Quandell Pope - Viki.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Márk

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
unban.png


Név: Quandell Pope
Adminisztrator neve: Viki
Indok: Fun-DM
Tiltás időpontja: 2020.09.20.
Meddig tart a ban: Végleges
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Nem voltam még kitiltva a szerverről.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Újból megjött a kedvem RP-zni illetve igazából nincs más játék ami ennyire leköt. Szeretnék újból egy reális karaktert alakítani. Az itt megismert emberekkel újból roleplayezni, a szerverközösségnek újból része lenni. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Hasonlóan játszanék mint az elején, szerintem az elmúlt ~37.000percemben nem igazán volt rám panasz. Nem cseszném fel magam a legkisebb dolgokon is, illetve nem tolnám túl. Nem követném el újból azokat a tetteket amikért kitiltásban részesültem.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen, teljes mértékben jogosnak érzem.
[size=12pt]Egyéb megjegyzés: Akit bármilyen sérelem ért a szerveren elkövetett tetteim miatt, attól szeretnék bocsánatot kérni. Nem túlságosan gondoltam át a dolgokat de ezt kifejtettem Vikinek privát üzenet formájában.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Tartsd be a megbeszélteket és figyelj a magatartásodra.
A jövőben nem akarok veled több problémát, feloldottam a bannod.
[/adminisztrator]
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]Megkapod a frakciót, majd 1 hét múlva szó nélkül le DM-elsz a haveroddal mindenkit, amit felvesztek videóra és felraktok YT-re.
Te innen még akkor is ki leszel tiltva, ha már a dédunokáink játszanak itt.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó