Raffai Lola - Unban kérelem

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Raffai[Rafi]

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
unban.png


Név: Raffai Lola
Adminisztrator neve: Furi
Indok: Stílus, nem vagy a szerverre való.
Tiltás időpontja: 2020-06-30 14:10:06
Meddig tart a ban: Örök bann.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 2x voltam, ezzel együtt

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Tehát, én tudom régen mik voltak. Sokat bunkóztam, nevem miatt sokan csesztettek. Tudom nem kellett volna szórakoznom! Ez a pár hónap elég volt hogy tanuljak jobb modort. Szerintem minden embernek van 2. esélye. Jogosnak éreztem a bannt, helyében én is adtam volna.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Az OOC stílusomon. És komolyabban venném a vezetőségi kéréseit.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljesen. Hisz 10x mondták legalább hogy kérjek névváltást én meg csak szívattam őket hogy Raffay, Rafi, Rafyka, Hagyáai stb....
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
[adminisztrator]
Szia. Pontosan emlékszem az esetre, hogy mi történt akkor, amikor a nevedet szerettem volna leváltatni. A stílus az embernél tényleg egy olyan dolog, ami változik, viszont ebben az esetben mégis egy kicsit más. Mint hallottam, és láttam is utólag, multiaccoztál, ami megintcsak egy nem szép dolog. Mint minden ember hibázik, ezzel én is tisztában vagyok, de ahhoz, hogy teljesen más emberként állj ehhez az egészhez, kicsit még várni kell. Egyelőre UB NINCS![/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó