Reece Kay -> Reaper

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
panaszkonyv.png

Neved: Reece Kay
Adminisztrátor(ok) neve: Reaper
Panasz oka: Egy szituáció nem megfelelő elbírálása.
Panasz kifejtése: Sandy Shores tónál mágneshorgásztunk haverjaimmal, majd beszóltunk két csajnak (ez teljes mértékben igaz, hogy hibáztunk erről nem is szeretnénk vitát nyitni). Ezután haverom elővettő (Malik Kay) a baseball ütőt és elkezdett rohanni feléjük (ami szintén a mi hibánk). Erre azt a választ adta Candela Laia Costa (aka Chris Kyle jr.),hogy elővette a fegyverét és rálőtt Malikra. Nos ugye itt már a történetben előfordul, hogy nem csak mi hibáztunk. Akkor jött Reaper, aki megmondta a tutit, hogy Maliknak két figyu a másik két illető pedig semmi warn nélkül róhatja tovább Sandy Shores pusztáit. Mi abban teljes mértékben egyetértünk, hogy hibáztunk, de akkor már szeretnénk, hogy egyenlően bíráljanak el.Megértjük azt is,hogy mi sokkal nagyobb hülyeséget csináltunk (akkor ez megoldható lenne, hogy Malik kap 2 warnt Chris Kylkhm elnézést, Candela Laia Costa pedig 1et).
Bizonyíték (kép, log, videó):Itt van a mi sarunk:
[15:13:38] Malik Kay ordítja: mit pofáztok nekünk kurvák
Erre jött a válasz:
[15:13:43] *** Candela Laia Costa  elővesz egy fegyvert. (Colt Python MK2)
[15:13:45] Zia Somoylova mondja (rádióba): halas létszi!
[15:13:49] *** Zia Somoylova  kihúzza a mágnest a vízből.
[15:13:54] *** Candela Laia Costa  elrak egy fegyvert. (Colt Python MK2)
És... Reaper apátok berobbant az OOC chat felületére:
unknown.png

Igazából ennyi is volt az ügy a másik két fél egyébként beismerte, hogy valóban lőttek, igaz kicsit vállveregető módon:
[15:53:53] Candela Laia Costa: (( levegőbe löttem ember XDDDD ))
[15:51:45] Candela Laia Costa: (( 1 golyo löttem el de azt se rájuk ha én lövök az 99% ba be talál
Egyébként a másik két fél, eléggé toxicus volt az egész adminügy alatt, mint például:
[15:48:53] Zia Somoylova: (( ránk kiáltottál találkozunk még ribancok igy ezt ideztem XDD előte egy bézbol utővel jöttel ránk vagy jöttetek :) )) Ez a tipikus xDDD vagy :) amivel lenézzük a másikat, eléggé érdekes illetve az emberezés, ami OOC stílus.
Egyébként Reaper Jamal Higgins-t elmuteolta,hogy ne szóljon bele az ügybe, miközben ő is jelen volt és ezt még a résztvevők is írták,hogy hárman együtt voltunk.
[15:49:57] Reaper: (( Jamal, miért szólsz bele, ha nem vagy érintett? ))
[15:50:36] Jamal Higgins: (( tehát szerintem van jogom beleszólni még ha nem is sok. ))
[15:52:44] [oneRP] Te jelenleg le vagy némítva! Némításod lejár: 1771 másodperc múlva!
Az utolsó három log Jamal Higginstől volt.



Megjegyzés:Erről meg csak annyit, hogy ha ez valóban így van én szívesen elébe állok,hogy 100-ból ha le tud lőni 99-szer akkor én azt mondom rendben van, másképp amúgy meg OOC hazugság lenne, ez nyílván elég durva példa de azért az arcból egy ici-picit vissza lehetne venni.
[15:51:45] Candela Laia Costa: (( 1 golyo löttem el de azt se rájuk ha én lövök az 99% ba be talál ))
 

Kyle Proctor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Akkor még hozzá teszek pár logot amit kihagytatok ooc hazugság adminak plusz ooc minősités :)
Plusz én is jelen voltam az ügyön és szeretnék Reapernek igazat adni hogy igazságosan döntöt :)

[15:44:28] Malik Kay: (( mert senki nem ment át rajtad az biztos és crossmotorunk sincs ))
[15:44:34] Malik Kay: (( Nem te a társad lött rám ))
15:46:49] Malik Kay: (( és nem ment át rajtad ))
[15:46:54] Jamal Higgins: (( szerintem innenstől jóformán tárgytalan ))
[15:47:02] Candela Laia Costa: (( ahaaa videod van ? :slight_smile: ))
[15:47:09] Jamal Higgins: (( videód van arról hogy majdnem átment rajtad? ))
[15:47:12] Candela Laia Costa: (( mert én btw jelenleg nem birok integrált video kártyával vissza nézni.. ))
[15:47:16] Malik Kay: (( videód van arról hogy átment rajtad? ))
[15:47:19] Zia Somoylova: (( deeee van motrotok nem? miaz hogy nincs XD mindegy szerinetem hagyuk ezt!!! ))
[15:47:20] Jamal Higgins: (( bizonyítsd be hogy okkal lőttél rá. ))
[15:47:23]  Diana Kennedy  kinyitotta egy jármű ajtaját.
[15:47:28] Reaper: (( Malik. ))
[15:47:30] Candela Laia Costa: (( azt mondtad nincs motrotok utána meg hirtelen vagy? ))
[15:47:32] Malik Kay: (( bizonyitsd be hogy okkal löttél rá/rám ))
[15:47:42] Malik Kay: (( Igen? ))
[15:47:50]  Diana Kennedy  lerögzíti a járművet.
[15:47:51]  Jamal Higgins  bedobja a mágnest a vízbe.
[15:47:53]  Diana Kennedy  beindított egy járművet.
[15:48:09]  Reece Kay  bedobja a mágnest a vízbe.
[15:48:10] Reaper: (( Ha nincs motorotok. ))
[15:48:20]  Diana Kennedy  kiengedi a jármű rögzítőfékét.
[15:48:23] Reaper: (( Akkor mégis ki jött azzal az Enduro-val? ))
[15:48:29] Malik Kay: (( ki irta hogy nincs motorunk ))
[15:48:35] Candela Laia Costa: (( te ))

--------------

[15:52:49] Reaper: (( Leírom még egyszer. ))
[15:52:52] Reaper: (( Szóval. ))
[15:52:54] Reece Kay: (( Jolvan már Wasilij Zajcev ))
[15:53:02] Candela Laia Costa: (( ne minősits oocn köszi :slight_smile: ))
[15:53:08] Reece Kay: (( vagy akár a fehér halál, nem? ))
[15:53:13]  Reece Kay  bedobja a mágnest a vízbe.
[15:53:19]  Malik Kay  kezébe vesz egy Ásványvízt.
[15:53:23]  Reece Kay  kihúzza a mágnest a vízből.
[15:53:30] Reaper: (( Azért nem kap szankciót, mivel hibás szituációt kezdeményeztetek és azt reagálta le. Ha titeket meglőtt volna, akkor kapna. ))
[15:53:44] Reece Kay: (( Most azért mert egy rekordtartó mesterlövészhez hasonlítalak az minősítés? Tudom jobb vagy nála de azért na. ))
[15:53:45] Malik Kay: (( megpróbált  ))
[15:53:48] Malik Kay: (( de nem sikerült ))
[15:53:50] Candela Laia Costa: (( xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd ))
[15:53:51] Malik Kay: (( benne van hogy nem sikerül ))
[15:53:54] Candela Laia Costa: (( levegőbe löttem ember XDDDD ))
[15:53:56] Malik Kay: (( de ott a lényeg hogy meg próbálta ))
[15:54:11] Malik Kay: (( A kocsim felé lötté mégis ))
[15:54:19] Candela Laia Costa: (( hmm az érdekes és azt hogy ? :slight_smile: ))
[15:54:21] Reaper: (( Úgy látom nem jutunk egyről a kettőre. ))
[15:54:24] Reaper: (( Vita vége. ))
[15:54:28] Malik Kay: (( nem mert  ))
[15:54:29] Reaper: (( Védett helyen több ilyen ne legyen. ))
[15:54:31] Reaper: (( Sziasztok. ))
[15:54:36] Candela Laia Costa: (( köszi reaper hali :slight_smile: ))
[15:54:37]  Jamal Higgins  bedobja a mágnest a vízbe.
[15:54:38] Malik Kay: (( és akkor kapok szankciót ))
[15:54:44] Reece Kay: (( most sem értem ))
[15:54:44] Malik Kay: (( ök pedig elmennek szabályszegésért ))
[15:54:48] Malik Kay: (( mert ismerettség ))
[15:54:49] Reece Kay: (( Nonra nem non a válasz ))
[15:54:58] Reece Kay: (( Reaper ehhez hozzáfúzni való? ))
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Idézet tőle: Az Öreg VallhalaDaddy:
[15:48:29] Malik Kay: (( ki irta hogy nincs motorunk ))
[15:48:35] Candela Laia Costa: (( te ))
Ez egyébként így teljes:
[15:48:25] Malik Kay: (( ki irta hogy nincs motorunk ))
[15:48:31] Candela Laia Costa: (( te ))
[15:48:33] Jamal Higgins: (( neki nincsen ))
[15:48:35] Malik Kay: (( Azt irtam hogy nekem nincs ))

Idézet tőle: Az Öreg VallhalaDaddy:
plusz ooc minősités
"A szerveren tilos az OOC szidás. Nem tilos a minősítés."
 

SnugLion4848772//Yu

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Üdv, mint részvevő ennyit tennék hozzá!
[15:44:28] Malik Kay: (( mert senki nem ment át rajtad az biztos és crossmotorunk sincs ))
Értem én, hogy egy ílyen esetben rossz dolog ha nem úgy jösz ki az esetből ahogy szeretnéd, de az hogy vádaskodsz azzal, hogy az ismeretség miatt döntött így az admin meg ilyenek! úgy hogy loggban is hazudsz neki!!! Simán vissza keresik kié az a motor amúgy is!
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Szia. Fogalmam sincs mégis ki mondta neked, hogy logban hazudtunk vagy ezt honnan szűrted le. Az a motor valóban közülünk senkié sem volt, Malik nem hazudott hisz Brayton McShawn birtokában állt az adminügy alatt,így ez lényegtlen. Mellesleg nem az adminügyet megbeszélni írtam ezt a PK-t, leírtam és ti is leírtátok, hogy mi történt. Most nem arról van szó,hogy mi volt az adminügyben hanem, hogy Reaper hogyan bírálta el. Egyébként ti természetesen azt állítjátok, hogy jól bírálta el, mert enyhén szólva is kedvezett nektek. (Malik kapott warnt, ti nem pedig köztudott nonra nem non a válasz)
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szia, pár kérdésem, észrevételem lenne.

-Ezt a szöveget miért érzem úgy, hogy azért hajtogatod, hogy igazad legyen? Leírtad ügyintézés közben is 10x és kezd uncsi lenni.
Idézet tőle: Reece Kay:
nonra nem non a válasz
-Tényleg jobban örülnél, ha 2 warnt kapsz 1 helyett?
Idézet tőle: Reece Kay:
akkor ez megoldható lenne, hogy Malik kap 2 warnt Chris Kylkhm elnézést, Candela Laia Costa pedig 1et
-Ha azt írjátok, hogy crossmotorotok sincs, annak érdekében, hogy én azt gondoljam, hogy nem ti voltatok azzal, az szerintem kimeríti a félrevezetés fogalmát.
Idézet tőle: Az Öreg VallhalaDaddy:
[15:44:28] Malik Kay: (( mert senki nem ment át rajtad az biztos és crossmotorunk sincs ))
Idézet tőle: Reece Kay:
Az a motor valóban közülünk senkié sem volt
-Erről valami logot mutass már kérlek, hogy ez mikor történt így.
Idézet tőle: Reece Kay:
Akkor jött Reaper, aki megmondta a tutit, hogy Maliknak két figyu a másik két illető pedig semmi warn nélkül
-Azt miért nem teszed hozzá, hogy azért lettél némítva, mert kismilliószor szóltam, hogy a felesleges vita folytonos újrakezdését a semmiről fejezd be, mert értelmetlen? Azt, hogy utána még PM-eket írtál ugyan azokat leírva, mint korábban?
-Nem érzem úgy, hogy kedveztem volna bárkinek is.
-Leírtam korábban is, de azért megteszem mégegyszer. Azért nem kapott a másik fél szankciót, mert egy figyelmeztető lövést adott le, miután ti megtámadtátok. Ha meg akartak volna ölni, akkor vagy sérültek vagy halottak lettetek volna. Az már csak a hab a tortán, hogy miattatok kerültek egy nem megfelelő interakcióba, amit valahogy le kellett reagáljanak, amíg Admin érkezik. (Utána úgy emlékszem elmentek kocsival, mielőtt komolyabb összetűzés lenne)
-Ezt én sem értem, hogy ügyintézés közben honnan szedted így a semmiből, hogy ismeretség miatt adok nekik igazat, de szánalmasnak tartom.
Idézet tőle: SnugLion4848772//Yu:
 Értem én, hogy egy ílyen esetben rossz dolog ha nem úgy jösz ki az esetből ahogy szeretnéd, de az hogy vádaskodsz azzal, hogy az ismeretség miatt döntött így az admin meg ilyenek!

Remélem nem hagytam ki semmit így későn, emlékezetből reagálva, de ha lenne még valami, akkor azt a későbbiekben még hozzáteszem.
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Szia. Azért ismétlem meg a szöveget, mert nem kaptam rá választ. Kapok rá választ? Ha nonra nem non a válasz akkor mehet nekik is a warn,hisz köztudott, nonoztak ők is.Hiába, addig hajtogatom ameddig nem tudsz rá választ adni.
Idézet tőle: Reaper:
-Nem érzem úgy, hogy kedveztem volna bárkinek is.
Akkor kifejezetten rosszul érzed,hiszen egy embert aki szabálysértést követett el, megbüntettél a másik pedig aki úgyszint szabálysértést követett el, nem büntettél meg, ennél egyértelműbben nehéz leírni.
Idézet tőle: Reaper:
mert egy figyelmeztető lövést adott le, miután ti megtámadtátok.
Nos, igazából nem tudom honnan vetted,hogy figyelmeztető lövés volt. Ezt ők állították, miközben rálőttek a kocsira,amiben Malik ült. De mint lehet látni, ebben is inkább rájuk hallgatsz, semmi bizonyíték nélkül. Ezt az állítást azóta sem tudták alátámasztani.
Idézet tőle: Reaper:
honnan szedted így a semmiből, hogy ismeretség miatt adok nekik igazat,
Nos, konkrétan innen szedtem. Mivel semmit nem tudtak felmutatni, mi sem és mégis nekik hittél, mint fentebb is fogalmaztál. Én egy vitában nem foglak leminősíteni,szerintem meglehet ezt beszélni sértegetés nélkül is.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Te elolvastad egyáltalán a válaszaim? Már kétszer megválaszoltam miért nem kaptak. Egyébként idáig képletesen értelmeztem ezt a kijelentésed, de most realizáltam, hogy te ezt szó szerint érted. Mikor nonoztak?
Idézet tőle: Reece Kay:
Azért ismétlem meg a szöveget, mert nem kaptam rá választ. Kapok rá választ? Ha nonra nem non a válasz akkor mehet nekik is a warn,hisz köztudott, nonoztak ők is.Hiába, addig hajtogatom ameddig nem tudsz rá választ adni.

Amennyiben ezt alátámasztod nekem, akkor elismerem, hogy ilyen téren rosszul döntöttem, addig viszont továbbra is azon véleményen vagyok, hogy 2 MP5N segítségével simán megöltek / megsebesítettek volna, ha az a cél.
Idézet tőle: Reece Kay:
Ezt ők állították, miközben rálőttek a kocsira,amiben Malik ült.
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Akkor leegyszerűsítem.
Idézet tőle: Reaper:
2 MP5N segítségével simán megöltek / megsebesítettek volna, ha az a cél.
Rálőttek a kocsira. Tehát szabálysértést követtek el,nem? Igen. Ilyenkor nem rálövünk, hanem egyből admint hívunk. Amit nem tettek meg, tehát nem helyesen cselekedtek. Ha mindkét fél szabálysértést követett el, akkor mindkettőt szankcionálni kell, a megfelelő mértékben amit te nem tettél meg.
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Idézet tőle: Reaper:
Egyébként egy, a közelben lévő kocsin sem láttam lövés nyomot.
Igen mivel a kocsi a közeledben sem volt. Meg igazából meg sem nézted.Illetve lehet egy szinkronizációs hiba is,hogy később jössz oda és azért nem látszik. Nem megfelelően kezelted a két felet.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Azzal, hogy lelőtték a támadókat, vagy lőttek feléjük, semmilyen nont nem követtek el. Önvédelem volt, a szabályzatnak megfelelően
Abban az esetben, ha szabálytalanságot észlelsz, szigorúan tilos megtörnöd az RP-t.
A védekező felek szerepükhöz híven eljátszották, hogy félnek a haláltól és megtettek mindent, hogy azt elkerüljék.
Mindezek mellett a crossmotoros kérdésre szándékosan úgy válaszoltatok, hogy az jelentősen félrevezető. Mindezek mellett alaptalanul megvádolsz egy admint részlehajlással.

Reece Kay további 90p AJ-t kap a félrevezetésért és az eljáró admin légből kapott vádjáért.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó