Rory Ostell

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tomika

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
rory.png

sziasztok, nagyon reg rpztem mar ugyhogy kell egy kis ido mire visszarazodom, nezzetek el nekem <3 tippek tanacsok johetnek
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Hajrá Tamás, told neki!
Jók a képek, még mindig király a képeid stílusa. :*
 

tomika

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
alkatresz.png


kocsi.png


kicsit osszeszedetlen, most ennyire futotta, a lenyeg benne van. a kovetkezo jobb lesz.
a kocsit koszonom [member=423]KabukiYAJ[/member]❤️❤️❤️
 

tomika

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Idézet tőle: Kolbász:
[youtube]xLuIgE7eWxg[/youtube]
Idézet tőle: nofacenocase:
1.
1.png

2.
2.png


Connor egész nap dolgozott az O'Connor kertészetnél. Ezen a napon, szinte az összes házánál megfordult Paleto Bayben. A hosszú nap után,  a használt gépeken karbantartást végzett, majd hazafele vette az irányt. Útközben a helyi boltban állt meg étel és ital vásárlás miatt. Ezeket el is fogyasztotta. Mikor hazaért végre nekilátott a hetek óta várt jelentkezésnek. De az éjszaka még nem ért véget Connor számára, hiszen váratlan meglepetésben részesült.
KGD0ufF.jpg


fRu3mrh.jpg


kwHRCeJ.jpg


oBqzD3L.jpg

Igen, itt történt egy elírás. Glenn Lawrence = Corey Kamlyn, csupán álnév volt rajtam a maszk miatt IG és ezeket javítgatnom kellett, itt pedig nem figyeltem rá.
j7lGeNc.jpg

És itt is, ezért bocsi mindenkinek.
gFR7YBa.jpg


tyjRZ7A.jpg
 

tomika

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
b9fb5a85672c55111324d123e7618c63.png

Rory Ostell                                                                                                                  Corey Kamlyn
   
remelem leesett mindenkinek hogy ez csak egy poen
 

tomika

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Idézet tőle: tomika:
1. Hosszú rp volt, nem tettem mindent képre, csak a lényegesebbeket.
2. Salim Baker pólója az egyik képen bugos (amit Connor csinált) de viszont a saját játékán belül csak egy egyszerű fekete pólónak látja.
3. Előzmény: Néhány napja Connor segítséget kért Rorytól, hogy nézzen rá az autójára. Salim és Ostell megállapították, hogy Abrams autójának turbója tönkrement, így felszereltek egy kisebb turbót, ameddig a kocsira való gyári alkatrész megérkezik.

rp1.png


rp2.png
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó