Radar

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
Nero Marino | KabukiYAJ

Ötleted leírása
Most hogy nincs fix trafi, a trafi radart is ki lehetne venni tuningból


Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

-



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,934
Silay Denzel
Kivenni nem biztos, hogy ki akarjuk. Viszont várunk ötleteket ahhoz, hogy milyen funkcionalitással bírjon.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:708
-
Mondjuk PP-s tuningra tenni és nem radar lenne, hanem blokkoló? Nem bírna bemérni a PD vagy akármi.

Ha radarként akarjuk funkcionáltatni, akkor meg szerintem ésszerű lenne, ha bemérné a PD-t, Rangereket F2-ös traffipaxozás közben.
 

Allen-Jakson

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Allen Jakson
Mondjuk PP-s tuningra tenni és nem radar lenne, hanem blokkoló? Nem bírna bemérni a PD vagy akármi.

Ha radarként akarjuk funkcionáltatni, akkor meg szerintem ésszerű lenne, ha bemérné a PD-t, Rangereket F2-ös traffipaxozás közben.
blokoló az jó lenne és amibe most is van abba nem kéne megvenni és nem lenne sok pp 1000 max 2000
 

3sm4rt

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
Chase Dalton
Mi lenne ha átalakítanánk egy automatikus rendszám eltűntető készülékre ? Ez is PP-s lenne és ugyan úgy mint az ECU-t lehetne rádión keresztül irányítani. IRL is megtalálhatóak az ehhez hasonló készülékek, több variánsba. Van olyan ami szimplán beforgatja a rendszámot, van ami cseréli a rendszámot. Esetleg össze lehetne kötni a rendszámcserével, ami bejött a legutóbbi nagyobb patchel. :)
 

Allen-Jakson

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Allen Jakson
Mi lenne ha átalakítanánk egy automatikus rendszám eltűntető készülékre ? Ez is PP-s lenne és ugyan úgy mint az ECU-t lehetne rádión keresztül irányítani. IRL is megtalálhatóak az ehhez hasonló készülékek, több variánsba. Van olyan ami szimplán beforgatja a rendszámot, van ami cseréli a rendszámot. Esetleg össze lehetne kötni a rendszámcserével, ami bejött a legutóbbi nagyobb patchel. :)
JÓ ötlet de irl van lézerblokoló is
 

Ashrad (Jack Rock)

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Jack Rock
JÓ ötlet de irl van lézerblokoló is
Mivel a rendszámmal együtt az ALPR ellenőriz az autós körözöttségét és a regisztrációját is, így azonnal kidobná hogy KAMU a rendszám ... úgyhogy szerintem ez nem reális megoldás.
A lézeblokkoló reális lehet és valóban IRL is van, azonban meg kell találni a realitás talaját. Ha berakja LEGEND úgy kb. 5 perc alatt 3000 autóba fog bekerülni és kb a trafik semmit nem fognak érni, viszont mivel amúgy illegális úgy annak sincs értelme, hogy berakja a PD meg csak szedi kifelé a kocsikat mert blokkolt...
A megoldás SZERINTEM: Lézerblokkoló mehet be DE NEM BLOOKKOL hanem a valós sebesség értéket módosítja a TRAFFI KIJELZŐN mondjuk -30% -al ! És ezt sem 100% -os hatékonysággal teszi hanem mondjuk 25-40% közötti sikerességgel! (A százalékok természetesen nincsenek kőbe vésve, csak a logikát értésétek meg)
Ez játszható, élhető és reálisabb is !
 

Allen-Jakson

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Allen Jakson
Mivel a rendszámmal együtt az ALPR ellenőriz az autós körözöttségét és a regisztrációját is, így azonnal kidobná hogy KAMU a rendszám ... úgyhogy szerintem ez nem reális megoldás.
A lézeblokkoló reális lehet és valóban IRL is van, azonban meg kell találni a realitás talaját. Ha berakja LEGEND úgy kb. 5 perc alatt 3000 autóba fog bekerülni és kb a trafik semmit nem fognak érni, viszont mivel amúgy illegális úgy annak sincs értelme, hogy berakja a PD meg csak szedi kifelé a kocsikat mert blokkolt...
A megoldás SZERINTEM: Lézerblokkoló mehet be DE NEM BLOOKKOL hanem a valós sebesség értéket módosítja a TRAFFI KIJELZŐN mondjuk -30% -al ! És ezt sem 100% -os hatékonysággal teszi hanem mondjuk 25-40% közötti sikerességgel! (A százalékok természetesen nincsenek kőbe vésve, csak a logikát értésétek meg)
Ez játszható, élhető és reálisabb is !
Szerintem ne mérjen be de legyen esélye hogy jelez a zsarunak
 

Allen-Jakson

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Allen Jakson
Csak ismételni tudom magam... ha nem mér be azt látja a rendőr hogy blokkol valami, ahogy IRL is és IC rögtön intézkedhet.... a rendőröknek pont ez a jelzés hogy blokkol valami.... ergo ez nem jó megoldás, ahogy fentebb is írtam
Tehát azt akarod hogy ne érjen semmit csak kevesebbet mutasson a trafi kijelzőn? De akkor már legyen 50% al kevesebb
 

ToxicalHUN

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:80
És ha átalakítjuk egy másik, hasonló értékű tuningelemmé?
Mondjuk egy tolató radarra (aminek a TPS mód miatt nincs értelme)
de egy talán hasznosabb koncepció jó lenne. Mondjuk egy Mini ECU? Ami csak 1-2%-okat enged módosítani?
 

Allen-Jakson

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Allen Jakson
És ha átalakítjuk egy másik, hasonló értékű tuningelemmé?
Mondjuk egy tolató radarra (aminek a TPS mód miatt nincs értelme)
de egy talán hasznosabb koncepció jó lenne. Mondjuk egy Mini ECU? Ami csak 1-2%-okat enged módosítani?
Szerintem egy lézerblokolónak mindenki jobban örülne még akkor is ha csak a trafi kijelzőjén módosít egy 40 50% ot
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó