékben támogatom.
Azt se tudod, hogy milyen okból adta le az FK-t, de Te bizonyára jobban tudod. - Mondjuk én a múltkori PK-ról nem beszélnék, amikor a szabályokkal se vagy tisztában, just sayin.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,526
-
Ahogy olvasom itt a kommenteket van egy pár duty afkos,szexrps, illetve 4 lyukas kerékkel rallyzó, továbbá szerveren nem is nagyon játszó igazán "minőség RP-s" Nber..

Na megjött a tűzoltóból lett maffia boss karakter is. Egyre viccibb ez a topic. Ja és köszi de nem tudom ki volt olyan fraki tagja amit el kellett vegyenek mert túl alacsony volt a színvonal 🤭 Sok nemzetit!

Első és utolsó figyelmeztetés mindkettőtöknek. Még egy ilyen nem ideillő hozzászólás bármelyikőtöktől és pihentetésre kerülnek a fiókjaitok a fórumon.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Gyengébbek kedvéért!
Ahogy olvasom itt a kommenteket van egy pár duty afkos,szexrps, illetve 4 lyukas kerékkel rallyzó, továbbá szerveren nem is nagyon játszó igazán "minőség RP-s" Nber..
Nem a Beef topic ba nyitotta a pályázatot ha jól látom...
Engem érdekel milyen volt/lesz/lenne .. Támogatnám!
Először is modorodra vigyázz már! Én sem ugatok neked, fordítva se már légyszi. Másodjára: Ez egy frakció pályázat. Ha elfogadják, akkor (jó esetben) interaktálni fog a játékosokkal és a szerver részét képezi majd. Idézz nekem szabálypontot vagy bármit, ami tiltja,hogy hozzászóljunk és/vagy megtiltja,hogy megosszuk támogatásainkat/aggályainkat.
Köszi.
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Idézet tőle: Ascel:
Majd kapcsolatba lépett egy helyi bandával, akik eleinte csak drogot árultak neki, majd mikor igazán rátermedt embernek tekintették, szinte összes titkukat megosztották Linával, akinek megtetszett, illetve meglátta a lehetőség az illegális dolgokkal való kereskedelemben.
Egyik itt "harcoló" bandának se vagyok a tagja, a fent lévő szöveg az előző pályázatodból van. Kérdezem én, milyen banda volt ez? Egy kábítószerfüggő huszonéves jött-ment csajnak elmondták minden titkukat, mert rátermettnek tartották? Nem látom ebben nagyon a realitást.
A pályázathoz hozzáfűzve, az egész tokkal-vonóval (kimásoltam és beraktam Wordbe az egészet) 372 szó, amiből 229 taglalná a frakció valódi alapjait. A történetben nincs ok-okozat, egyszer csak a szervezet felbomlott (a felbomlás semmilyen hatással nem volt Linara?), egyszer csak Lisa, majd Lina is eltűnt (hova tűntek, mi lett velük?), egyszer csak egy ismeretlen alak átvette az irányítást (és ezt az adott pillanatban mindenki elfogadta, csak a végén nem jött össze?), pénzre van szüksége, amit drogkereskedelemből meg bérgyilkosságból (?) akar elintézni, a drog előállításához, a fegyverekhez, felszereléshez is pénz kell, nem?

Engedjük el, pláne, hogy a karaktered, Lina Enzbrunner egy addikciókkal küzdő - amik végül pillanatok alatt köddé váltak - huszonévesből lett T1000-es modell, hiszen érzésekről, félelmekről, sérülésekről nem hallunk, annak ellenére, hogy a frakciód történetét a karaktered (avatárod?) életével próbálod megalapozni. Én próbálom keresni itt a fejlődést, de csak ellentmondásokat és irrealitást látok... Én nem gondolom, hogy egy minőségi szerepjátékot képviselő frakció válna ebből.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Gyengébbek kedvéért!
Ahogy olvasom itt a kommenteket van egy pár duty afkos,szexrps, illetve 4 lyukas kerékkel rallyzó, továbbá szerveren nem is nagyon játszó igazán "minőség RP-s" Nber..
Nem a Beef topic ba nyitotta a pályázatot ha jól látom...
Engem érdekel milyen volt/lesz/lenne .. Támogatnám!

Veheted beefnek, vagy aminek akarod, aki nem bírja a kritikát az ne pályázzon frakciót. Egyébként utolsó eséllyel engedtek vissza a szerverre, nem hinném, hogy ezt a stílust kellene képviselned.

Kieg.: Sokat kellett mérlegelnem, hogy a szerveren leművelt minőségi megnyilvánulásai után David Dukovnik megérdemli-e egyáltalán azt, hogy időt öljek egy válasz megfogalmazásába.
 

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:313
-
Mentor hozzászólás
Kedves @Ascel

A pályázatodat közös mérlegelés alapján elutasítjuk. A leírásod amellett, hogy kevés, hézagos a realitástól is elszakadt. Az interneten fellelhető számtalan mennyiségű anyag bármilyen bűnszervezetről mind a rendelkezésedre állt és azok tanulmányozása közben észrevetted volna a hézagokat, amiket a pályázatodban mi is felfedeztünk. Nem gondoljuk azt, hogy ez a frakció bármiben is különbözne cselekményeit tekintve a Goldenbergers koncepciótól.

Köszönjük az idődet és az energiádat, amit a pályázat megírásába fektettél. Sok sikert kívánunk neked a jövőben.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó