Piros lámpa, zöld lámpa

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Sziasztok. Mit gondoltok erről az új, traffic rulesben jegyzett pontról, mely szerint :


c) A jármű, amivel szemben a fényjelző készülék pirosan világít, kötelező megállás, és körültekintést követően hajthat be a kereszteződésbe. Nem kell megvárnia míg a fényjelző készülék zöldre vált.

Amennyiben a jármű a piros jelzést figyelmen kívül hagyva, KÖTELEZŐ megállás nélkül hajt be a kereszteződésbe, megszegi a PC IV. Cikkely 405-ös pontját.

A véleményetekre lennék kíváncsi, nem arra, hogy hogyan tudunk egymásnak minnél cifrább mondatokat írni. Köszi mindenki! :)
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Szia Anubis, a véleményem az, hogy ez egy remek kompromisszumos megoldás, a piros lámpa megállj és ne tovább, és a felelőtlen kereszteződésekbe száguldozások között.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Szia Anubis, a véleményem az, hogy ez egy remek kompromisszumos megoldás, a piros lámpa megállj és ne tovább, és a felelőtlen kereszteződésekbe száguldozások között.
Szia @Doki , köszönöm a válaszod. :) A mai rohanó világban számomra (felteszem nemcsak én leszek így) csak felesleges időveszteség az amúgy is kevés időmből, amelyet a szerveren eltudok tölteni.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,095
.
Én kifejezetten örülök, hogy nem kell minden kereszteződésben félnem attól hogy mikor mennek át rajtam 200-al, már ha van aki betartja. Az már a Te szived joga hogy követed-e ezeket az "utasításokat".
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,500
-
Eddig is jobb kéz volt, még a TR előtt. Ott is ugyanúgy megálltál, remélhetőleg, nem?
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Eddig is jobb kéz volt, még a TR előtt. Ott is ugyanúgy megálltál, remélhetőleg, nem?
Jobbkéznél megálltam, igen. Ellenben a piros lámpánál nem. :) Jelen esetben, ami számomra elszomorító, hogy már a piros lámpa is "be lett hozva". Valahol, valamikor (ha nem csal az emlékezetem) Te említetted, hogy ezzel már nem akarjátok "szivatni" a népet. Tegnap emiatt is volt rossz a nap, mert 2 ízben is kiszedtek emiatt, egy esetben még le is csuktak... Nemtudom, hogy ez mennyire okés, de ez itt nem egy PK, vagy ötlet, egyszerűen csak szeretném kikérni a játékostársaim véleményét is. :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,500
-
Eddig a piros lámpa volt a jobb kéz, még a Traffic Rules előtt. Nem értem a problémát. Eddig is meg kellett állni, most is meg kell állni.
 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:774
Sean Maverick
Jobbkéznél megálltam, igen. Ellenben a piros lámpánál nem. :) Jelen esetben, ami számomra elszomorító, hogy már a piros lámpa is "be lett hozva". Valahol, valamikor (ha nem csal az emlékezetem) Te említetted, hogy ezzel már nem akarjátok "szivatni" a népet. Tegnap emiatt is volt rossz a nap, mert 2 ízben is kiszedtek emiatt, egy esetben még le is csuktak... Nemtudom, hogy ez mennyire okés, de ez itt nem egy PK, vagy ötlet, egyszerűen csak szeretném kikérni a játékostársaim véleményét is. :)
Amennyiben le lettél csukva, nemhinném, hogy piros lámpa miatt.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Heóka! Pontosan annyit tudnék csak mondani, hogy eddig is meg kellett (volna) állni, és most is.
Nem történt más, mint hogy a TR-be belefogalmaztak olyan dolgokat, amik igazából a normális közlekedésért voltak eddig is, nagyrészt, mint józan ész elve ha jól tudom, másrészt pedig kereszteződéseknél (pl Legion Square nagy kereszteződései, ahol rendszeresen csattannak a jugulárok), eddig is meg kellett !volna! állnod, hogy körülnézz, és utána menj tovább.
Mint fölöttem is említették, a jobb kéz is megvolt, csak lassabb voltam.

A probléma ott van, hogy ezekre külön meg kell írni a szabályt, csak nem tudom miért.
A map nem olyan gigantikus, szerintem nincs hova 198cal közlekedni, egyszer gondoltam már rá, hogy csinálok egy normális közlekedés tutorialt 60 km/h-val.
Amikor nem mész iszonyat gyorsan, hirtelen nem csattansz bele váratlanul elég guruló emberkékbe, vagy nem lesz média poszt arról, hogy "nem adta ki", ha pedig mégis, akkor nem a te hibád lesz :) és az SD / PD sem fog megvágni 30k-ra, hanem végignézik, ahogy közlekedsz és hümmögve tovább hajtanak, hogy na végre ezt nem kell levillogni ;) <3
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:201
Dillen Zampieri
Lassítani szoktam, körbe nézek szépen hogy jön e valami ha meg nem megyek tovább szépen, tény és való hogy van ahol nem is érdekel kb pl mikor tudom hogy sehol senki vagy bármi. Ahogy olvastam a válaszokat előted, biztosan nem azért csuktak le mert átmentél a pirosan, nem egyszer volt hogy jött az SD vagy a PD a fenekembe és átmentem rajta, majd jöttek ők is utánam.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Sajnos a piros lámpa volt a kiváltója, hogy utánam jöttek, valamint, hogy nem álltam meg, 0 felszólításra, csak amikor már a telepen voltam. Az LSPD mindíg felszólít, utasítást ad, hogy mit merre, hogyan. Ez volt a main indok, IC alapján. :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,500
-
Villogtak, szirénáztak mikor utánad mentek? Ezen felül azt sose fogom megérteni, hogy hova sietünk ennyire, utána pedig csodálkozunk, ha rajtakapnak.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,500
-
Én se gondolom, hogy kérvényt kell benyújtaniuk, ha megfognak ~200-zal száguldozva.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Villogtak, szirénáztak mikor utánad mentek? Ezen felül azt sose fogom megérteni, hogy hova sietünk ennyire, utána pedig csodálkozunk, ha rajtakapnak.
Ezen az eseten 60al mentem, még nem is 200al. Volt minden, igen, de nem szólítottak fel, egyetlen alkalommal sem.

Sokan nincsenek vele tisztában, ezért elmesélem itt is. Nem kötelező megafont használni, ha intézkedés alá akarnak vonni. Bőven elég a sziréna és fényhíd.
Ha nem szólítanak fel, nem adnak utasítást egy cselekmény végrehajtására, hogyan tudnám teljesíteni, amit szeretnének.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó