Rose Revolution újrapályázása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ascel

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
-
depositphotos_131222086-stock-illustration-guns-steel-wings-red-roses.jpg
Frakció története
2022.07.10
Lina Enzbrunner és Lisa Cresci sikeresen megalapították a Rose Revolution nevű bűnszervezetet, amit teljes összhangban, és sikeresen vezettek, álmaikat már szinte el is érték amíg Lisa el nem tűnt. Lina kétségbeesetten kereste barátnőjét, ezzel minden mást félretolva, majd egyszer csak ő is eltűnt. Egy ismeretlen alak tért be a szervezet ajtaján, aki összekovácsolta a csapatot a két alapító távollétében, de az emberek morálja csak romlani látszott míg nem teljesen szétszéledtek.

2022.09.22


1.pngimage.pngLina visszatér Los Santosba, emberei és társai hült helyét találja, már csak emlék minden. Saját utjára lépett egyedül, majd belebotlott egy másik szervezetbe, ahol szívesen látták, majd szinte családtagnak tekintették. Rengeteg dologban vett részt, mint a rablások, gyilkosságok és tűzharc.
Sok-sok tapasztalatot szerzett mind a fegyverek, mind a drogok tekintetében. Kiépítette a saját baráti és üzleti körét, sokáig jól ment minden, majd hirtelen egy belső nézeteltérés, szabotálás miatt a szervezet felbomlott, így ismételten saját magára volt utalva.



Napjaink

Kepernyofelvetel_480.png

Amikor elhaladt régi kávézója mellett, a Mirror parki Cool Beans mellett, feltörtek az emlékei Lisa-ról és a saját szervezetéről, eldöntötte, hogy ismételten belevág a dolgokba, újragondolja és újra kreálja azt, amit egykor elkezdtek barátnőjével, régi terveit elengedve, éretebb gondolkodásának köszönhetően. Pénzre van szüksége, így elhatározta, hogy a bérgyilkosságot, illetve a drogkereskedelmet választja elsődleges forrásaként, mivel megtapasztalta, hogy mennyire kifizetődő is tud lenni. Ezért a dark web bugyraiba ásta bele magát, szeretne ott terjeszkedi, kiépíteni a saját "vevői körét" és "hálózatát".


Főbb tevékenységek
  • Bérgyilkosság
  • Drog és fegyverkereskedelem.

Terveim a frakcióval

  • Elsősorban egy összetartó baráti közösség felépítése/összekovácsolása.
  • Többi frakciókkal való kereskedelem, kapcsolattartás és az elfogadhó kereteken belüli rivalizálás, akár szövetségkötés.
  • Szeretnénk minnél több dolgot kihasználni a szerver nyújtotta lehetőségek közül, Illegális scriptek visszafogott számbani használatával.​

Hierarchia
Chef/Chefin - A vezető, felügyeli a többi osztály munkáit, Irányítja illetve gondoskodik emberei jólétéről, tagfelvétel illetve bűnszervezet vezetése.

Zwerg Chef - A Chef jobbkeze, besegít a munkálatokban. Feladata irányítani a takarítók illetve a könyvelők munkáját, felügyelni a pénzmosást és az akciók megszervezése, illetve az üzletkötések lebonyolítása.

Buchhalter - A könyvelő feladata a pénzmosás, ő felügyeli a pénzmozgásokat illetve felügyeli az üzletkötéseket, dokumentumok hamisítása, látszólag legálissá tétele.

Rosendornen - A rózsatövisek/takarítók feladata a nemkívánatos személyek kiiktatása, megrendelések elvégzése.

Wurzel - A gyökerek feladata a mindennapi teendők elvégzése, parancsok teljesítése, a fölötte lévők segítése, védelme. Cégek/laborok üzemeltetése, drogtermesztés, kisebb-nagyobb üzletek biztosítása

 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szia! Ez a frakció bőven a Golden előtt jött létre és tevékenykedett a szerveren.
Köszönöm a választ. Alapjába véve a koncepcióra gondoltam.
Engem az érdekelne, hogy szervezet szinten mi a különbség a két frakció között, illetve mik a terveitek arra, hogy ez a frakció másabb lesz mint a Goldenberg? Mi a garancia arra, hogy ez a dolog nem egy Goldenberg sequel lesz, annak ellenére, hogy korábbi a dolog, szerver timelinet tekintve.
Nem titok, hogy fikarcnyi közöm sincs a maffia/MOB RP-hez. Ezt elismerem.
 
Utoljára szerkesztve:

Ascel

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
-
Köszönöm a választ. Alapjába véve a koncepcióra gondoltam.
Engem az érdekelne, hogy szervezet szinten mi a különbség a két frakció között, illetve mi a terveitek arra, hogy ez a frakció másabb lesz mint a Goldenberg? Mi a garancia arra, hogy ez a dolog nem egy Goldenberg sequel lesz, annak ellenére, hogy korábbi a dolog, szerver timelinet tekintve.
Nem titok, hogy fikarcnyi közöm sincs a maffia/MOB RP-hez. Ezt elismerem.
Köszönöm a kérdést. Alapjába véve a különbség a szigor. A Goldennél nem igazán voltak megfogva a játékosok. Kedve szerint mehetett mindenki arra, amerre látott. Jelen esetben a Rose-nál egyfajta szabályzat fog érvényesülni, ami nem ad teljes szabad kezet a tagok részére. Aki megszegi, az frakción belüli szankcionálásban részesül.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:203
Durk Massey
Köszönöm a kérdést. Alapjába véve a különbség a szigor. A Goldennél nem igazán voltak megfogva a játékosok. Kedve szerint mehetett mindenki arra, amerre látott. Jelen esetben a Rose-nál egyfajta szabályzat fog érvényesülni, ami nem ad teljes szabad kezet a tagok részére. Aki megszegi, az frakción belüli szankcionálásban részesül.
Kevés, ha csak a szigor lesz más. A leírás is gyenge alapvetően, plusz gondolom ez is csak a scriptes rablásra épülő frakció lenne, mint a golden, neharagudj de nem fogott meg engemet.
 

Ascel

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
-
Kevés, ha csak a szigor lesz más. A leírás is gyenge alapvetően, plusz gondolom ez is csak a scriptes rablásra épülő frakció lenne, mint a golden, neharagudj de nem fogott meg engemet.
Sajnálom, hogy nem nyerte el a tetszésed, de azt ne azt ne felejtsük el, hogy ez nem a Goldenbergers frakció pályázati lapja, hanem egy teljesen más frakcióé. Más tervekkel, ötletekkel.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Sajnálom, hogy nem nyerte el a tetszésed, de azt ne azt ne felejtsük el, hogy ez nem a Goldenbergers frakció pályázati lapja, hanem egy teljesen más frakcióé. Más tervekkel, ötletekkel.
Sajnos nem látok jelentős különbséget, a terveid rész alapján pedig csak remélni tudom, hogy elutasítják a pályázatot … mindenki érdekében.
 

Ascel

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
-
Sajnos nem látok jelentős különbséget, a terveid rész alapján pedig csak remélni tudom, hogy elutasítják a pályázatot … mindenki érdekében.
Egy kérdést engedj meg, mennyire ismerted ezt a frakciót? Pályafutásunk során egyetlen egy(!) scriptes rablást csináltunk meg, én pedig szeretném ezt a frakcióvonalat követni, ami inkább öszpontosít a másokkal való RP-re, nem pedig az éjjel-nappali lőgyakorlatra.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Egy kérdést engedj meg, mennyire ismerted ezt a frakciót? Pályafutásunk során egyetlen egy(!) scriptes rablást csináltunk meg, én pedig szeretném ezt a frakcióvonalat követni, ami inkább öszpontosít a másokkal való RP-re, nem pedig az éjjel-nappali lőgyakorlatra.
Esetleg ismertetnéd azok számára a frakció pályafutását akik nem tudnak mást az egy scriptes rabláson kívül?
 

Ascel

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
-
Esetleg ismertetnéd azok számára a frakció pályafutását akik nem tudnak mást az egy scriptes rabláson kívül?
Folyamatos Rp szál az akkori LostMC-vel, Rats-al, az akkori Orosz maffiával és a Playboy's-al. Rivalizálás a Florencia 13-al. Üzemeltettünk egy kávézót, amit mondhatni éjjel-nappal szinte minden egyes nap. Ezeken kívül folytattunk rp szálakat a Pd-vel és több szerelő frakcióval is. Rengeteget kereskedtünk más szervezetekkel és civilekkel is. Mindig törekedtünk egy minőségi rp szituáció létrehozására. Röviden és tömören ennyi. Ui.: az az egy scriptes rablás is egy nemzeti volt, ahol egyetlen egy lövés sem dördült el.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:780
Nekem a Rose Revolutionből kettő dolog maradt meg. Egy félresikerült nemzeti rablás, ami ha jól emlékszem a tiétek volt az utolsó. A másik ez viszont a negatív, és számomra a frakciótok ezért negatív megítélésű, hogy egyes tagotok mindennap maszkban "rp"-zett a városházán legalább két héten keresztül.
Szóval ezek alapján. Nem támogatom!!!
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Folyamatos Rp szál az akkori LostMC-vel, Rats-al, az akkori Orosz maffiával és a Playboy's-al. Rivalizálás a Florencia 13-al. Üzemeltettünk egy kávézót, amit mondhatni éjjel-nappal szinte minden egyes nap. Ezeken kívül folytattunk rp szálakat a Pd-vel és több szerelő frakcióval is. Rengeteget kereskedtünk más szervezetekkel és civilekkel is. Mindig törekedtünk egy minőségi rp szituáció létrehozására. Röviden és tömören ennyi. Ui.: az az egy scriptes rablás is egy nemzeti volt, ahol egyetlen egy lövés sem dördült el.
Erről tudtok esetleg valami referencia munkát küldeni?
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Egy kérdést engedj meg, mennyire ismerted ezt a frakciót?

A pályázat megírásakor lehetőséged van ismertetni a frakciót, a vezetőségi tagok ennek fejében bírálják el, a játékosok pedig ez alapján ítélik meg a pályázót és a pályázatot.

Én nem tehetek arról, hogy a lapodba a tevékenységi köröket letudtad ennyivel, a “Napjaink” bekezdés végére pedig a DarkWEB-es szöveget csaptad oda.

“Rengeteget kereskedtünk..”
Ez egy Pro érv a feltételes frakció mellett?

“Mindig törekedtünk (egy) minőségi rp szituáció létrehozására.”
Ezt nem tudom értelmezni és összefüggésbe hozni a pályázatban leírtakkal.

Nem akarok senkit megsérteni, viszont nekem 2 feltételezésem van:
a.) Összecsaptad a pályázatot és nem fordítottál elég időt az átolvasásra.
b.) Teljesen el vagy tévedve a minőségi RP behatárolása terén.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Melléklet megtekintése
Frakció története
2022.07.10
Lina Enzbrunner és Lisa Cresci sikeresen megalapították a Rose Revolution nevű bűnszervezetet, amit teljes összhangban, és sikeresen vezettek, álmaikat már szinte el is érték amíg Lisa el nem tűnt. Lina kétségbeesetten kereste barátnőjét, ezzel minden mást félretolva, majd egyszer csak ő is eltűnt. Egy ismeretlen alak tért be a szervezet ajtaján, aki összekovácsolta a csapatot a két alapító távollétében, de az emberek morálja csak romlani látszott míg nem teljesen szétszéledtek.

2022.09.22


Melléklet megtekintéseMelléklet megtekintéseLina visszatér Los Santosba, emberei és társai hült helyét találja, már csak emlék minden. Saját utjára lépett egyedül, majd belebotlott egy másik szervezetbe, ahol szívesen látták, majd szinte családtagnak tekintették. Rengeteg dologban vett részt, mint a rablások, gyilkosságok és tűzharc.
Sok-sok tapasztalatot szerzett mind a fegyverek, mind a drogok tekintetében. Kiépítette a saját baráti és üzleti körét, sokáig jól ment minden, majd hirtelen egy belső nézeteltérés, szabotálás miatt a szervezet felbomlott, így ismételten saját magára volt utalva.



Napjaink


Amikor elhaladt régi kávézója mellett, a Mirror parki Cool Beans mellett, feltörtek az emlékei Lisa-ról és a saját szervezetéről, eldöntötte, hogy ismételten belevág a dolgokba, újragondolja és újra kreálja azt, amit egykor elkezdtek barátnőjével, régi terveit elengedve, éretebb gondolkodásának köszönhetően. Pénzre van szüksége, így elhatározta, hogy a bérgyilkosságot, illetve a drogkereskedelmet választja elsődleges forrásaként, mivel megtapasztalta, hogy mennyire kifizetődő is tud lenni. Ezért a dark web bugyraiba ásta bele magát, szeretne ott terjeszkedi, kiépíteni a saját "vevői körét" és "hálózatát".


Főbb tevékenységek
  • Bérgyilkosság
  • Drog és fegyverkereskedelem.

Terveim a frakcióval

  • Elsősorban egy összetartó baráti közösség felépítése/összekovácsolása.
  • Többi frakciókkal való kereskedelem, kapcsolattartás és az elfogadhó kereteken belüli rivalizálás, akár szövetségkötés.
  • Szeretnénk minnél több dolgot kihasználni a szerver nyújtotta lehetőségek közül, Illegális scriptek visszafogott számbani használatával.​

Hierarchia
Chef/Chefin - A vezető, felügyeli a többi osztály munkáit, Irányítja illetve gondoskodik emberei jólétéről, tagfelvétel illetve bűnszervezet vezetése.

Zwerg Chef - A Chef jobbkeze, besegít a munkálatokban. Feladata irányítani a takarítók illetve a könyvelők munkáját, felügyelni a pénzmosást és az akciók megszervezése, illetve az üzletkötések lebonyolítása.

Buchhalter - A könyvelő feladata a pénzmosás, ő felügyeli a pénzmozgásokat illetve felügyeli az üzletkötéseket, dokumentumok hamisítása, látszólag legálissá tétele.

Rosendornen - A rózsatövisek/takarítók feladata a nemkívánatos személyek kiiktatása, megrendelések elvégzése.

Wurzel - A gyökerek feladata a mindennapi teendők elvégzése, parancsok teljesítése, a fölötte lévők segítése, védelme. Cégek/laborok üzemeltetése, drogtermesztés, kisebb-nagyobb üzletek biztosítása


Számomra ez az egész pályázat egy gyors 5-10 perces írjunk valamit aztán várjunk arra hogy frakciót kapjunk. A pályázat több ponton is vérzik elsősorban látszik hogy erre idő se lett fordítva, mert hemzseg a helyesírási hibáktól kapásból 3 is van mint az elfogadhó, minnél, számbani. Maga a rangok összetétele kicsit nekem emlékeztet a SAMPOS időkre mikor azok a falusi roleplayok mentek ahol kellettek ezek az illegálok. Elsősorban a hozzárakott fotókkal még jobban azt érzem hogy ezzel az volt a cél hogy valamit ki dobjunk a fórumra 0 igénnyel. Esküszöm inkább arra emlékeztet az egész hogy ez csak egy "jegyzet" hogy még is mi a frakció.
 

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Látom, hogy csupán negatív dolgokat tudnak írni az emberek, de még mindig egy régi FK-ról van szó, amit visszaigényelni szeretne. - Régen se /véletlenül/ kapta meg az FK-t, hanem mert megtudta írni az egésznek a lényegét. Én pedig folytattam az Ő frakciójával aktív szerepjátékot és eléggé színvonalas szálakat vittünk végbe. - Csak támogatni tudom Ascel az egészet, mert régen is odatetted magad.
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:123
Nina Cortez
Sziasztok. Nekem tetszik a dolog, ha valóban ezt képviselné a frakció amit leírtál, és tényleg nem az állandó darára menne rá. Én kifejezetten szeretem az rp-t és két illegál között nagyon jó rp-ket lehet összehozni. Szóval én adnék egy esélyt a frakciónak. Én nem ismertem ezt a frakciót, így nem is tudok véleményt mondani, csak abból tudok következtetni amit leírtál. Szóval sok sikert. :)
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Látom, hogy csupán negatív dolgokat tudnak írni az emberek, de még mindig egy régi FK-ról van szó, amit visszaigényelni szeretne. - Régen se /véletlenül/ kapta meg az FK-t, hanem mert megtudta írni az egésznek a lényegét. Én pedig folytattam az Ő frakciójával aktív szerepjátékot és eléggé színvonalas szálakat vittünk végbe. - Csak támogatni tudom Ascel az egészet, mert régen is odatetted magad.
Gondolom egy ember okkal ad le egy FKt. Másrészt a Goldenbergs inc. megmutatta hogy mit tudtok összehozni, nekem tetszett a fragmovie, eszembe juttatta a régi Onlineos kalandjaimat. Ha lesznek hasonló zenés-táncos fragmoviek akkor teljes mértékben támogatom.
 

Hayas

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Xavier Fraga
Nem vagyok képben professzionális szinten az /illegális/ frakciókkal, de ezt egy laikus is látja, hogy borzadáj a publikált lapod. Igénytelen külalak, nyelvhelyességi hibák, satöbbi. Rangok? - Ezt még hallatni is rossz a huszonegyedik század szerepjátszási köreiben ezen témában. A válaszadásaidat részletesen átolvasva sem gondolnám, hogy naprakészen tudnál egy színvonalazódó, burjánzó frakciót létesíteni. Na meg a "minőségi" szó értelmezésével is gondok vannak ezekszerint.
 

Duko

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Gyengébbek kedvéért!
Ahogy olvasom itt a kommenteket van egy pár duty afkos,szexrps, illetve 4 lyukas kerékkel rallyzó, továbbá szerveren nem is nagyon játszó igazán "minőség RP-s" Nber..
Nem a Beef topic ba nyitotta a pályázatot ha jól látom...
Engem érdekel milyen volt/lesz/lenne .. Támogatnám!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó