Plusz NPC a városházára

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

django

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Kevin Stamper

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Kevin Stamper/djangesz#2471«

Ötleted leírása
» Nem nagy dolog, kéne a városházára egy plusz NPC akitől az olyan dolgokat lehet igényelni amihez GOV-os alkalmazott kell, pl. horgász/vadász engedély. Az NPC-től csak akkor lehetne ilyen dolgokat igényelni, ha egy GOV-os player sincs dutyba. Azért lenne fontos, mert vannak időszakok, amikor abszolút senkit sem lehet ott elkapni. Többen vagyunk akik az helyett, hogy RP-znénk, a városháza előtt campelünk naponta fél órákat, órákat, hátha valaki oda téved. «


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» Nincs «



 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Ha jól emlékszem, akkor a portás NPC-nél van lehetőség "Egyéb dologgal érkeztem" lehetőséget választani. Ez bőven kimeríti szerintem a különböző engedélyeket is. Emellett ez legalább plusz kisebb RP, hogy ki derítse a GOV-os, hogy mit is szeretne a player:D
 

django

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Kevin Stamper
Persze, lehet olyant hogy egyébb dologgal jöttem, csak épp nincs 3 napja egy GOV os aki intézze. Nekem csak egy annyi kell, ha nincs egy GOV os se, valahogy lehessen elintézni az ilyent.
 

django

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Kevin Stamper
Ez csak akkor menne, ha egy GOV os se lenne dutyba. Értem én RP kell legyen, de akkor legyen akivel RP-zni. Növeljék a GOV os fizetéseket akkor, esetleg írjanak ki egy ügyfél fogadási időt, amikor valaki biztosan ott lesz, de ez egy sehogy se reális, hogy szó szerint senki sincs bent, és nem lehet haladni. És most nem egy cégbejegyzésről beszélünk, amit RP kell csinálni és nem árt ha ott vagy személyesen, hanem csak egy horgász engedély igénylés, ami még egyszerűbb kéne legyen mint egy személyi igénylése. Szerintem az, hogy napokig kell keresni egy GOV os alkalmazottat, egy kicsit túlzás.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Ez csak akkor menne, ha egy GOV os se lenne dutyba. Értem én RP kell legyen, de akkor legyen akivel RP-zni. Növeljék a GOV os fizetéseket akkor, esetleg írjanak ki egy ügyfél fogadási időt, amikor valaki biztosan ott lesz, de ez egy sehogy se reális, hogy szó szerint senki sincs bent, és nem lehet haladni. És most nem egy cégbejegyzésről beszélünk, amit RP kell csinálni és nem árt ha ott vagy személyesen, hanem csak egy horgász engedély igénylés, ami még egyszerűbb kéne legyen mint egy személyi igénylése. Szerintem az, hogy napokig kell keresni egy GOV os alkalmazottat, egy kicsit túlzás.
Összetett szituáció az, hogy miért nincs GOV-os. Nem a pénz fog döntő eszköz lenni.. Ha az a panaszod, hogy sehol senki, akkor frakció megbízott és ő kezeli az ügyet. Én sem támogatom az ötletet Bounty érve mellett kiállva.
 

django

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Kevin Stamper
Meg érteném, hogy sok dolog ne scriptelt legyen és RP intézzünk mindent, ha lenne a szerveren napi 1000 játékos, és minden esetben ott lenne valaki, hogy elintézze a dolgot, de így én úgy látom, hogy egy kicsit akadozva mennek a dolgok.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Ha jól emlékszem, akkor a portás NPC-nél van lehetőség "Egyéb dologgal érkeztem" lehetőséget választani. Ez bőven kimeríti szerintem a különböző engedélyeket is. Emellett ez legalább plusz kisebb RP, hogy ki derítse a GOV-os, hogy mit is szeretne a player:D
ez tökre jogos, csak az hogy RPt teremt egy script nem egyelő azzal, hogy minőségi RP-t teremt. Lehetne kakiló és pisilő script, az is biztos RPt teremtene de nem kell. Szerintem a játékélmény a RP felett kell, hogy álljon minden tekintetben. Amikor vittem a GOVot én minél gyorsabban akartam lezavarni ezt, mert unalmas egy folyamat. Ha nincs dutyban GOVos akkor ezt egy NPCnél simán el lehet intézni.
 

Kasaki23

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Brian O'Reilly
Én támogatom az ötletet, és kerek perec ezt járom pár napja. Nem játszom napi 10 órát hogy tuti ott kapjak valakit, és amikor oda látogatok, ha kell várok is hogy hátha jön valaki de sehol senki. Valóban vagy a frakció létszámot kellene megemelni, hogy a szolgáltatásukat igénybe vevő játékosoknak 1-2 százalékkal több esélye legyen ott találni őket vagy az NPC.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó