Relay Adminsegéd pozícióra való jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:705
-
Lt7ar6l.png
Adminsegéd posztra való jelentkezés
#ReLay
Rövid bemutatkozás:
Szia Kedves/Kedvetlen idegen! Mivel illedelmes vagyok ezért első sorban szeretnék bemutatkozni neked.
Becses nevem Dominik, 18 éves munkás ember volnék. Építőiparban dolgozom, azon belül Épületgépészet. Hobbim igazából nagyon nincs, persze ha az alvás nevezhető hobbinak akkor van. Szabadidőmben videojátékokkal töltöm el az időm... DE! Nyugalom! Jut idő a családra, barátokra és egyéb közel álló személyek számára. Nem ez az első szerverem ahol játszom, szóval páran lehet ismernek is. Mindenkinek van rólam pozitív és negatív véleménye is. A pozitívat figyelembe veszem, a negatívból pedig tanulni próbálok.
Aktivitásomról egy kisebb tájékoztató:
Mivel munkahellyel rendelkező egyén vagyok, így kicsit kötöttebb vagyok. Ami azt takarja, hogy hétköznap reggel 7-től este 5-ig dolgozom, így ez idő alatt nem vagyok elérhető csakis Discordon. A szerveren nagyjából este 6-tól éjszaka 10-11-ig vagyok elérhető... néha éjfélig. Hétvégente pedig elég sok időt tudok fent tölteni, ha nem jön közbe semmi.

Pár "belső" tulajdonság ami segíthet, esetleg ronthat a jelentkezési lapon:
NEGATÍV
POZITÍV

  • [float=right max=45%]
    • Szókimondó
    [/float]
    [float=right max=45%]
    • Néha lázadó típus
    [/float]
    [float=right max=45%]
    • Kiáll a véleménye mellett
    [/float]
    • Türelmes
    • Csapat játékos
    • Segítségnyújtó
    • Szerintem kedves
    • Közvetlen és barátságos

  • Felmerülhet a kérdés is, hogy miért engem válasszatok? Ez mellett nem nagyon érvelnék... Annál jobban nem utálok semmit, amikor valaki maga mellett érvel... "Jajj de jó vagyok ebben meg abban... Én vagyok a legjobb". Szóval ezt nem nagyon firtatnám tovább. Valaki lehet pont abban jó, amiben én nem... és én lehet abban vagyok jó amiben a másik kevésbé. De ez meglátás és megítélés kérdése.
    Az inspirációm a lap megírása alatt mind végig az volt, hogy a problémába ütköző játékosok kevesebb problémával rendelkezzenek. A friss játékosok (és a meglévő) kérdéseire pedig mihamarabbi választ adni, adott rendszerek megértetése. (Mit, hogy s miért...)
     
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Véleményem szerint a lap iszonyatosan rövid, az RP pályafutásodról szinte semmit nem tudtunk meg.
Legalábbis aki nem ismer másik szerverről, mint én, annak lehetetlen egy alapvető képet kialakítania ezen lap alapján.

Ami a negatív tulajdonságaidat illeti, ezek a legrosszabbak amik meglehetnek egy Adminsegédben.
A "kiáll a véleménye mellett" alapján nem tudom mennyire lennél képes csapatban dolgozni, vagy szimplán jó, lehetőleg mindenki számára kedvező döntéseket hozni.
Nem szívesen vitáznék egy olyan Adminnal, akit észérvekkel alig lehet meggyőzni, mert a sajátját foggal-körömmel védi, emellé még le is olt.
( Legalábbis erre gondolok "szókimondóság" alatt. )

Remélem, hogy mindenkivel szót tudsz érteni, és mindenkivel a maga módján tudsz beszélni.
Sokan nem szeretik egy beszélgetés során ezt a fajta stílust amit ( leginkább Discordon ) képviselsz. Bár gondolom csak a hatás miatt olyan, amilyen.

Én a személyes tapasztalataim alapján nem támogatom a lapod, de kitudja, lehet ez is elég lesz. Sok sikert!
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:705
-
Idézet tőle: pepu.:
Ami a negatív tulajdonságaidat illeti, ezek a legrosszabbak amik meglehetnek egy Adminsegédben.
A "kiáll a véleménye mellett" alapján nem tudom mennyire lennél képes csapatban dolgozni, vagy szimplán jó, lehetőleg mindenki számára kedvező döntéseket hozni.
Nem szívesen vitáznék egy olyan Adminnal, akit észérvekkel alig lehet meggyőzni, mert a sajátját foggal-körömmel védi, emellé még le is olt.
( Legalábbis erre gondolok "szókimondóság" alatt. )

Köszönöm a hozzászólásod! A "Kiáll a véleménye mellett" ne úgy értsd, hogy én azt foggal körömmel védem. Meg hallgatom a másik fél véleményét is, nem vetek meg senkit. De ezt értsd úgy ha igazam van, akkor azt "védem". Persze írhattam volna ezt is konkrétan ami egyértelmű lett volna. Nem, nem oltok le senkit. A "szókimondóságot" pedig abban nyilvánítom ki, hogy kimondom ami nem tetszik... esetleg ha mással van problémám. A lapon nem változtatok, marad a jelenlegi.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Relay!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Jobb lett volna, ha inkább hallgatsz a feletted szólóra. Nem nyerte el tetszésünket a jelentkezésed.

Szívélyes üdvözlettel,
krekor​
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó