Razor-Klaudia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lacc12

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Yorell Calhoun
panaszkonyv.png

Neved: Razor(helyette)
Adminisztrátor(ok) neve: Klaudia,Cortez
Panasz oka: Nem voltam utolsó esélyes, semmi gond nem volt az ooc stílusommal.
Panasz kifejtése: Nincs mit ezen kifejteni.

  1. [22:39:55] Zhaire Malone: (( Miért kaptam freezt? )) [22:39:59] Zhaire Malone: (( Semmit nem tettem lol )) [22:40:01] Cortez: (( mert nembírsz magaddal )) [22:40:05] Zhaire Malone: (( ? )) [22:40:08] Zhaire Malone: (( Mit tettem? )) [22:40:12] *** Eufebio Meucci elkapja a riszát. [22:40:15] Cortez: (( tudod te azt nagyon jól )) [22:40:19] Cortez: (( témát le is zártam )) [22:40:20] Zhaire Malone: (( Ez az hogy nem )) [22:40:24] Zhaire Malone: (( Szerinted mit rinyálok itt ))
    • [22:27:32] Klaudia.: (( A stílus, a viselkedés amit ezen a szerveren képviseltek. )) [22:27:42] Zhaire Malone: (( Mi volt a probléma a stilusommal? )) [22:27:52] Zhaire Malone: (( Érdekelne, hogy melyik szövegrészlet miatt kapok mitű )) [22:27:55] [oneAdmin] Dr. Elise Shepherd adminjailbe rakta Tito Quintero-t 1500 percre "MD rp folytatás (Dr Elise Shepherd)" indokkal. [22:27:56] Zhaire Malone: (( Jövőben figyelnék rá )) [22:28:00] [oneRP [22:28:17] Klaudia.: (( Kezdetekre emlékezz vissza, ahogy idehoztalak, vagy éppenséggel ahogy az előbb is, lesd át a logodat. )) [22:28:34] Zhaire Malone: (( Tehát akkor a semmire? )) [22:28:51] Zhaire Malone: (( Köszöntem, meg megköszöntem a dolgokat )) [22:28:57] Zhaire Malone: (( De ok, ha ez csunya hát legyen ))
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Valamint Ezio kollegám is kapott egy kitiltást, hogy eljátszotta az utolsó esélyét és neki sem volt elmondva ,hogy utolsó esélyes lenne.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Üdv,

Bőven elég volt az egész ügyhöz való hozzáállása minden résztvevőnek meg az is bőven sok lesz már, hogy csak emiatt kell feljárni a szerverre hébe-hóba, hogy levezessétek a feszültséget és toljátok a nonRP-t meg a fun-t. Máshol biztos értékelni fogják majd, de itt mi nem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó