rablási scriptek átdolgozása - boltrablás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:655
Dexter Sosa

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rowan / carnage#0704 «

Ötleted leírása

» Személyes véleményem, hogy nagyon elavultak és sablonosak már a rablási lehetőségek. A boltrablással kezdem, amit totál átdolgoznék. A boltrablásnak tényleg valami kicsi dolognak kéne lennie. Három módot látok a változtatásra. 1. teljes átalakítás 2. a jelenlegit csak kicsit alakítjuk 3. a kettő keveréke. 1. kifejtés: Az én ideális boltrablásom egy kis valami amihez elég egy pisztoly és max melléd egy társ. Bementek, 30mp alatt kipakolod a pénztárat és rohantok. A hangsúly itt a gyorsaságon van. A PD-nek pedig ezzel együtt bevezetném a karakterleírást. Ha én bemegyek egy kék pulcsiba, kopaszon akkor egy leírást ad rólam a PD-nek. Ebből inkább egy nyomozati szál indulna ki, nem valami megérős de gyorspénznek megfelel, bandáknak ez tökéletes lenne. 2. kifejtés: A jelenlegi rendszer teljesen megmarad csak plusz lehetőséget adunk az illegálnak. Miért nem robbantom ki a széfet? Miért tökölök ott több percet egy fúróval, mikor termittel átlyukasztom a széfet és csumi? A termitre vannak jó animációk, effektek, propok. Megvenni és craftolni lehetne. Vasat és alumíniumot összecraftolom + áramkör és ennyi. De persze, azért legyen valami hátránya is az egésznek, hogy el ég bizonyos mennyiségű pénz a széfből. Ha termittel dolgozok mondjuk 25% el ég a pénzből. 3. kifejtés: Ha a kettőt össze tudjuk gyúrni akkor mindenki jól jár ezzel. A banda scripteseknek lenne végre egy RP-s rablása, de akinek van pénze fúróra és felkészült egy tűzpárbajra annak is itt a lehetőség. «


Csatolmányok

» https://gta.fandom.com/wiki/Thermite_Bomb#:~:text=, enhanced edition.-,In-Game,-Planting a Thermite «

Megjegyzés

» 1. Igen a termit nem robban hanem csak ég 2. kíváncsi vagyok a véleményekre, kinek mi lenne az ideális boltrablás? «
 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Szerintem a GTA: Hungarys boltrablás egy passzoló és korrekt rablási alternatíva. Ahogy írtad is, 30mp alatt ki lehetne hozni egy kisebb összeget (+-20.000$). A boltos 50-50 elővehetne egy shotgunt a pult alól, amikor nem tartjuk rá a fegyvert, illetve a PD-nek is bejelezne 50-50, vagy rögtön a rablás kezdetekor, vagy a végén. Illetve a boltokban legyen lehetősége lekérni a személy kinézetét is a rendvédelmi tagoknak. A cooldown-t én napi egy bolt/személy-re csinálnám, ám úgy is meg lehetne csinálni, hogy 24 óránként adná be a nagy összeget, de ha 24 óránál előbb rabolsz, úgy is adjon be mondjuk 1-2.000$-t, tehát ne legyen letiltva a rendszerről az ember, de ne is tudjon nagy összeget készhez kapni.

Véleményem szerint maga ez a széfes ötlet nem a legjobb, nem kell minden scriptes rablási lehetőséget nehézre csinálni, ám benthagyni érdemes, aki esetleg mégis szeretne ezzel is foglalkozni.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:377
Hector
Szerintem a GTA: Hungarys boltrablás egy passzoló és korrekt rablási alternatíva. Ahogy írtad is, 30mp alatt ki lehetne hozni egy kisebb összeget (+-20.000$). A boltos 50-50 elővehetne egy shotgunt a pult alól, amikor nem tartjuk rá a fegyvert, illetve a PD-nek is bejelezne 50-50, vagy rögtön a rablás kezdetekor, vagy a végén. Illetve a boltokban legyen lehetősége lekérni a személy kinézetét is a rendvédelmi tagoknak. A cooldown-t én napi egy bolt/személy-re csinálnám, ám úgy is meg lehetne csinálni, hogy 24 óránként adná be a nagy összeget, de ha 24 óránál előbb rabolsz, úgy is adjon be mondjuk 1-2.000$-t, tehát ne legyen letiltva a rendszerről az ember, de ne is tudjon nagy összeget készhez kapni.

Véleményem szerint maga ez a széfes ötlet nem a legjobb, nem kell minden scriptes rablási lehetőséget nehézre csinálni, ám benthagyni érdemes, aki esetleg mégis szeretne ezzel is foglalkozni.
Nemlesz jó, pont az ott lefolytatottak miatt. Pl, Brájen Dzsó végigmegy minden bolton a PD-s meg nem győzi lekövetni, aztán ismét jön a cry. A Hungarys rendszer jó lehet, de átgondolva.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:655
Dexter Sosa
Szerintem a GTA: Hungarys boltrablás egy passzoló és korrekt rablási alternatíva. Ahogy írtad is, 30mp alatt ki lehetne hozni egy kisebb összeget (+-20.000$). A boltos 50-50 elővehetne egy shotgunt a pult alól, amikor nem tartjuk rá a fegyvert, illetve a PD-nek is bejelezne 50-50, vagy rögtön a rablás kezdetekor, vagy a végén. Illetve a boltokban legyen lehetősége lekérni a személy kinézetét is a rendvédelmi tagoknak. A cooldown-t én napi egy bolt/személy-re csinálnám, ám úgy is meg lehetne csinálni, hogy 24 óránként adná be a nagy összeget, de ha 24 óránál előbb rabolsz, úgy is adjon be mondjuk 1-2.000$-t, tehát ne legyen letiltva a rendszerről az ember, de ne is tudjon nagy összeget készhez kapni.

Véleményem szerint maga ez a széfes ötlet nem a legjobb, nem kell minden scriptes rablási lehetőséget nehézre csinálni, ám benthagyni érdemes, aki esetleg mégis szeretne ezzel is foglalkozni.
Én az NPC-s részt direkt kihagytam belőle mert itt problémás a sync, valamint ott is csak az NPC-vel voltak a gondok, mikor átlőtt az épületen keresztül, vagy láthatatlan volt vagy 0.1mp alatt előrántotta a fegyvert és lelőtt. Én se akarok mindent nehézre csinálni, tervezek kis dolgokat is írni fórumra. De a limitet nagyon nem adom. Ha van elég vér a faszában hát menjen végig, nem egy nagy összeg amit kihoz belőle úgyse. Ha meg látja a PD hogy sorra rabolják ki a boltokat valahogy biztos fel lehet készülni a következőre.
 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Nemlesz jó, pont az ott lefolytatottak miatt. Pl, Brájen Dzsó végigmegy minden bolton a PD-s meg nem győzi lekövetni, aztán ismét jön a cry. A Hungarys rendszer jó lehet, de átgondolva.
Akkor erre is be lehet vezetni, hogy cooldown közben is lehet rabolni, de mondjuk összesen a nagyobb pénzt kinyerő rabláson felül még a 24 órán belül kétszer. De itt mondjuk más az árfolyam, ha úgy nézzük a 20-25.000$ sem nagy összeg.

Én az NPC-s részt direkt kihagytam belőle mert itt problémás a sync, valamint ott is csak az NPC-vel voltak a gondok, mikor átlőtt az épületen keresztül, vagy láthatatlan volt vagy 0.1mp alatt előrántotta a fegyvert és lelőtt. Én se akarok mindent nehézre csinálni, tervezek kis dolgokat is írni fórumra. De a limitet nagyon nem adom. Ha van elég vér a faszában hát menjen végig, nem egy nagy összeg amit kihoz belőle úgyse. Ha meg látja a PD hogy sorra rabolják ki a boltokat valahogy biztos fel lehet készülni a következőre.
Igazad van ebben sajnos, emiatt akár a fegyveres részt ki lehet hagyni, ha tényleg nem működik, viszont akkor mondjuk 70-30 kéne bejeleznie a PD-nek. Egyébként pedig a PD is fel tud készülni valóban, XRAY sem véletlen lett kitalálva, csak használni kell.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Az 1-es ötlet tetszene, jól átgondolva, teljesen kidolgoztatva, esetleg illegállal megszavaztatva a már döntős lehetőségek.
Boltrablás most nincs, mert egy komplett fúrós szett hozzá elég drága (pénzben és elkészítése időben) és szinte az előállítási költségeket sem fedezni a jutalom.
Most azt hihetitek, hogy mindent a jutalomra hegyezek ki, de végülis valamilyen szinten igen, de mégsem. Nagyon egyszerű az, hogy miért van ez:
- Egy illegál szervezet/banda legfőbb motivációja a rablásnál az pénzügyi, ha nem éri meg, nem szenved és nem kockáztat
- Macerás az alapanyagok beszerzése (1 gyémánt fúrószár elkészítése minimum 7-8 perc a bányászást, szállítást beleszámítva és az összeg amit ki kell fizetni. Ebből kell 2-3, plusz egy vas fúrószár) - Számoljunk durván 30 perccel
- Az illegálnak nem célja a PD hergelése, legalábbis a többségnél
- Egy mezei "nyóckeres" kis trafik rablásra is kijön a város minden rendőrtisztje (high risk)
- Maga az RP ha a rendőrök megérkeznek meglehetősen hosszúra nyúlhat (elő RP-vel, felkészüléssel, rablással, esetleges kihallgatással lehet akár több órás is)

Tehát az idő maga (ha szerencséd van, akkor meg is vásárolhatod és sok időt megspórolsz, de pénzben többet fizetsz):
Fúrószárak elkészítése (gyémánt és vas együtt) - 30 perc
Fúróváz elkészítése - 5 perc
Csatlakozó elkészítése - 3-4 perc
Elő RP (változó) - 15-45 perc
Akció RP (ha nem érkezik meg a PD és lehet menekülni egyből) - 5-10 perc
Akció RP (ha megérkezik a PD és nem lehet menekülni egyből) - 10-25 perc
Menekülés (változó) - 5-20 perc
Cooldown (ha sikerült a menekülés) - ~10-30 perc
PD RP (ha elkaptak) - 30 perc-1 óra alsó hangon
Jail - 20-30 perc alsó hangon

Én egyébként azon is gondolkodtam, hogy kategóriákba sorolni a rablások típusait, hogy hány tiszt mehet ki rá, mint ahogy az illegálnak várnia kell arra, hogy legyen elég PD-s dutyban.
- Bolt (2 egység PD / 4 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Autóker (4 egység PD / 8 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Ékszerbolt (6 egység PD / 12 ember - Van SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max (kicsit előregondolva Popek ötletébe már)
- Hajó (Korlátlan) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben
- J.Ö.N. (Jó Öreg Nemzeti) - (10 egység PD / 20 ember - Van SWAT/Metro - Aki RP kezdetekor Dutyban volt az jöhetne, aki addig offline vagy nem volt Dutyban, az nem) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben, hasonlóan a PD-hez. Aki lemarad, az kimarad, aki nem vett részt az elő RP-ben, az sajnos nem jön.
Így maradna PD-s az utakon, a nyomozóknak is lenne elfoglaltságuk...stb. Persze így lehet, hogy egy-két ember kimaradna (vagy ranghoz kötni, hogy ki jön és ki nem) PD részről egy-egy eventen, de az tud jönni máskor. Meg lenne kedve az illegálnak is nagyobb szabású scriptes rablásokhoz, kicsit balanszoltabb erőviszonyok között. Valamit-valamiért.
PD alatt természetesen a BCSO-ra is gondolok.
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Szerintem az ötlet jó, biztos vagyok benne, hogy többen használnák ezt a scriptet mint a mostanit. Esetleg lehetne egy limit hogy napi x boltot vagy x óránként egyet rabolhatna egy frakció.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:655
Dexter Sosa
Tehát az idő maga (ha szerencséd van, akkor meg is vásárolhatod és sok időt megspórolsz, de pénzben többet fizetsz):
Fúrószárak elkészítése (gyémánt és vas együtt) - 30 perc
Fúróváz elkészítése - 5 perc
Csatlakozó elkészítése - 3-4 perc
Elő RP (változó) - 15-45 perc
Akció RP (ha nem érkezik meg a PD és lehet menekülni egyből) - 5-10 perc
Akció RP (ha megérkezik a PD és nem lehet menekülni egyből) - 10-25 perc
Menekülés (változó) - 5-20 perc
Cooldown (ha sikerült a menekülés) - ~10-30 perc
PD RP (ha elkaptak) - 30 perc-1 óra alsó hangon
Jail - 20-30 perc alsó hangon

Na igen, és ebbe még bele se mentem. Amikor vittem frakciót ez volt a legrosszabb része az egésznek és valamilyen szinten megértem a helyzetet, de már akkor is beláttuk, hogy nekünk erre nincs időnk. Fent vagyunk pár órát és annak a fele is a bányába ment el a monoton, unalmas, fárasztó munkával.

Én egyébként azon is gondolkodtam, hogy kategóriákba sorolni a rablások típusait, hogy hány tiszt mehet ki rá, mint ahogy az illegálnak várnia kell arra, hogy legyen elég PD-s dutyban.
- Bolt (2 egység PD / 4 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Autóker (4 egység PD / 8 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Ékszerbolt (6 egység PD / 12 ember - Van SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max (kicsit előregondolva Popek ötletébe már)
- Hajó (Korlátlan) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben
- J.Ö.N. (Jó Öreg Nemzeti) - (10 egység PD / 20 ember - Van SWAT/Metro - Aki RP kezdetekor Dutyban volt az jöhetne, aki addig offline vagy nem volt Dutyban, az nem) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben, hasonlóan a PD-hez. Aki lemarad, az kimarad, aki nem vett részt az elő RP-ben, az sajnos nem jön.
Így maradna PD-s az utakon, a nyomozóknak is lenne elfoglaltságuk...stb. Persze így lehet, hogy egy-két ember kimaradna (vagy ranghoz kötni, hogy ki jön és ki nem) PD részről egy-egy eventen, de az tud jönni máskor. Meg lenne kedve az illegálnak is nagyobb szabású scriptes rablásokhoz, kicsit balanszoltabb erőviszonyok között. Valamit-valamiért.
PD alatt természetesen a BCSO-ra is gondolok.
Ezen én is gondolkodom, hogy mi lenne itt a jó megoldás de szerintem nem lesz ilyen. Ott kezdődik, hogyha vagyunk 5-en akkor miért kéne otthagynunk valakit? "Bocs te már nem férsz be, szabályellenes.." Ez a megoldás sose tetszett annyira, de én se tudok másra gondolni. Nem célom, hogy teljesen fair legyen a játék mindenkinek mert az káoszhoz vezetne, viszont azt is magam előtt tartom hogy élvezetes legyen, szóval tényleg a playerszám korlátozás itt a legjobb választás.

Szerintem az ötlet jó, biztos vagyok benne, hogy többen használnák ezt a scriptet mint a mostanit. Esetleg lehetne egy limit hogy napi x boltot vagy x óránként egyet rabolhatna egy frakció.
Reméljük, hogyha ez megvalósításra kerül tényleg használni fogják az emberek, ez a cél. A limit jó ötlet, viszont személyreszabva nem se frakcióra. Ha nagyon átgondolom a helyzetet, simán meg lehetne ezt csinálni úgy hogy a rendszer megnézi hogy pl. X frakció elment rabolni és ott volt 5 személy, akkor azok már nem tudnak többet rabolni 3 óráig még, viszont aki ugyan abból a frakcióból nem volt ott, az szabadon mehet az útjára.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Az 1-es ötlet tetszene, jól átgondolva, teljesen kidolgoztatva, esetleg illegállal megszavaztatva a már döntős lehetőségek.
Boltrablás most nincs, mert egy komplett fúrós szett hozzá elég drága (pénzben és elkészítése időben) és szinte az előállítási költségeket sem fedezni a jutalom.
Most azt hihetitek, hogy mindent a jutalomra hegyezek ki, de végülis valamilyen szinten igen, de mégsem. Nagyon egyszerű az, hogy miért van ez:
- Egy illegál szervezet/banda legfőbb motivációja a rablásnál az pénzügyi, ha nem éri meg, nem szenved és nem kockáztat
- Macerás az alapanyagok beszerzése (1 gyémánt fúrószár elkészítése minimum 7-8 perc a bányászást, szállítást beleszámítva és az összeg amit ki kell fizetni. Ebből kell 2-3, plusz egy vas fúrószár) - Számoljunk durván 30 perccel
- Az illegálnak nem célja a PD hergelése, legalábbis a többségnél
- Egy mezei "nyóckeres" kis trafik rablásra is kijön a város minden rendőrtisztje (high risk)
- Maga az RP ha a rendőrök megérkeznek meglehetősen hosszúra nyúlhat (elő RP-vel, felkészüléssel, rablással, esetleges kihallgatással lehet akár több órás is)

Tehát az idő maga (ha szerencséd van, akkor meg is vásárolhatod és sok időt megspórolsz, de pénzben többet fizetsz):
Fúrószárak elkészítése (gyémánt és vas együtt) - 30 perc
Fúróváz elkészítése - 5 perc
Csatlakozó elkészítése - 3-4 perc
Elő RP (változó) - 15-45 perc
Akció RP (ha nem érkezik meg a PD és lehet menekülni egyből) - 5-10 perc
Akció RP (ha megérkezik a PD és nem lehet menekülni egyből) - 10-25 perc
Menekülés (változó) - 5-20 perc
Cooldown (ha sikerült a menekülés) - ~10-30 perc
PD RP (ha elkaptak) - 30 perc-1 óra alsó hangon
Jail - 20-30 perc alsó hangon

Én egyébként azon is gondolkodtam, hogy kategóriákba sorolni a rablások típusait, hogy hány tiszt mehet ki rá, mint ahogy az illegálnak várnia kell arra, hogy legyen elég PD-s dutyban.
- Bolt (2 egység PD / 4 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Autóker (4 egység PD / 8 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Ékszerbolt (6 egység PD / 12 ember - Van SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max (kicsit előregondolva Popek ötletébe már)
- Hajó (Korlátlan) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben
- J.Ö.N. (Jó Öreg Nemzeti) - (10 egység PD / 20 ember - Van SWAT/Metro - Aki RP kezdetekor Dutyban volt az jöhetne, aki addig offline vagy nem volt Dutyban, az nem) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben, hasonlóan
Az 1-es ötlet tetszene, jól átgondolva, teljesen kidolgoztatva, esetleg illegállal megszavaztatva a már döntős lehetőségek.
Boltrablás most nincs, mert egy komplett fúrós szett hozzá elég drága (pénzben és elkészítése időben) és szinte az előállítási költségeket sem fedezni a jutalom.
Most azt hihetitek, hogy mindent a jutalomra hegyezek ki, de végülis valamilyen szinten igen, de mégsem. Nagyon egyszerű az, hogy miért van ez:
- Egy illegál szervezet/banda legfőbb motivációja a rablásnál az pénzügyi, ha nem éri meg, nem szenved és nem kockáztat
- Macerás az alapanyagok beszerzése (1 gyémánt fúrószár elkészítése minimum 7-8 perc a bányászást, szállítást beleszámítva és az összeg amit ki kell fizetni. Ebből kell 2-3, plusz egy vas fúrószár) - Számoljunk durván 30 perccel
- Az illegálnak nem célja a PD hergelése, legalábbis a többségnél
- Egy mezei "nyóckeres" kis trafik rablásra is kijön a város minden rendőrtisztje (high risk)
- Maga az RP ha a rendőrök megérkeznek meglehetősen hosszúra nyúlhat (elő RP-vel, felkészüléssel, rablással, esetleges kihallgatással lehet akár több órás is)

Tehát az idő maga (ha szerencséd van, akkor meg is vásárolhatod és sok időt megspórolsz, de pénzben többet fizetsz):
Fúrószárak elkészítése (gyémánt és vas együtt) - 30 perc
Fúróváz elkészítése - 5 perc
Csatlakozó elkészítése - 3-4 perc
Elő RP (változó) - 15-45 perc
Akció RP (ha nem érkezik meg a PD és lehet menekülni egyből) - 5-10 perc
Akció RP (ha megérkezik a PD és nem lehet menekülni egyből) - 10-25 perc
Menekülés (változó) - 5-20 perc
Cooldown (ha sikerült a menekülés) - ~10-30 perc
PD RP (ha elkaptak) - 30 perc-1 óra alsó hangon
Jail - 20-30 perc alsó hangon

Én egyébként azon is gondolkodtam, hogy kategóriákba sorolni a rablások típusait, hogy hány tiszt mehet ki rá, mint ahogy az illegálnak várnia kell arra, hogy legyen elég PD-s dutyban.
- Bolt (2 egység PD / 4 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Autóker (4 egység PD / 8 ember - Nincs SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max
- Ékszerbolt (6 egység PD / 12 ember - Van SWAT/Metro) -> Illegál ugyanennyi embert adhat max (kicsit előregondolva Popek ötletébe már)
- Hajó (Korlátlan) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben
- J.Ö.N. (Jó Öreg Nemzeti) - (10 egység PD / 20 ember - Van SWAT/Metro - Aki RP kezdetekor Dutyban volt az jöhetne, aki addig offline vagy nem volt Dutyban, az nem) -> Illegál szerverszabály szerint szövetkezhet, megadott számú főben, hasonlóan a PD-hez. Aki lemarad, az kimarad, aki nem vett részt az elő RP-ben, az sajnos nem jön.
Így maradna PD-s az utakon, a nyomozóknak is lenne elfoglaltságuk...stb. Persze így lehet, hogy egy-két ember kimaradna (vagy ranghoz kötni, hogy ki jön és ki nem) PD részről egy-egy eventen, de az tud jönni máskor. Meg lenne kedve az illegálnak is nagyobb szabású scriptes rablásokhoz, kicsit balanszoltabb erőviszonyok között. Valamit-valamiért.
PD alatt természetesen a BCSO-ra is gondolok.
Ez nagyon jó lenne! Legutóbb kipróbáltam hogy benézek egy rakiba. 1 perc alatt kint volt legalább 2 PD kocsi, 1 LLS és 1 PD heli. Helikopter egy házfeltörésre LSen belül. Valahogy ezt korlátozni kellene.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Teljesen megertem a problemat es kezdjunk is vele valamit, de kezdunk atmenni abba az iranyba, hogy egy hazfeltoreshez CSAK 1 pd-s kocsa mehet ki. Igy is a teruletekkel korlatozva vagyunk, nincs mindig a heli az egben, ha meg van szerintem teljesen jogos ha kinez oda, mert ez a feladata, hogy asszisztaljon.
Korlatozzuk, de ne essunk at a lo tulso oldalara legyszives.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Teljesen megertem a problemat es kezdjunk is vele valamit, de kezdunk atmenni abba az iranyba, hogy egy hazfeltoreshez CSAK 1 pd-s kocsa mehet ki. Igy is a teruletekkel korlatozva vagyunk, nincs mindig a heli az egben, ha meg van szerintem teljesen jogos ha kinez oda, mert ez a feladata, hogy asszisztaljon.
Korlatozzuk, de ne essunk at a lo tulso oldalara legyszives.
Hogyne, abszolút igazad van. Nem is szeretnék átesni egy negatív irányba, csak pusztán írtam egy lehetséges ötletet, egy vázlatot. Ez talán segíthet abban, hogy kicsit meglendüljenek a scriptes rablások és ne csak hajó/fegyverraktár menjen leginkább, hanem ezekkel a párhuzamosan a többi is. Valami változás az kell, szinte biztos.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Hogyne, abszolút igazad van. Nem is szeretnék átesni egy negatív irányba, csak pusztán írtam egy lehetséges ötletet, egy vázlatot. Ez talán segíthet abban, hogy kicsit meglendüljenek a scriptes rablások és ne csak hajó/fegyverraktár menjen leginkább, hanem ezekkel a párhuzamosan a többi is. Valami változás az kell, szinte biztos.
Teljes mertekben egyetertek, kell valtozas, fel kell lenditeni az illegal rablasokat es szamos nagyon jo otlet elhangzott. Amit irtam elsosorban nem neked szolt, hanem kezdtem erezni, hogy a balancolas mar nem abba az iranyba megy, hogy mindenkinek jo legyen.
A pd nem reagal bcso-s teruletekre es alapesetben a bcso sem a pd-s teruletekre, szamtalan modon mar korlatozva van, hogy ki hova mikor es hogyan reagalhat, mikor es milyen feltetelek mellett kerhet erositest.
A droprate-ket kene atirni, hogy a kockazattal egyezzen a nyeremeny mennyisege is, tobb menekuliutat kialakitani, mert most pl a kis bankoknal semmi eselye sincs senkinek sem a menekulesre. Vannak itt a szemelyek korlatozasa mellett mas megoldasok is szerintem.

Ez nagyon jó lenne! Legutóbb kipróbáltam hogy benézek egy rakiba. 1 perc alatt kint volt legalább 2 PD kocsi, 1 LLS és 1 PD heli. Helikopter egy házfeltörésre LSen belül. Valahogy ezt korlátozni kellene.
Oszinten nemtudom, hogy az LLS mit keresett ott, viszont nagy esellyel a heli keszenletben allt, hogy segitseget tudjon nyujtani.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó