Rocky adminsegédnek való jelentkezése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rocky

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Rólam Pár szó:

~ < Sziasztok, engem Dénesnek hívnak és egy átlagos 16 éves tiszalúci gyerek vagyok. Jelenleg 9. évfolyamos tanuló vagyok Magasépítő  szakon. Nem vagyok túlságosan zárkozó típus. Nem jellemző rám, hogy nem nyílnék meg  más emberek felé, ezzel kapcsolatot teremtve velük, ezért kijelenthetem,  hogy túl sok igazi barátom van. Természetesen ez igaz a szerveren megismert emberekre is. Az a pár személy, akik közel kerültek hozzám, viszont meghatározó szerepet töltöttek be a személyiségem kialakulásában és nekik köszönhetem, hogy most az vagyok aki. Jó emberismerőnek mondanám magam, és gyakran ami a szívemen az a számon. Szabadidőmben vagy a gép előtt ülök, vagy a 8 éves öcsémmel foglalkozok, vagy a barátaimmal múlatom az időt különféle szabadidős tevékenységekkel, ami főleg focit jelent.  Hobbi szinten elég gyakran a terembe  vagyok és zsákozok/kesztűzök, és szerintem elég jól megy már az önvédelem, bár csak az internet/barátaim állnak rendelkezésemre ismereteim fejlesztésére. Zenei ízlésem terén, nagyon kritikus vagy, csak a Rap-et vagyok képes elviselni főleg az "OG" gangsta, bár egy kis Eminem mindig jól jön. Régen sportoltam versenyszinten manapság ez már hobbi szinten maradt meg
Hobbim az úszás egészen kicsi korom óta úszok és már nem egy versenyem voltam jeleng. Az RP mellett edzek és dolgozok is, de próbálok minél több időt fektetni a szerverre. > ~


Miért engem válasszatok?:


~ < Azért válasszatok engem, mivel nagyon sokat tudok aktív lenni, nem feltételen a büntetésre mennék hanem próbálnám megbeszélni a dolgot a "szabálysértővel". Pozitív tulajdonságok közé sorolnám azokat a dolgokat, hogy türelmes vagyok, higgadt vagyok, mind a kettő felet meghallgatom és úgy tudom átlátni a helyzetet mintha teljesen "kívülálló" lennék, tehát nem kedvezményezek a barátaimnak, hogyha azzal lenne ügyem esetlegesen. Negatív tulajdonságaim közé sorolom azokat a dolgokat, hogy kissé előítéletes vagyok, tehát hogyha más szerveren esetlegesen meglátom, hogy kibannolták vagy esetleg trollkodik, akkor már egyből "elítélem", hogy itt is trollkodni fog, hogy minek jött ide. Ezen a negatív tulajdonságomon próbálok változtatni, éppen nem régibben volt erre egy élő példa, hogy szegény sráccal elég előítéletes voltam mivel egy másik szerveren kibannolták, és kiderült, hogy nagyon jó fej a srác. Negatív tulajdonságaim közé sorolnám azt is, hogy nem szeretem másokkal megosztani a vagyonomat vagy esetlegesen megszerzett dolgaimat, hogyha pedig megosztom akkor hülyén érzem magam, mert azt magamra is "költhettem" volna, bár megszoktam osztani csak nem nagyon szeretem. Visszatérve arra, hogy miért engem kéne választani az aktívságomon kívül még azt tudom mondani, hogy segítőkész vagyok, mindig is szerettem segíteni másoknak. Azért szeretném még, hogy engem válasszatok, mivel szerintem a probléma megoldóképességem egész jó, tehát megtudok oldani szinte bármilyen problémát, még ha az egy barátommal van, mivel említettem nem veszem figyelembe ha ügy van a barátommal a "barátságot". >



Mi az Adminsegéd feladata?:

~
< Igazából szerintem az adminsegéd feladatai közé tartozik, a problémák megoldása esetlegesen kialakult játékosok között. Az adminsegédnek elég gyakran figyelnie kell az RP-re, hogy ne történjen semmilyen szabálysértés, minden úgy menjen mint "IRL". Az adminsegédnek  teljesen tisztában kell lennie a szabályokkal, hogy meg tudja oldani az adott helyzetet, hogyha nonrp történik, vagy más szabálysértés vagy esetlegesen az adott játékosnak az információ átnyújtása olyan dologgal kapcsolatban amit ő nem tud. És végül nem arra kell mennie az adminnak, hogy egyből jail hanem pontosan el kell mondani, hogy miért kapja az adminjailt, esetlegesen megértette-e, ezzel elkerülhetőek az admin pk-k szerény véleményem szerint. > ~


Aktívsági idő:

~ Mivel, jelenleg nincs iskola és az én tudomásom szerint ezen, az éven nem is lesz ezért minimum naponta 5 óra. De ennél csak több lehet és sosem kevesebb. ~

Mi a csapatmunkáról való alkotott véleményed?:

~ < A csapatmunka szerintem nagyon fontos, főleg egy admin team-nál, ahol szinte elengedhetetlen a csapatmunka főleg egy  adminsegédnél mivel, ő még sokat nem tud erről a dologról, és a nagyobb adminnak segítenie kell neki ebben, hogy mit hogyan csináljon, mennyi jailt adjon az esetleges szabálysértésekért, hogyha nem tudja, hogy ez szabálytalan volt-e, ezért adhat -e jailt, tehát így végtére szerintem csapatmunka nélkül az egész Team semmit sem ér, hisz benne van a nevébe is "Team", tehát össze kell dolgozni.
> ~


Referencia

~  Nos hát volt bőven lehetőségem kipróbálni magam mint admin. Első szerver ahol admin lehettem az a Fine mta volt, ahol 3-as adminig jutottam részleteket nem szeretnék írni, hogy miért adtam le.
Következő szerver a WLS [GTA V RP Szerver] volt ahol adminsegédik jutottam el, majd a szerver vezetősége úgy döntött kirúg ezért  lekerült rólam az adminsegéd.
Ezután jött egy nagyobb szerver amit Fly mta névre hallgatott. Itt húztam le a legtöbb időt kb 6-7 hónapot. Ezalatt az idő alatt 3-es adminig jutotam el. > ~


Miért szeretnél adminsegéd lenni?

~  Azért, hogy tudjak segíteni a rászoruló játékosokon. Voltam én is olyan helyzetben, amikor nem tudtam, hogy most mit kéne tennem, vagy mi tévő legyek, és szeretném megtapasztalni, hogy milyen a másik oldalon, amikor én segítek annak, akinek szüksége van rá. Billentyűzeten elég gyorsan tudok írni, és helyesen, szóval tudnék hamar válaszolni a PM-ekre. Elég jól ismerem az embereket. Megszeretném mutatni, és bebizonyítani, hogy alkalmas vagyok én is erre a feladatra. ~ ~



[globmod]Áthelyeztem az elutasítottakhoz #szkepné[/globmod]
 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Szia. o/

Bár egyértelműen nem az én dolgom megmondani, hogy mit tegyél és mit ne a lapoddal, viszont van két dolog, ami engem zavar. Leírom őket és, ha gondolod megfontolod, ha nem, akkor pedig nem.

Első sorban, a "Rólam Pár szó:" bekezdésed alatti kilenc sorban láttam pár elgépelést és helyesírási hibát, amiket szinte biztos vagyok benne, hogy nem árt, ha javítasz.

Továbbá engem zavart az eltérő szerkesztés. Míg a lapod első része kisebb, a másik részét túlméretezettel betűtípussal írtad. Én azt tanácsolom, hogy próbáld meg átformázni a lapodat.

Mint ezt felül említettem, ez csak az én véleményem, nem szeretném sem a kedved szegni a jelentkezéstől, sem pedig beleszólni nem szeretnék a dolgodba. Ezek csak az én észrevételeim.

További kellemes napot és sok sikert. :)
 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Üdv, én is ide írok, mert rengeteg olyan hibát találtam a lapod olvasása közben ami mellett nem lehet elmenni.
- A lapodban néhol egyes szám első személyben írod a címeket, néhol pedig egyes szám második személyben.
- Rengeteg helyesírási hibát találtam, azok után is hogy elméletileg javítottad őket.
- Sok a rizsa a lapodban, rengeteg felesleges információt osztottál meg velünk amit amúgy nem lett volna feltétlen szükséges.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Rocky!

Köszönjük jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó