Rio Kazuyoshi - Unbann kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
unban.png


Név: Rio Kazuyoshi
Adminisztrátor neve: Puma
Indok: Közösségbomlasztás, hazugságok, zaklatás.
Tiltás időpontja: 2020-11-05
Meddig tart a ban: örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer lettem bannolva a büntetések fül szerint.
Miért kérsz unbant: Előszőr is szeretném azzal kezdeni, hogy sajnálom amit tettem. Igaz, hogy az embera múltban követett el hibát, de idővel ezek elkopnak és mindenki követ el egyszer valami őrültséget. Szeretnék ismét a szerver közösségéhez tartozni és ezúttal új lappal kezdeni. Ha opcionális és megbocsájtást nyernék, egyben egy tiszta karakterrel (CK-t is szeretnék kérni)
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Minden bizonnyal jobban oda figyelnék a helyzetek megfelelő kezelésére és jobban meg is válogatm azt, hogy milyen személyek legyenek körülöttem. Mivel a kitiltásom sajnos az exem miatt történt. További információt szivesen írok a történetről privátban, de ez nem egy publikus és mégis valójában egy IRL gondból adódott és fajult el egészen a játékból való kitiltásig. Köszönöm, hogy elolvastátok és amennyiben megbocsájtást nyerek remélem a jövőben jókat rp-zünk együtt. Köszönnettel egy régi játékos.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Összességében ezzel vegyes érzelmeim vannak, de nem szeretném fírtatni. Ami megtörtént az már megtörtént és elmúlt.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Szia!

Utolsó eséllyel és 90 perc jail fejében feloldom a kitiltásod.

Elfogadod?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Ebben az esetben feloldva. Jó játékot!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó