Posta - Csomagküldés

Yungsetta

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Darnell Malloy

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» krawenfor «

Hiba megnevezése

» Postai csomagküldés hiba(?) «


Hiba bővebb leírása

» Egy papírt (nem levelet) szerettem volna a postán feladni, hogy az, egy háznál érjen célba a postaládában, viszont azt tapasztaltam, hogy a csomagküldemény megfelelő kitöltését követően SEM akarja a rendszer, illetve az NPC elfogadni tőlem azt a bizonyos "A4-es papír" itemet. Próbálkoztam / próbálkoztunk több itemmel, egyedül a füves cigarettát tudtuk postán feladni. Itt most több dologra is gondolok / gondolunk, lehetséges, hogy tasakban (legyen az kis, vagy nagy tasakban) lehet csak elküldeni a "csomagot", ami ésszerű nyilván, viszont kivitelezhetetlen a nem illegális itemek küldése jelenleg, hiszen ez a két tasak, tapasztalataim szerint csak illegális itemek befogadására képes, feltételezhetőleg erre is lett kitalálva. «

Hibaüzenet

» Nincs «

Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» A levélküldés és az illegál item, jelen esetben füves cigaretta küldése tökéletesen zajlott, azonnal vette a rendszer. Szolgálati tárgynál pedig érzékelte a rendszer, hogy valamit szenvedtetni akarok az NPC-re, azonnal jött a "Szolgálati tárgyat nem adhatsz át másoknak" hibaüzenet. «

 

Dorinna

Legendás Író
Adminsegéd
Üzenetek:289
Pamela
Én annyit tennék még hozzá, hogy ha például kulcsot, papírt, ruhát szeretnénk feladni (de ez csak példa) akkor azokat abszolút nem lehet a tasakra ráhúzni, mivel másik oldalon vannak az inventoryban.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó