Popek Harris - Puma

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
panaszkonyv.png

Neved: Popek Harris
Adminisztrátor(ok) neve: Puma
Panasz oka: Jogtalan AJ
Panasz kifejtése: Autókert raboltunk. Engem animba lőttek a tetőn. Egy MD-s elkezdett ellátni, hogy ne haljak meg, amikor jött a frakciótársam, hogy megmentsen. Mivel messze volt, nem látta, hogy MD-s így lelőtte. Puma a helyszínre érkezett, majd a frakció társamat AJ-ba rakta. Én szóltam OOC, hogy az RP-t nem akarom folytatni, mert a lehetőségemet elvették jogtalanul. (Erről külön írtak PK-t). Egy gyors TS beszélgetésben beszéltünk Pumával, majd folytattuk az RP-t. Mivel nem volt fent MD-s, így úgy döntött, hogy engem berak egy 1500 (25 órás) AJ-be.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/enKht9u
Megjegyzés: Ez az RP folytatása indok kicsit gáz, valamint a 25 óra AJ csak ráadás.
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Autókert raboltunk. Engem animba lőttek a tetőn. Egy MD-s elkezdett ellátni, hogy ne haljak meg, amikor jött a frakciótársam, hogy megmentsen. Mivel messze volt, nem látta, hogy MD-s így lelőtte. Puma a helyszínre érkezett, majd a frakció társamat AJ-ba rakta.
Másik panaszkönyvben tárgyalva. Elég lett volna ha ráfogja a fegyvert és elküldi a helyszínről.

Puma a helyszínre érkezett, majd a frakció társamat AJ-ba rakta. Én szóltam OOC, hogy az RP-t nem akarom folytatni, mert a lehetőségemet elvették jogtalanul. (Erről külön írtak PK-t). Egy gyors TS beszélgetésben beszéltünk Pumával, majd folytattuk az RP-t. Mivel nem volt fent MD-s, így úgy döntött, hogy engem berak egy 1500 (25 órás) AJ-be.

Frakciótársad szerverszabályzatot szegett, szankcionálva lett (30p AJ). RolePlay szerveren játszunk, ami azt jelenti, hogy RPzni illik és szükségeltetik. A frakciótársad büntetése és a te RP szálad között ok - okozati összefüggés nincs. Az egyik egy OOC dolog (büntetést kapott) a másik pedig egy IC dolog (rp szálad folytatása). Ezeket összekeverni nem szabad. TS beszélgetésről annyit, hogy: (a teljesség igénye nélkül) azt mondtad, hogy nem szeretnéd folytatni az RP-t, mert az több óra lenne és neked erre nincsen igényed. (nem pontos a megfogalmazásom, mivel szóban történt). Ekkor megkérdeztem, hogy Szeretnéd e folytatni az RP-t, vagy nem szeretnéd folytatni az RP-t amiatt, mert lehetséges, hogy lebuknál te és a frakciód. Itt hezitáltál, többször is feltettem a kérdést, mire azt válaszoltad, hogy "Jó akkor folytatnám inkább". Rendben. Kerestem az MD-s kollégát aki le lett lőve, de már nem volt fent a szerveren. Emiatt kaptál 1500 AJ-t RP folytatása gyanánt. Amint elérhető lesz Jonathan Cordozar, a tetőről fog folytatódni az RP.

Zhenya Reznov által csatolt log:
[23:00:01] Carl Planck: (( Nem folytatom az RP-t, mentem TS-re. Sorry. ))
[23:00:04] *** Jonathan Cordozar  bead még egy injekciót a táskából a karjába a sérültnek.
[23:00:07] Carl Planck: (( Meg pisiszünet ))
[23:00:13] Zhenya Reznov: (( RP megtagadás? ))
[23:00:18] Carl Planck: (( Igen. ))

Most kiderült, hogy Carl Planck = Popek Harris.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Rendben, ezek szerint egy kicsit félreértettem az AJ-mat. Ha jól értem, akkor az RP a megjelenésed pillanatakor fog folytatódni. Szóval jöhet ismét Scott a segítségemre, csak most nem fog lőni. Nekem ez is megfelel.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Akkor áll még a panasz?

1500 perces (25 órás) AJ-k nem leülősek, hanem vagy valakit fel kell keresned, vagy valamit meg kell várnod. Az AJ indokában mindig szerepel, hogy mi szükséges ahhoz, hogy kiengedjünk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó