Quandell Pope - Alekszandr Planck ( Dani? )

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Márk

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
unban.png


Név: Quandell Pope
Adminisztrator neve: Alekszandr Planck ( Dani ?)
Indok:
ban.png

Tiltás időpontja: 2020.10.15.
Meddig tart a ban: Végleges
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez a 2. alkalom.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: A helyzet továbbra is változatlan az előző unban kérelmem óta. Újból megjött a kedvem RP-zni illetve igazából nincs más játék ami ennyire leköt. Szeretnék újból egy reális karaktert alakítani. Az itt megismert emberekkel újból roleplayezni, a szerverközösségnek újból része lenni. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A helyzet továbbra is változatlan az előző unban kérelmem óta. Hasonlóan játszanék mint az elején, szerintem az elmúlt ~37.000percemben nem igazán volt rám panasz. Nem cseszném fel magam a legkisebb dolgokon is, illetve nem tolnám túl. Nem követném el újból azokat a tetteket amikért kitiltásban részesültem.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem, ezt nem.
[size=12pt]Megjegyzés: Először is nem 1 hét telt el miután le DM-eltünk mindenkit a te fogalmazásoddal élve. Látom eléggé cső látással rendelkezel, az hogy megölök valakit az még nem DM nem tudom mennyire vagy tisztában a szabályzattal. A videóból nem derül ki hogy ezeknek az eseteknek mi volt az előzménye, tehát DM –e az adott szituáció, ha az lett volna akkor az adott fél értesít adminisztrátort, történt ilyen amiért szankciót is kaptunk.. Kíváncsi lennék hogy miből szűrted le.

Továbbá nem igazán értem azt sem hogy miért részesülnek azok a játékosok ban-ba akik kicsit is szerepeltek a videóban, semmi közük nincs az esethez. Aki bármit is elkövetett az én voltam nagyrészt. Ha egy frakciótagot kibannolnak akkor kapják a társai is mivel ott voltak mellette? Nem igazán értem hogy van ez.

A videó 95% olyan eseteket mutat be amik előtt jó pár óra előrp és szervezkedés volt, nem igazán értem hogy ebben mi a DM.  Tény és való hogy voltak olyan szituációk amibe volt fun ez az az 5%-a körülbelül a videónak. Amiért Vikitől meg is kaptam a szankciót, megbeszéltem vele a dolgokat nem tudom hogy mi ez az utólagos változtatás részedről.

Kicsit kanyarodjunk akkor vissza a frakció témához. Először minden szépnek és jónak tűnt mikor elkezdődött ez az egész azután jöttek a faszságok. Jöttek a folyamatos MG-k egy szót nem beszéltünk az adott illetővel de ő mindent tudott rólunk. Ha valakit kicsit is meg akartunk félemlíteni az egyből fegyvert rántott és lőtt vagy a másik eset hogy egyből értesítette az SO-t legyen ő bármekkora bandatag, motoros vagy esetlegesen maffiózó. Ha kicsit is élni akartunk az illegál script adta lehetőségekkel akkor egyből le lettünk támadva hogy mekkora nokedlik vagyunk, csak a DM-re megyünk. Ha a többi illegális szervezettel akartunk bármilyen RP-t is kezdeményezni ami nem arra ment hogy mekkora spanok vagyunk hanem esetleges fenyegetés/csicskítás akkor pedig a következő esetek voltak: Az első beszólás után előrántotta fegyverét hogy megmutassa mekkora a virtuális pénisze vagy itt is előfordult hogy az SO lett értesítve ahogy bekanyarodtunk az utcába. Persze itt is tisztelet a kivételnek. A scriptek, az még egy érdekes téma. Bármilyen észrevételünk akadt a következő válasz jött, rakjuk fel mantisra amiből általában nem lett semmi, vagy érkezett valami amire azt mondtátok hogy ki van javítva de ugyan úgy fos volt. Ha bármi jól ment, például a boltok akkor jött az egyből hogy több BCSO-s kell csak hogy nehogy legyen bármi pénzünk illegálosként és ne a bányába kelljen szopni. Igazából nem tervezek kitérni minden egyes dologra amik idáig vezettek de besokaltam ezektől, innen követek azok a történetek amit már Vikivel megbeszéltem.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[quote author=undefined]Továbbá nem igazán értem azt sem hogy miért részesülnek azok a játékosok ban-ba akik kicsit is szerepeltek a videóban, semmi közük nincs az esethez.[/quote]
Nem igazán értem, hogy a te UB kérelmedben, miért más játékosokról beszélünk. Ahogy látom, egyik sem érezte jogtalannak, nem panaszkodtak érte. (Nem is tudom, hogy kik és miért lettek bannolva, csak téged.)

[quote author=undefined]Jöttek a folyamatos MG-k egy szót nem beszéltünk az adott illetővel de ő mindent tudott rólunk.[/quote]
Az én csőlátásomról beszélsz, amikor ezt MG-nek tünteted fel. Gondolom beszélt mással az illető, vagy megfigyelt titeket.

A fegyverrántásról elég tisztán szól a szabályzat. Javasolnám elolvasni, de neked már felesleges.

[quote author=undefined]rakjuk fel mantisra amiből általában nem lett semmi[/quote]
A 100 soros changelogunkat direkt úgy csináltuk, hogy egy darab mantis ötlet se legyen benne? Neked az a bajod, hogy a hisztidre nem kaptál 2 napon belül scriptet.

Ha ennyire nem tetszik a szerver, nem tudom, hogy minek vesződsz az UB kérelmeddel (főleg, hogy az előzőnél is elég egyértelműen leírtam a dolgokat).

Ha nem láttad volna:
[admincontroller]Te innen még akkor is ki leszel tiltva, ha már a dédunokáink játszanak itt.[/admincontroller]

[admincontroller]Elutasítva. Neked nincs UB, soha nem is volt és nem is lesz.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó