Ranch állat stat hiba

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Albert

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Nina Winter «

Hiba megnevezése
» Több mint 6 órája nem növekszik az állat étel és ital csíkja«


Hiba bővebb leírása
» Reggel 9 óra körül mikor feljöttem a szerverre akkor megetettem megitattam az állatokat majd megnéztem, hogy hogy áll egyes állatoknak a statjai, majd ami a képen is látszik állat statja ugyan úgy van a mai napig azaz 15:40-óta ami több mint 6 órája van így. És van víz is neki és szalma is. Nem értem, miért de nem növekszik a csík.«

Csatolmányok

» Kép «

Egyéb megjegyzések
» Nem vagyok benne biztos, hogy a sárga csík megy-e kérdéses. «

 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Hello. Ellenőrizd le, hogy benne van-e az etető és az itató rangeben (Hatókör megjelenítése segít). Ha nincs, akkor az a gond. A sárga csík jelzi, hogy mennyire "hízott" már fel.
 

Albert

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
Hello. Ellenőrizd le, hogy benne van-e az etető és az itató rangeben (Hatókör megjelenítése segít). Ha nincs, akkor az a gond. A sárga csík jelzi, hogy mennyire "hízott" már fel.
Leelenőríztem, és benne van a hatókörbe, minden állat. A tudom, hogy a sárga csík azt jelzi, hogy mennyire hízott már fel az állat, és azt is megtudtam, hogy a vége felé már lassan megy és lassan hízik, azzal nincs is gond.

Másnál nem volt még ilyen jelenség, mint velem, hogy nem volt tele a kaja vagy a pia csíkja az állatnak?
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Másnál nem volt még ilyen jelenség, mint velem, hogy nem volt tele a kaja vagy a pia csíkja az állatnak?
Amit felteszem nem említettél, hogy az állatok ottmaradtak bizonyos ideig étlen, szomjan, ennek következtében lement az étel és ital csíkjuk. Ilyenkor, amikor újra élelemhez és friss vízhez jutnak, akkor idő kell neki, mire utóléri magát. Gondolom, ha 6 óra alatt nem jutott el, csak a kívánt képig, akkor bőven halál (éhen- vagy szomjanhalás) közeli állapotban voltak. Ilyenkor ne csodálkozz, nem bírnak ki 24 órát, pláne ha ráraksz 4 etetőre meg 6 itatóra 20 marhát... :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó