Renata Marlyn-Kenvante Fields

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

simeon

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Renata Marlyn
panaszkonyvj.png

Neved: Renata Marlyn
Játékos(ok) neve: Kenvante Fields. (Lenne még 3-4 ember de ezesetben egyedül volt)
Panasz oka: Folyamatos rablások.
Panasz kifejtése: Katerinával és Minatoval a kanapén beszélgetünk. Ekkor befutott ő egyedül, szerintem észre se vett minket mert csak szaladt ajtóról ajtóra. Természetesen én egyből fegyvert rántottam, végig célkereszttel követtem. Erre ő csak fegyvert ránt és lelő. Esélyem lett volna bármikor ledarálni őt, de távol áll tőlem az, hogy "rp szálat" ennyivel megoldjak egy napig (amíg jön/jönnek ismét). Persze, ez így részemről elég halvány. Ha ez az első, második eset akkor semmi gond. Bármikor szívesen részt veszek bármiféle szituációban, akkor is ha én jövök ki vesztesen belőle. De itt egy kicsit másról van szó. Teljesen elveszi a kedvem az egésztől az, hogy páraknak kimerül a karakter élete abban, hogy minden második nap eljön a mirrori házamba, feltöri a kocsit, a házat és ledarál. Értem én, hogy utcai rp, banda, nevezzük bárminek, akkor sem mész rá minden második nap egy civilre. Lehet OOC tudsz a karakteremről, de IC még semmilyen indokod nincs, hogy heti háromszor végbevigyük ezt a csodálatos rp-t. Gondolkodtam az előző eseteknél is, hogy írjak a témáról de én nem szerettem volna ezt folytatni. Persze, tudom azt a választ fogom kapni, hogy IC ügy, nem történt szabálysértés. Egyszerűen fel kell tenni a kérdést, hogy emeli-e ez a fajta tevékenység a szerver szinvonalát és élvezhetőségét?
Bizonyíték (kép, log, videó): Két szemtanú. Nem játszok videózva, főleg a házban nem amikor 3 női karakter beszélget.
Megjegyzés: Semmiféle szankciót nem várhatok el, csupán letisztázni, hogy minimalizálni és színvonalasabbá tenni ezt az egész dolgot.
 

KGvagyok

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Messi123A
Rendben van! Kezdjük ott, hogy nem vettelek észre ez igaz. De végig fegyverrel céloztam kifelé és egyből rád fogtam miközben te is rám. Arról nem tehetek, hogy én előbb reagáltam és le lettél lőve. A többire nem méltatok se időt, se válasz szánni inkább, mert se realitás, igazság nincs. Csatolom a bizonyítékot! Kitérnék még arra is, hogy végig nézted, hogy kivégzem a barátodat IC, ti pedig ilyeneket mondtok, hogy én is így fogok járni megöltök, stb..
Ezek mellett RP-t szerettél volna tagadni, vagy a társad nem tudom pontosan, és bizonyítékok nélkül teszed meg a panaszkönyvet, szerintem elsőnek ezeken gondolkodj el és azon, hogy olyan dolgokat írsz, mondasz ami nem igaz.
 
Utoljára szerkesztve:

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:214
bolondmike
Rendben van! Kezdjük ott, hogy nem vettelek észre ez igaz. De végig fegyverrel céloztam kifelé és egyből rád fogtam miközben te is rám. Arról nem tehetek, hogy én előbb reagáltam és le lettél lőve. A többire nem méltatok se időt, se válasz szánni inkább, mert se realitás, igazság nincs. Csatolom a bizonyítékot! Kitérnék még arra is, hogy végig nézted, hogy kivégzem a barátodat IC, ti pedig ilyeneket mondtok, hogy én is így fogok járni megöltök, stb..
Ezek mellett RP-t szerettél volna tagadni, vagy a társad nem tudom pontosan, és bizonyítékok nélkül teszed meg a panaszkönyvet, szerintem elsőnek ezeken gondolkodj el és azon, hogy olyan dolgokat írsz, mondasz ami nem igaz.
Tisztelet, Minato voltam ebben az adott RP-ben, szerintem nekem egy rossz szavam nem volt hozzád, én RP-ztem amire te kértél, szóval engem ebbe ne személyesíts légyszíves, köszimöszi.
 

simeon

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Renata Marlyn
Rendben van! Kezdjük ott, hogy nem vettelek észre ez igaz. De végig fegyverrel céloztam kifelé és egyből rád fogtam miközben te is rám. Arról nem tehetek, hogy én előbb reagáltam és le lettél lőve. A többire nem méltatok se időt, se válasz szánni inkább, mert se realitás, igazság nincs. Csatolom a bizonyítékot!
Én nem is akartam reagálni azzal, hogy lövök. Másfajta rp-t tolunk mindketten. Azzal mi oldódott volna meg ha lelőlek? Oké, annyi, hogy most nem rabolod ki a tagokat akik velem voltak. Legkisebb félelmem az, hogy elvesznek tőlem valamit egy játékban amivel kikapcsolódok szabadidőmben. Én csak pontot szeretnék tenni erre a sorozatra ami megy. Jelen állás szerint úgy van vége ha nem járok fel. Sajnálom, hogy nincs annyi időd, hogy elgondolkodj és adj egy méltó választ. Mint említettem, napok óta ez megy. Nem tudom a többi srác aki ezt csinálja az IC veled van-e vagy sem, nem is érdekel. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell többször egy héten ezt csinálni? Ha a ház előtt állunk, ott van a dara, ha bent akkor ott. Én meg nem fogok bent állni és várni fegyverrel, hogy valaki jöjjön be és lelőjjem. Mindenki másképp éli meg a szerepjátékot, másképp formálja. Kimondhatom még pár játékostársam nevében, hogy nem azzal van a baj, hogy raboltok, ti jöttök ki győztesen. Egyszerűen túl sok. Más illegál sem megy bankrablásra minden nap. Nem támadni akarok, elmondom a véleményem.
 

KGvagyok

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Messi123A
Figyelj.. Részemről tárgytalan nekem bizonygatni, egy tapasztalt adminisztrátor, tudja, hogy ez jogtalan panaszkönyv.
 

simeon

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Renata Marlyn
Figyelj.. Részemről tárgytalan nekem bizonygatni, egy tapasztalt adminisztrátor, tudja, hogy ez jogtalan panaszkönyv.
Elmondtam, nem is szankcióért írtam meg a panaszkönyvet. Élvezhetetlenné teszitek a szerepjátékot. Értem én, hogy banda meg minden, akkor sem ezt kéne tolni. Mindenki örül, hogy sokszínű a frakció lista. Nekem annyi a bajom, hogy ha már egy ekkora szerveren valaki egy frakciót kap akkor ő hozza a színvonalat, ő legyen kreatív. Ezt folytatni felesleges, én is tudok hívni 5-6 embert, várunk a házban, szétlövünk mert tudjuk minden este ott vagytok. A másik véglet meg, hogy lehet hozni az ilyenekből egy szép hosszú rp-szálat.
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:214
bolondmike
''biztos nem fogom oda adni, van rajta 500k tso'' Valami ilyesmit írtál..
Igen tény és való hogy írtam, elvettél 50.000$-t, egy fegyvert és sorolhatnám, te erre mit is írtál? - Nem vagyok ennyire kö+ vagy nem is tudom milyen jelzőt használtál saját magadra, szóval azt hiszem ott meglett beszélve :) De ha bántott ez az egész nyugodtan elviheted, ha ezen múlik a becsületed. :3
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:214
bolondmike
Igen 50.000$, de a barátodnak meg mondtam, hogy ne is adja oda, pedig elvehettem volna.
Nem egy kasszán vagyunk, szóval ez a te jó szíveden múlt hogy nem vetted el tőle, az már sajnos nem az én gondom, illetve ahogy olvasom hallottam nem az első ilyen esett, szóval szerintem ez a TE FEAR dolgod volt hogy nem veszed el, ha 1 - 2 naponta nulla storyval a nyakukra jártok.

UI - Én többet ehhez nem tervezek hozzá szólni, illetve ha ebből a dologból szükség volna a logra, azzal tudok szolgálni az illetékes adminnak.
 

simeon

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Renata Marlyn
Nem egy kasszán vagyunk, szóval ez a te jó szíveden múlt hogy nem vetted el tőle, az már sajnos nem az én gondom, illetve ahogy olvasom hallottam nem az első ilyen esett, szóval szerintem ez a TE FEAR dolgod volt hogy nem veszed el, ha 1 - 2 naponta nulla storyval a nyakukra jártok.

UI - Én többet ehhez nem tervezek hozzá szólni, illetve ha ebből a dologból szükség volna a logra, azzal tudok szolgálni az illetékes adminnak.
Én sem szeretnék hozzászólni. A véleményem leírtam a fentiekben.
 

Taami

Individuum
Mentor
Üzenetek:303
Mentor hozzászólás


Sziasztok.


A Blue Flame Gang frakció 11-én került be a szerverre, mivel előtte scriptesen esélytelen volt számukra a házfeltörés script használata, innentől kezdve vizsgáltuk meg a szerver logot.

A log alapján egyszer került feltörésre az ingatlanod 04. 17-én.

„[2024-4-17 22:36:36] !{red}[oneAdmin] Roderick Collins!{white} elkezdte feltörni a 3229 ID-jű interior ajtaját.”

A mostani esetnél meg nyitva volt az ajtó, túlzás azt állítani, hogy két naponta törnek be hozzád. Vagy ha igen nem @KGvagyok és társulata teszi mindezt. Kivártatok az egymásra célzásnál, hogy ki reagál hamarabb, ebben az esetben Kenvante Fields karaktere volt a gyorsabb.
A PK, miszerint Kenvante Fields karaktere vagy frakciója folyamatosan a te házad töri fel kétnaponta a log alapján jogtalan.


 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó