Privát jetek és kisebb utasszállító repülőgépek a szerverre

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Carter Lewis / arabmafia#2414 «

Ötleted leírása

» Számos, teljesen kihasználatlan repülőtér van a szerveren, ami szerintem bevonható lenne. Zancudo, mint nemzetközi logisztikai központ (nem katonaság), Grapeseed (vidéki civil reptér), Sandy Shores (vidéki civil reptér), LSIA (nemzetközi reptér), Cayo Perico (vidéki civil reptér). Első ötletem az volna, hogyha esetleg ezek a gépek bekerülnének akkor utasszálltó vállalkozást és esetleg logisztikai, szállítós RP-ket lehetne köréjük elképzelni. Nem mellesleg elég nagy élvezeti faktor lenne azok számára akik szeretnek repülni, nem csak helikopterrel. Itt az ötlettel most nem az lenne a célom, hogy mindenki privát jetekkel szaladgáljon rántott húsért, mert csak a kijelölt reptereken lehetne leszállni. Viszont, szerintem ez az újítás sokak számára üdítő lehet és egész jó RP épülhetnének ki belőle. (Akár menekülés szinten vagy bármi hasonló). Természetesen, az árát meg lehetne kérni, hova tovább akár a szállítós vállalkozásokat, (mint például a kamionozás), is kilehetne építeni. Repülőteredről, elrepülsz a központba, kapsz egy fuvarlevelet, felveszed és felpakolod az árut, a megadott célállomásra (repülőtérre) elviszed az árut, lepakolsz, majd megkapod az összeget. Személyszállítós cég esetén pedig utasokat szállítasz csak, hasonlóan a buszos munkához, 1-2 repteret érintve. «


Csatolmányok

» https://gta.fandom.com/wiki/Category:Planes_Vehicle_Class «

Egyéb megjegyzések

» Több repülőgépet képzelnék el az ötlethez: Shamal, Luxor, Jet, Nimbus és más egyéb célnak megfelelő repülőgép. «



 

varga.

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
-
Ez az "RP-hez jó lenne" és a "színesítené az RP-t" a kedvenc szólásaim, jól bevált taktika ezekkel dobálózni minden egyes ehhez hasonló ötlet alatt, amikor már nem lehet konkrét érveket felhozni, hiszen mindannyian tudjuk, hogy valójában ezen rendszereknek köze sem lenne a szerepjátékhoz, hanem puszta villogás és a milliomos, pénzhajhász, luxuscikkekkel vagizós "karakterek" megalapozása kerülne előtérbe minél több eszközzel.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Felettem tökéletesen leírták, hogy főképp mire lennének használva. Szerintem elférnek a szerveren a repülőgépek, de a luxuskategóriát hanyagolnám. Szóval
maximum a légcsavarosak játszanának, például a Velum, és az ötszemélyes változata, Mammatus, Cuban-800, vagy a Dodo.
Ezt pedig remélem viccből írtad példának, nagyon durva lenne egy jumbo valami random civil kezében.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Pont elég nagy csapás, hogy a helikopterek bent vannak és a háztetőkön álldogálnak. Nem kell a játékosok járműparkjába egy repülő is. Komolyra fordítva a szót, nem támogatom az ötletet. Maximum a GOV-nak adnék egy-két repülőt, amivel tudnak Rp szituációt termeteni. Civilek kezére ne kerüljön repülő.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Felettem tökéletesen leírták, hogy főképp mire lennének használva. Szerintem elférnek a szerveren a repülőgépek, de a luxuskategóriát hanyagolnám. Szóval
maximum a légcsavarosak játszanának, például a Velum, és az ötszemélyes változata, Mammatus, Cuban-800, vagy a Dodo.

Ezt pedig remélem viccből írtad példának, nagyon durva lenne egy jumbo valami random civil kezében.
Hát srácok, azért nem gondoltam volna, hogy egy ártatlan kis ötlet átváltoztat benneteket vérszomjas billentyűzet püfölővé. De ez van, viszont válaszolok nektek, ha már megtiszteltetek engem is. :)

Elfogadom mindenki álláspontját, igazából utólag belegondolva a jet és a nagyobb repülőgépek és társai valóban grandiózus ötlet volt. Viszont broski első kommentjével nem értek egyet. Az első hozzászólásod cimbora szerintem nettó feszültségkeltés. Ha neked nem színesítené az RP-t az egy dolog. Ha végigolvastad volna láthattad volna azt, hogy érveltem vele mással is. Az, hogy valaki egy csőlakót ropizik az az ő gondja, ha más egy top 10, kőgazdag vagizós karaktert, aki habzsolja a javakat és ezzel villog, az pedig annak az egyénnek a problémája, de már nem tiéd, mert azzal nem te játszassz. Ezt el kell tudni fogadni. Erős limitszámok mellett pedig nem igazán lehetne odáig elérni, hogy mindenki külügyi államtitkár RP-t toljon.

Viszont dacoxd megmondta a tutit, igazából ha nagyobb gépek és a luxuskategória off, akkor a kisebb rotoros gépek is egy abszolút járható út lenne.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Őszintén a magán helikopterek tökéletesek égi közlekedésre.
Frakcióknak adnék 1-1 gépet és azokat lehetne bérelni civil javakra, ilyenkor az adott frakció biztosít pilótát is ezzel lehetne új munkakört indítani egy GOV-nál péládul.
Viszont azzal tökéletesen egyetértek hogy a repterek nincsenek kihasználva erre viszont az ötlet tökéletes volna.
Nekem ez ilyen kettős fegyvernek tűnik, nem tudom mi fog kisülni belőle.
Vezetőségnek egy ekkora lépést tényleg meg kell gondolni.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
Az ötletet nem tudnám támogatni, több okból is.
Nem feltétlen vagyok meggyőzve, hogy mindenki rendeltetésszerűen használná a repülőket.
A helikopterek megléte privát vásárláskor szerintem bőven elég már.
Az átlag ember nem tud repülőt vezetni, szóval érdekes lenne, ha bárki csak úgy repkedne, mert csak 4 gombot kell nyomni a billentyűzeten, ami IRL ugye nem úgy van.
Ha be is kerülne xy repülő, akkor sem szabadna elérhetővé tenni szerintem, hanem maximum a GOV-nak adni belőle, hogy bérelni lehessen pilótával együtt.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Esetleg kiegészítés az előző kommentemhez.
Lekéne rakni valami vizsgát majd GOV-nál bejegyeztetni a jogosítvány számát majd egy CP-ből lehetne BÉRELNI a repülőket, elég nagy szűrő lenne így.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Esetleg kiegészítés az előző kommentemhez.
Lekéne rakni valami vizsgát majd GOV-nál bejegyeztetni a jogosítvány számát majd egy CP-ből lehetne BÉRELNI a repülőket, elég nagy szűrő lenne így.
Kiváló kiegészítés! Vagy ha, mint egy új cég, vállalkozásként mutatkozna be az egész dolog szerveren, akkor úgyis csak a munkára lehetne használni, tehát az még nagyobb szűrő. A hajózóknak az igazolványt, vagyis a jogosítványt pedig én is kötelezővé tenném. :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó