rablási scriptek átdolgozása - autóker rablás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rowan / carnage#0704 «

Ötleted leírása

» Az autóker mindig is megosztó lehetőség volt amikor illegált vezettem. Az alap ötlet zseniális amúgy, minden elismerésem csak sose kapott reflektorfényt. Viszont az ötlet csak Paletóba működött, ott volt hozzá elég hely. A mostani scriptel komolyabb probléma nincs, csak mindig a pozíció ami rotty. Én az autórablási lehetőséget valami más helyre raknám totálisan (igaz nem tudom, hogy jelenleg hogy megy ez, lett-e vele valami változtatva) ami nyitott. Több parkoló is van ahol ezt meg lehet valósítani, nem kell puccos MLO neki. Az egyetlen amire figyelni kell az az, hogy balanszolt legyen olyan módon hogy a PD ne tudja lezárni 2 RBS-el a menekülési utat, illetve egy autórablásra ne hozzon helikoptert, overkill. «


Megjegyzés

» Ez a topic rövid lett, mert tényleg nincs gond magával a scriptel, olyan dolgok helyezték mindig rosszfénybe amire amúgy egyszerű figyelni és a megoldás is egyszerű. «
 

RekkyS

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Rendoroknek nem kene egybol leado helyek felett repkedni, meg egybol ott campelni. Valoeletbe se hiszem, hogy 10-15 hely van, ahova a vilag osszes autotolvaja viszi leadni a temat, es minden rendor ismeri ezeket a helyeket, mert egyszer egy gettos nibba levitte oda az autot. Azert a keveske penzert meg mar meg se eri ezt a kockazatot.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Aki tud zárat feltörni (nem sokan tudnak profi módon), annak pikk-pakk megvan és mehet az iszkiri. Ez az ami nem is feltétlenül annyira nagy baj, mert maga az autó az látszódik, hogy lopott, így a PD-nek is van lehetősége fülön csípni a tolvajt menekülés közben.
Rendoroknek nem kene egybol leado helyek felett repkedni, meg egybol ott campelni. Valoeletbe se hiszem, hogy 10-15 hely van, ahova a vilag osszes autotolvaja viszi leadni a temat, es minden rendor ismeri ezeket a helyeket, mert egyszer egy gettos nibba levitte oda az autot. Azert a keveske penzert meg mar meg se eri ezt a kockazatot.
Ezt nem tudom sajnos. Őszintén számomra ez a script egy olyan nagy kockázat cserébe bagóért, hogy én itt texten ki sem próbáltam. Hermetikus lezárás már talán viszont annyira nem jellemző, mert sokkal messzebb van a PD és gyorsabb is scripttel feltörni a kocsit.
30-70K között ad egy kocsi leadásáért. Ebből egy zártörő készlet 5K (ha szerencsés vagy egy elég, ha nem akkor pech), vagy Perico detektorozás.
Maga a script a jelenlegi formájában nem rossz, de kevés a jutalom a kockázatért. Egyébiránt egyáltalán nem lenne gond, ha változatosabb lenne az egész:
- Más helyszíneken
- Más kocsikat
- Nagyobb jutalomért cserébe
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,544
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Jelenleg az autóker is teljesen más helyre került már, ahol jóval több kocsi spawnol - több lehetőség, többféle kocsi közül válogatni. Ezen felül több pozi lett lementve már egy múltkori patch-nél, már a városban is bőven akad leadópont.

A hajnali resitől kezdve pedig az árak megemelve 100-150k közé, randomolva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó