Piru Blood's megpályázása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
Frakció történet:
Az egész a 90-es évekre nyúl vissza mikor a 2 Afroamerikai srác ( Joker D Jhonson,Tyson Smith ) és családja északamerikába költöztek, és azt tervezték hogy ott élik le következő életéveiket. Sikerült is lakást találniuk és elhelyezkedni. Egy nap az ott élő amerikaiak nem nagyon szívesen látták az Afroamerikai négereket és ezért ugy döntöttek hogy lemészárolják a családot mert itt nincs keresni valójuk a négereknek. Ekkor a két srác éppen edzésen voltak. Mikor hazaértek halottan találták a szüleiket. Bosszút fogadtak hogy aki ezt tette az halált érdemel. Ezután a két srác nevelőintézetbe kerültek, ott tele négerekkel. Ezután megtanultak közönségesnek lenni, káromkodni. Eltelt 5 év ezután a két fiu elhatározta hogy megszöknek. Sikerült megszökniük nagy nehezen majd a helyi elhagyott vasútállomásnál húzóttak meg. A két egymásra maradt, csakis egymásra számíthattak. Mivel nem volt mit enni a helyi boltból loptak élelmet. Ezután a két fiú összekeveredett a helyi "Kosárlabdacsapattal" akiket úgy hívtak hogy: "Los Santos Crips". Mivel a két fiú tudott kosarazni ezért be is vették. De utána kiderült egy hét után hogy egy illegális dolgokkal foglalkozó csapatban vannak, akik kábítószert, fegyvereket adnak el. Ekkor voltak a fiuk 15 év körüliek. Ezután egy este elmentek a bandahelyre majd ellopták az összes kábítószert onnan. Ebben a fiúk pénz, sok-sok pénzt láttak és belefogtak az illegális üzletekbe. Ez soha nem fejeződött be hiszen amit eladtak abból a pénzből vettek magokat amiket egy elhagyatott farmon ültettek el. Ezután a fiúk ebböl gazagodtak.
Ezután az egyik fiú, Dreed-et elkapták mikor épp adta el a kokót. 15 évet ült rácsok között majd mikor kiszabadult folytatódott minden ugy ahogy abbahagyták. Folyamatosan adtak, termesztettek kábítószert. Mikor két néger testvérpár 20 évesen boltokat, embereket, bankot raboltak. Rengeteg illegális dolgokat csináltak minden amit lehet kipróbáltak. A két félelmetnemismerő fiú alakított egy bandát kit "Piru Bloods" Nak neveztek el. Elhatározták hogy a piros lesz a ismert szín. Ezután több bűncselekményt követtek el. A "Los Santos Piru" kosárlabdacsapat a piros viseletükről, bandanájukról ismerhetők fel a Los Santos utcáin.

Fegyvereink:

Boxer: Mindig van nálunk

Maroklőfegyverek: kisebb nagyobb akcióknál van nálunk.

Mire számíthatsz?

Területünk védelmezése.
Tagok, egymás védelmezése.
Rablások, emberrablások, boltrablások.
Drog, fegyverkereskedelem, termesztés.
illegális üzletek.
Rangok
Thug, Street Boss, Gangster, Boss, Big Boss

Saját Magam bemutatása és aktivitás (OOC)
Dobai Atilla Gyula 29 éves vagyok és a Balatonlelle melleti kispusztán élek jelenleg ott is dolgozok.
Szüleimmel élek egy Szöllő ültetvényen dolgozok hétköznap reggel 7órától-15 óráig.
Ideges természetü vagyok de nem szoktam ki mutatni inkább mindig megprobálok higgadt maradni.
itt kb fél éve rpzek a bezárást leszámitva elötte 4-5 évig mtaztam és ott vezettem is egy sikeres aktiv frakciót ami sokáig meg is volt
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó