Pontos életerő kijelzése a dashboardon

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:634
Maurizio Mancini

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Maurizio Mancini / poqu11 «

Ötleted leírása

» Az ötletem az lenne, hogy a dashboard főoldalon az éhség és az ital szintek mellett az életerő is pontosan látható legyen %-os formában. A játékosnok jelenleg a zöld csíkon kívül a minimap alatt más lehetőség nincs megtudni a pontos életerő értéket, ez viszont a pontos meghatározást nem teszi lehetővé. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» :ninja: «



 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Nem szoktam nagyon kommentelni ötletek alá. De ez mégis minek? Nem hinném, hogy valaki százalék pontosságra kéne tudja, hogy hogyan indulhat neki egy olyan tevékenységnek ami képes őt megsebezni. Teljesen feleslegesnek találom, ez megint csak több megát igényel ami lassítja majd a szervert.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:634
Maurizio Mancini
Nem szoktam nagyon kommentelni ötletek alá. De ez mégis minek? Nem hinném, hogy valaki százalék pontosságra kéne tudja, hogy hogyan indulhat neki egy olyan tevékenységnek ami képes őt megsebezni. Teljesen feleslegesnek találom, ez megint csak több megát igényel ami lassítja majd a szervert.
A dashboardon miért zavar? Gondolom plusz pár megától még nem lesz világvége.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
A dashboardon miért zavar? Gondolom plusz pár megától még nem lesz világvége.
Sok apróság van a szerveren ami pár megát vesz “csak” szintén igénybe de mégsem tudnak róla vagy nem használják egyáltalán a playerek. Nekem meg már szinte lehetetlen a VH-t megközelíteni anélkül, hogy ne kelljen relogolnom.
Csak ennyit tudok mondani továbbra is. Felesleges megák. A csík amúgy is kellően jelzi, hogy mennyi hp-d van.
Nem hinném, hogy bárki is kiszámolja majd, hogy ő 25%-on fog csak ellátásra igyekezni 26-nál még nem. 🤔
De!… ez persze csak az én véleményem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó