Rogers Carson - LSPD ellen.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

rogers5661

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
panaszkonyvj.png



Neved: Rogers Carson

Játékos(ok) neve: LSPD - Dorothy Harvey, Robert Ashford, Ashton Blevins, Felipe Zacarias Barbosa, Lydia Yeong és társai.

Panasz oka: MG gyanúja, Force RP, Fair play hiánya.

Panasz kifejtése: A tegnapi napon a társaimmal együtt, már korábban megbeszéltük, hogy a pénteki fegyver hajót célba vesszük így is történt. Az egész akciót maszkban kesztyűvel hajtottuk végre a társaimmal együtt. A PD megérkezett ahogy az ilyenkor elvárható. Két kocsival menekültünk a parton már, abból az egyik egy Patriot Classic volt rendszámtábla nélkül, aminek a kesztyűtartójában volt egy forgalmi Rogers Carson neve volt rajta, ami a karakteremé. A kocsit hátra kellet hagyni egy defekt miatt. Viszont az akció után két órával vissza mentünk megnézni ott van e még a kocsi mert a lopott drogokat is benne hagytuk. Oda mentünk a kocsi nyitva volt a kulcsot nem is használtam mert nyitva volt így is kerülve a feltűnést, hogy a kocsi az enyém lenne. A csomagtartóból kipakoltunk. Majd, amikor elmentünk a helyszínről akkor nem messze onnan jött szembe egy járőrautó és amint elment mellettünk egy kis késéssel villogóval ki is szedett minket. Kérdem én: Honnan tudta egy kocsiról, hogy az az ember ül benne, akinek a forgalmiját megtalálták a menekülő autóba. Egy forgalmit, amin csak egy név szerepel se kép se születési dátum. Los Santos RP szerint egy 10 milliós város Rogers Carson meg egy nem ritka név, hogy tudják kép nélkül a karakteremhez kötni a rablást úgy, hogy egy olyan név áll rendelkezésükre, amiből a Carson az USA területén a top 100 leggyakoribb nevek között van a Roger-rel együtt. Illetve RP szerint az úton folyamatos forgalom van mert egy nagy város és vonzás körzetéről beszélünk. De ezt még elfogadom, végül is a tett helyszínén elkapták azt az embert, akinek a forgalmiját megtalálták amikor egy forgalmi nem állja meg magát büntető bizonyítékként jogilag a végén csatolok erre vonatkozó hivatkozásokat. De az egészben a legnagyobb hiba az, hogy a teljes intézkedés során egyszer sem kérdezték a nevem, egy személyit vagy jogosítványt sem kértek vagy vettek el tőlem. Kérdem én így ezek az iratok hiányában honnan tudták ők, hogy az ember, akit elfogtak az Rogers Carson az, akit keresnek egy forgalmival kapcsolatban? A fair play hiánya meg az egyesült államok alkotmányának teljesen hidegen hagyása az eljáró szervek által. Az, hogy kihallgatás és tárgyalás nélkül csak úgy lecsuknak az az egyesült államok alkotmányának 7 es pontjának a teljesen hidegen hagyása. Miszerint a hetedik módosítás előírja, hogy a polgári ügyek fenntartják az esküdtszék általi tárgyaláshoz való jogot. A PD intézkedése során nagyon sok olyan baki fellelhető amiért a való életben elbocsátják a rendőröket. Mint például: bizonyíték hiányában történő eljárás indítása. Az alkotmány 4 es pontjának szintén elhanyagolása miszerint a személy magán tulajdona nem kutatható át a megfelelő engedély nélkül. A kocsimat, amivel megfogtak a parancs bemutatása nélkül már a helyszínen kipakolták. Lezárásul csak annyit kérdezek, ha mi a realitás és a valóélet elve alapján játszunk, akkor a többieknek mért megengedett, hogy a valóélettől elrugaszkodott módon játszhassanak?

Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/Kqdrygna

Megjegyzés:
https://gattonecivilrightslaw.com/c...for-an-officer-to-point-their-gun-at-suspect/
 

Tukan

Fórum Mester
Adminsegéd
Üzenetek:184
Dorothy Harvey
Helló!

Először is szeretnék reagálni a dolgokra, megválaszolni esetleges felmerülő kérdéseket amikkel nem voltál/voltatok tisztában, bár én úgy tudom, hogy mindenre kaptatok IC választ, hiszen nem OOC indokból kezdődött ellenetek az RP. Először is, amit személyesen tudok, IC a traffipax bejelzett a járművetekre, melyen elég nagy körözés volt, ez gondolom a fegyverhajóhoz köthető menekülés miatt volt.

Log a traffipaxról:

[22:55:27] [MDC - Bejelentés] Körözés indoka: EÖKHSZ, LVB, HEM, HSZUM, BS
[22:55:27] [MDC - Bejelentés] Körözés leírása: Bővebben a esetről, a személyre kiadott körözésen olvasható el.

A pontos körözési indokot, leírást a bíráló adminnak fogom elküldeni, ha szükség lesz rá. Ahogy fent is említetted az autóban volt hagyva a forgalmi engedély, ez nem hiszem, hogy MG-re buzdító ok lett volna azok számára, akik egy rendszám nélküli autóról semmit nem tudnának meg. A jármű át lett vizsgálva, megtalálták benne a járműhöz kapcsolódó papírt, melyen az alvázszám tökéletesen egyezik. ez alapján már el tudnak indítani egy beazonosítást, mint ahogy látom benne vagy ezekben a dolgokban és követed az LAPD jogrendszerét és eljárását így tudhatod azt is, hogy egy ilyen autót esetek többségében darabjaira szedve forgatnak át.

A körözés ez alapján került ki. Arról már nem tehetünk, hogy ti a bűncselekmény után amely számunkra is meglepő volt, a telepakolt lopott áruval visszamentek a cselekményhez használt jármű miatt / járművel és megpróbáljátok elhozni. Pontosan ekkor jelzett be több helyen is a traffipax. Innentől személyesen voltam jelen IC, és megkezdtük a Felonyt. Ahogy az IC le is ment, részetekről ment az IC tagadás, ellenállás melyre mi nem mondtunk Fear RP-t, nem tudjuk milyen karaktert rpztek, hogy egy ilyen helyzetben megengedhetitek, hogy nyugodtan üljetek az autóban, és fegyvert fogjanak rátok. Részünkről még itt is tartottuk magunkat ahhoz, melyet többször le is írtam IC, hogy figyeljük a környéket mert veszélyes lehet. Miután nem tettetek eleget az utasításoknak így ,,erő használatával'' lettetek kitessékelve az autóból, viszont itt nem láttam semmi olyat, ami Force Rp-re lett volna utalva. A sok várakozásnak köszönhetően is, ha szerettétek volna reagáltatok volna ahelyett, hogy OOC a következő megjegyzéseket kapjuk mint hogy ,,szánalmas'' , ,,mi az IC indok? '' (küldök erről is logot ha szükséges)

Az előállítás után több emberen is végig mentem, már csak azért is, hogy el kerüljük az MG-t, végig lett kérdezve az összes járőr aki a helyszínen volt, hogy mi is történt pontosan. Ahogy azt tudod, hiszen példálózol az LAPD jogeseteivel, rajtaütésen, tettenérésen nem fogunk odamenni és jópofizni amiatt, hogy fegyveres elkövetők vagytok, szóval ezért szeretnénk bevinni titeket. Mint ahogy IC is ezt utána az ott talált bizonyítékok alá is támasztották. Beszállítottunk titeket, mi személyesen Matteo-t szállítottuk be, mivel Robert Ashford volt ott az egész esemény alatt, és ő találta meg a papírokat is az autóról így a kihallgatásban is ő vett részt (csak az MG gyanúja miatt) Mint azt tudod, IC a rendőr hazudhat egy kihallgatáson annak érdekében, hogy célokat érjen el. Mi ezt a verziót választottuk és ez alapján lett kihallgatva Matteo.

Matteo ezután magától kezdte bevallani, hogy valóban részt vettek a rabláson, ebből így folyt le a kihallgatás. A Fear Rp hiányát én kicsit arról a részről hiányolom, ha már így leírtad, hogy a srác részére felajánlottunk enyhített büntetést, kényelmesebb cellát azaz egy jobb helyet, annak fényében ha bedob 1-2 nevet. Nos mivel semmi ilyen nem történt meg, inkább csak hallgatott helyettük is így elvitte a balhé egy részét. Tudtommal a Fair play hiányában is ez okozta a problémát, hogy a 10 perces jail helyett így 30 percet kapott. Ha jól tudom te sem kaptál 5 percnél több börtönbüntetést, pontosan amiatt, mert nem akartunk veletek kitolni, ha már ilyen sokáig elhúzódott. (zárójelbe teszem, kevesebbet adtunk volna még ennél is, ha kapunk IC információt)


Megjegyzésképp szeretném kiemelni, hogy a valóságra próbálunk hajazni, akkor egy vezető személyiség, jelen esetedben mit keres kint egy szállítmányozáson, melyen amúgy tulajdonképpen csak hallani kellene, hogy megérkezett az áru biztonságban, vagy éppen baj van. Ebben az esetben mivel nem mondhatom azt, hogy részetekre teljesen sikeres akció volt, én a közelébe nem mentem volna a helynek. Lehet, hogy a ti karaktereitek ilyen ,,bátrak'' ,hogy nem foglalkoznak azzal, hogy a valóságban egy ilyen eset után a fél partszakaszon a rendőrök hemzsegnének, órákig tartó kutatással. Nos igen, mi ezt is csináltuk. Tudtommal 11 óráig kint voltak az egységek és rpztek, majd mielőtt ti kimentetek vissza a helyszínre, körülbelül 10 percel mehettek el.
(tervezem bővíteni még a választ, ha kapok információkat további dolgokról)

Az adminisztrátorok felé, vagy aki bírálja az esetet, ha szükséges lesz log bármiről amely az este folyamán történt ebben az rp szituációban, privátban tudom továbbítani.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:394
find out ic
kesztyűtartójában volt egy forgalmi Rogers Carson neve volt rajta, ami a karakteremé.
Viszont az akció után két órával vissza mentünk megnézni ott van e még a kocsi mert a lopott drogokat is benne hagytuk
Tehát szerinted az nem fearrp, hogy visszamegy "Rogers Carson" a tetthelyre egy olyan kocsihoz, aminek a kesztyűtartóban "Rogers Carson" iratai szerepelnek?
Esetleg az, hogy miután intézkedés alá vont a kezdeményező autó, nulla fearrp-t mutatva kiabáltál ki a kocsiból, hogy "ezt nem tehetik", majd tagadtad a teljes intézkedést úgy, hogy hat darab járőrautó van a tiétek mögött? Ez hol lenne realisztikus egy olyan karaktertől, aki egy étteremtulaj és volt politikus?
Bár a nyakkendőbe tekert heroin sem volt semmi.
szerint az úton folyamatos forgalom van
Minden tisztelettel. Háromnegyed tizenkettőkor ezen a kieső mellékúton - ami nem vezet sehova sem, zsákutca - mekkora forgalom lenne IRL? Szinte semmi. Még akkor sem ha a VÁROSBAN 10 millióan élnek.
1700329446807.png

Az alkotmány 4 es pontjának szintén elhanyagolása miszerint a személy magán tulajdona nem kutatható át a megfelelő engedély nélkül.
Ha jogászt akarunk játszani, akkor felvilágosítalak, hogy az alapozott gyanú fogalma ezt teljesen felülírja.
A fair play hiánya
5 perc jailt kaptál, szerintem az elég fair tekintettel arra, hogy késő este volt.
Miszerint a hetedik módosítás előírja, hogy a polgári ügyek fenntartják az esküdtszék általi tárgyaláshoz való jogot.
A szerveren nincs erre lehetőség, nincs bíróság sem esküdtszék. Tettenérésnél pedig nincs miért kihallgatni. Tekintettel arra, hogy mennyi kábítószert és fegyvert találtak nálad.


Bár ez sem volt valami szép, miután nem kezdtük el magyarázni OOC, hogy mi az intézkedésnek az oka.
[23:14:09] Rogers Carson: (( szánalmas ))
1700330667258.png
 
Utoljára szerkesztve:

rogers5661

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Először is szeretnék reagálni a dolgokra, megválaszolni esetleges felmerülő kérdéseket amikkel nem voltál/voltatok tisztában, bár én úgy tudom, hogy mindenre kaptatok IC választ, hiszen nem OOC indokból kezdődött ellenetek az RP. Először is, amit személyesen tudok, IC a traffipax bejelzett a járművetekre, melyen elég nagy körözés volt, ez gondolom a fegyverhajóhoz köthető menekülés miatt volt.
A kocsival amivel megfogtatok a meneküléshez és a hajóhoz sem volt semmi köze úgyhogy nem tudom mi alapján lett a körözés kiadva rá.
pontos körözési indokot, leírást a bíráló adminnak fogom elküldeni, ha szükség lesz rá. Ahogy fent is említetted az autóban volt hagyva a forgalmi engedély, ez nem hiszem, hogy MG-re buzdító ok lett volna azok számára, akik egy rendszám nélküli autóról semmit nem tudnának meg. A jármű át lett vizsgálva, megtalálták benne a járműhöz kapcsolódó papírt, melyen az alvázszám tökéletesen egyezik. ez alapján már el tudnak indítani egy beazonosítást, mint ahogy látom benne vagy ezekben a dolgokban és követed az LAPD jogrendszerét és eljárását így tudhatod azt is, hogy egy ilyen autót esetek többségében darabjaira szedve forgatnak át.
Ez így igaz egy forgalmi engedélyen ezek az adatok szerepelnek, viszont, ha az alvázszám alapján lett beazonosítva az autó akkor, esetleg erről van is log, hogy este 10-kor az erdő közepén vak sötétben valaki bemászik a kocsi alá megkeresi az alvázszámot, és miután megtalálja leírja róla?
A körözés ez alapján került ki. Arról már nem tehetünk, hogy ti a bűncselekmény után amely számunkra is meglepő volt, a telepakolt lopott áruval visszamentek a cselekményhez használt jármű miatt / járművel és megpróbáljátok elhozni. Pontosan ekkor jelzett be több helyen is a traffipax. Innentől személyesen voltam jelen IC, és megkezdtük a Felonyt. Ahogy az IC le is ment, részetekről ment az IC tagadás, ellenállás melyre mi nem mondtunk Fear RP-t, nem tudjuk milyen karaktert rpztek, hogy egy ilyen helyzetben megengedhetitek, hogy nyugodtan üljetek az autóban, és fegyvert fogjanak rátok. Részünkről még itt is tartottuk magunkat ahhoz, melyet többször le is írtam IC, hogy figyeljük a környéket mert veszélyes lehet. Miután nem tettetek eleget az utasításoknak így ,,erő használatával'' lettetek kitessékelve az autóból, viszont itt nem láttam semmi olyat, ami Force Rp-re lett volna utalva. A sok várakozásnak köszönhetően is, ha szerettétek volna reagáltatok volna ahelyett, hogy OOC a következő megjegyzéseket kapjuk mint hogy ,,szánalmas'' , ,,mi az IC indok? '' (küldök erről is logot ha szükséges)
A karakteremhez van egy elég hosszú és kidolgozott karakter történet bárki megtekintheti https://forum.onerp.hu/threads/előzmény-sztori-rogers-carson.23969/ itt megvan mindenre a válasz úgy gondolom. A karakterem egy veterán akinek jogi diplomája van, tisztában van a jogaival és azzal hogy ilyen esetben nem köteles engedelmeskedni, úgy hogy a félreállítás után semmi olyan illegális tevékenységet nem tett ami látható lett volna. Egyébként is egy ilyen helyzetben amikor a sofőr végig a kormányon tartja a kezét a másik meg mozdulatlan és az ő kezei is jól láthatóak hiába szegezi 8+ ember rájuk a fegyvert tudja jól, hogy nem fogja lelőni mert az a karrierje végét jelentené a rendőrnek mivel nem tettek semmi olyat, ami miatt lelőhetnék őket. Én úgy gondolom egy jogi diplomás veteránként van annyira tisztában a dolgokkal, hogy mit tehet meg és mit nem.

Forrás ahhoz, hogy ilyen helyzetben amikor fegyvert szegez a officer a gyanúsítottra akkor nem köteles minden parancsát követni: https://www.quora.com/If-a-police-o...-if-you-are-unarmed-and-not-breaking-any-laws
Az előállítás után több emberen is végig mentem, már csak azért is, hogy el kerüljük az MG-t, végig lett kérdezve az összes járőr aki a helyszínen volt, hogy mi is történt pontosan. Ahogy azt tudod, hiszen példálózol az LAPD jogeseteivel, rajtaütésen, tettenérésen nem fogunk odamenni és jópofizni amiatt, hogy fegyveres elkövetők vagytok, szóval ezért szeretnénk bevinni titeket. Mint ahogy IC is ezt utána az ott talált bizonyítékok alá is támasztották. Beszállítottunk titeket, mi személyesen Matteo-t szállítottuk be, mivel Robert Ashford volt ott az egész esemény alatt, és ő találta meg a papírokat is az autóról így a kihallgatásban is ő vett részt (csak az MG gyanúja miatt) Mint azt tudod, IC a rendőr hazudhat egy kihallgatáson annak érdekében, hogy célokat érjen el. Mi ezt a verziót választottuk és ez alapján lett kihallgatva Matteo.
Ennek nagyon örülök, de honnan tudtátok, hogy a jó embert fogtátok el amikor egy ujjlenyomatot sem vettetek tőlem, nevemet sem kértétek el és az irataimat sem néztétek meg?
Matteo ezután magától kezdte bevallani, hogy valóban részt vettek a rabláson, ebből így folyt le a kihallgatás. A Fear Rp hiányát én kicsit arról a részről hiányolom, ha már így leírtad, hogy a srác részére felajánlottunk enyhített büntetést, kényelmesebb cellát azaz egy jobb helyet, annak fényében ha bedob 1-2 nevet. Nos mivel semmi ilyen nem történt meg, inkább csak hallgatott helyettük is így elvitte a balhé egy részét. Tudtommal a Fair play hiányában is ez okozta a problémát, hogy a 10 perces jail helyett így 30 percet kapott. Ha jól tudom te sem kaptál 5 percnél több börtönbüntetést, pontosan amiatt, mert nem akartunk veletek kitolni, ha már ilyen sokáig elhúzódott. (zárójelbe teszem, kevesebbet adtunk volna még ennél is, ha kapunk IC információt)
nem gondolom, hogy egy ilyen helyzetben egy maffia tagnak fülét farkát behúzva felkéne dobnia az egész szervezetet, mert ha ez meg is történne akkor egy IRL maffia nem csak őt hanem 3 generációra előre menve az egész családfáját megnyomorítja. Erre is volt már példa a való életben, a tanúvédelmi programok is nagy százalékban nem jól sülnek el.
Megjegyzésképp szeretném kiemelni, hogy a valóságra próbálunk hajazni, akkor egy vezető személyiség, jelen esetedben mit keres kint egy szállítmányozáson, melyen amúgy tulajdonképpen csak hallani kellene, hogy megérkezett az áru biztonságban, vagy éppen baj van. Ebben az esetben mivel nem mondhatom azt, hogy részetekre teljesen sikeres akció volt, én a közelébe nem mentem volna a helynek. Lehet, hogy a ti karaktereitek ilyen ,,bátrak'' ,hogy nem foglalkoznak azzal, hogy a valóságban egy ilyen eset után a fél partszakaszon a rendőrök hemzsegnének, órákig tartó kutatással. Nos igen, mi ezt is csináltuk. Tudtommal 11 óráig kint voltak az egységek és rpztek, majd mielőtt ti kimentetek vissza a helyszínre, körülbelül 10 percel mehettek el.
ez teljes mértékig ic ügy, hogy a karakterem mit vállal be és mit nem, egyébként nem vagyok vezető, de mint írtam korábban a karakterem veteránként kötelességének érzi, hogy a csapatával tartson az akciókba nem hagyhatja, hogy azért vesszenek el társai mert esetleg nem ment el. A kezében szeretné tartani az irányítást.
Tehát szerinted az nem fearrp, hogy visszamegy "Rogers Carson" a tetthelyre egy olyan kocsihoz, aminek a kesztyűtartóban "Rogers Carson" iratai szerepelnek?
Esetleg az, hogy miután intézkedés alá vont a kezdeményező autó, nulla fearrp-t mutatva kiabáltál ki a kocsiból, hogy "ezt nem tehetik", majd tagadtad a teljes intézkedést úgy, hogy hat darab járőrautó van a tiétek mögött? Ez hol lenne realisztikus egy olyan karaktertől, aki egy étteremtulaj és volt politikus?
Bár a nyakkendőbe tekert heroin sem volt semmi.
Ezt feljebb már megválaszoltam, nem lett volna reális ha ott 10-en elkezditek porrá lőni az autót a valóságban sem így járnak el. És nagyon neked is ajánlom a karakterem történetét, hogy megértsd ő nem csak egy egyszeri éttermi dolgozó és politikus.
Ha jogászt akarunk játszani, akkor felvilágosítalak, hogy az alapozott gyanú fogalma ezt teljesen felülírja.
Ezen vitatkozhatunk, de az alkotmány pont úgy szól, hogy egy olyan dolog, amit semmi nem old fel, hiszen akkor anarchia lenne. Minden embernek vannak jogai attól függetlenűl hogy gyanúsított vagy sem. Gondolj bele akkor ez az érv szerint Tegyük fel van csak 15 olyan Rogers Carson nevű ember, akinek még van patriot-ja akkor most mind a 15 emberre körözést adnátok ki alapozott gyanúval kapcsolatban? Akkor nem demokrácia lenne, hanem diktatúra
5 perc jailt kaptál, szerintem az elég fair tekintettel arra, hogy késő este volt.
itt nem a jail time-on van a hangsúly, hanem azon, hogy ujjlenyomat, név és bármi féle irat nélkül hogy tudtátok, hogy a jó ember ül a rácsok mögött?
A szerveren nincs erre lehetőség, nincs bíróság sem esküdtszék. Tettenérésnél pedig nincs miért kihallgatni. Tekintettel arra, hogy mennyi kábítószert és fegyvert találtak nálad.
Ezt megértem és elfogadom.
Bár ez sem volt valami szép, miután nem kezdtük el magyarázni OOC, hogy mi az intézkedésnek az oka.
Ezt csak az indulat hevében írtam, magára a szituációra. Senkit sem szerettem volna vele megbántani de ha esetleg bárki is magára vette attól bocsánatot kérek. Fáradt voltam és kijött nagyon sajnálom.
 
Utoljára szerkesztve:

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:394
find out ic
Ezt feljebb már megválaszoltam, nem lett volna reális ha ott 10-en elkezditek porrá lőni az autót a valóságban sem így járnak el.
Azután, hogy rálőttetek az érkező egységre, ne csodálkozzatok, hogy rátok lőttek

De példának okáért, itt egy officert ütöttek majdnem el, szerintem nem egy lövés lett leadva itt. És az elkövetőnél itt csak egy csavarhúzó volt.
Ezen vitatkozhatunk, de az alkotmány pont úgy szól, hogy egy olyan dolog, amit semmi nem old fel, hiszen akkor anarchia lenne
Nem győzöm hangsúlyozni magam.. EGY TETTHELYSZÍNT HAGYTATOK EL és utána csodálkoztok, hogy félreállítanak. Ráadaásul egy zsákutcából amit senki sem jár. Az alapozott gyanú pedig elég egy letartóztatás megkezdéséhez.

hogy újlenyomat, név és bármi féle irat nélkül hogy tudtátok, hogy a jó ember ül a rácsok mögött?
Mint ahogy Tukán leírta neked, körözés volt a kocsidon és ezért húzott félre téged az első járőrautó.
 

Mikmak

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Sziasztok, szeretnék én is reagálni pár dologra.
Ennek nagyon örülök, de honnan tudtátok, hogy a jó embert fogtátok el amikor egy ujjlenyomatot sem vettetek tőlem, nevemet sem kértétek el és az irataimat sem néztétek meg?
Kezdjük az elején. Ott lett hagyva a nyitott kocsiban egy forgalmi, amin rajta volt a karaktered neve. Rövidebb kutakodás után megtudtuk, hogy a karaktered már letartóztatva is volt, ergo benne van a rendőrségi adatbázisban. Ezután következett a Facenetwork, ahol a karaktered teljes arca, testalkata látszódik, ami teljesen megegyezett a tegnapi kinézetével. Miután megtörtént a kiszállítás, látható volt az arc is, és az még meg se lett említve, hogy tele volt a karaktered illegális dolgokkal.
Ezeken felül a kihallgatóban Matteo egyértelműen elmondta, hogy ti voltatok a hajón, plusz hogy a zsákmányt is a kocsiban hagytátok.
A kocsival amivel megfogtatok a meneküléshez és a hajóhoz sem volt semmi köze úgyhogy nem tudom mi alapján lett a körözés kiadva rá.
Általában miután van egy körözött személy, minden járművére kikerül a körözés, be is jelzett a traffipax, miután másodjára visszamentetek a szétlőtt Patriothoz.
A kocsimat, amivel megfogtak a parancs bemutatása nélkül már a helyszínen kipakolták.
Miután fegyver, kábítószer volt nálatok, rendőrre lőttetek, a Felony Stop után IC részről egy teljesen indokolt átkutatás történt, de ez megint csak egy olyan dolog, amit teljes mértékben lehetett volna intézni IC kereteken belül, nem pedig PK-ban.
Los Santos RP szerint egy 10 milliós város Rogers Carson meg egy nem ritka név, hogy tudják kép nélkül a karakteremhez kötni a rablást úgy, hogy egy olyan név áll rendelkezésükre, amiből a Carson az USA területén a top 100 leggyakoribb nevek között van a Roger-rel együtt.
Mi az MDC alapján tudunk bármit kezdeni a nevekkel, a te karaktered neve volt az egyetlen amit feldobott, ilyen gondolkodással a körözések lehetetlenek lennének, mert nem tudhatjuk, hogy vajon IRL-t nézve lenne-e másik ember ilyen néven.
Az, hogy kihallgatás és tárgyalás nélkül csak úgy lecsuknak az az egyesült államok alkotmányának 7 es pontjának a teljesen hidegen hagyása.
Szerintem nem reális elvárás, hogy éjfél körül egy játékos olyan kérdéseket tegyen fel, amire már van válasz. Egyértelmű, megalapozott vádak voltak, feltehető kérdés pedig nem volt, mivel Matteo már elmondta azokat az információkat, ami megerősíti a vádakat.

Őszintén szólva nem igazán értem a PK indokát, minden le volt RP-zve úgy, mint bármikor máskor. Nem sikerült ez a rablás most, de minden hétfőn és pénteken ugyanúgy lehetőség nyílik erre, egyszerűen okosabban kell megtervezni.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[FA]Sziasztok, a PK-ban minden ki van fejtve, további bizonyíték nem szükséges a bírálathoz.
Az hogy egy lövöldözésből ott marad a tett helyszínén kb 200-300 méterrel odébb a szétlőtt autótok bőven elég indok arra, hogy átvizsgálják.
Majd ha ott elkezdtek egy másik autóval le fel járkálni, ne gondoljátok hogy nem fog egy egység se megállítani mikor ott volt egy akció előtte.
A ForceRp részét nem igazán értem, hogy miért lett ez is ráhúzva még. A Matteo Salanto előtted lett kihallgatva, mindent elmondott és fel is dobott.
Az LSPD Fairplay hiányát nem hinném, hogy meg kéne kérdőjelezni azok után, hogy 5 perces jailt kaptál a végén.
A PK-t jogtalanra bírálom, zárok.[/FA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó